вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

З'явився сайт «Небесна сотня»

З'явився сайт «Небесна сотня»
Небайдужі активісти створили сайт, присвячений загиблим Героям на Майдані.

Ознайомитися з сайтом можна за цим посиланням, - пише Eспресо.TV.

«Ми послідовно втілюємо нашу ідею — перетворюємо друкований список сотні невідомих імен на обличчя людей, розповіді з їхнього життя. Наразі ми зібрали світлини та коротку інформацію про кожного загиблого на Майдані. Інформація постійно надходить, тому перепрошуємо за можливі неточності. Повідомляйте нам, будь ласка, про помилки», - повідомляють автори проекту.

Відомо, що наступним етапом проекту стануть персональні історії героїв, зіткані зі спогадів рідних та побратимів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Теги: Євровійна
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 3
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
АУ...а де посилання??????? Де сайт???? Сайт еспресо тіві і так всі знають....а сайт який ви описуєте?
Відповісти
http://nebesnasotnya.com.ua/
Відповісти
Справжні Герої Не Помруть Ніколи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Вічна Слава Всім Справжнім Героям України НаЗавжди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Все Мы – Истинные Патриоты Украины, Всецело, Искренно, Ответственно Клянёмся, Раз и Навеки, - Мы Ни Смотря Ни На Что, Ни В Коем Случае, Вопреки Всему Не Забудем Всех Вас Никогда, Чтобы Там Ни Было, Всем Явством Своим Любящим Безмерно Вас Всех Всеми Чистыми Сердцами Нашими Скорбящими о Вас Без Конца и Края, Всеми Бездонными Нашими Душами Молящимися За Вас Ежемгновенно, Неустанно, Днём и Ночью Чтобы Счастливы В Вашем Царствие Небесном Все Вы -Единственные, Сердечные, Душевнейшие Наши Герои – Освободители, Величайшие Спасители, Ангелы-Хранители Земного Рода Были Намного Больше Чем На Земле Навеки-Веков, Все Мы Будем Неизменно, Пламенно, Воистину, Искренно, Безгранично, От Всех Наших Любящих Сердец и От Всей Глубины Душ Наших, Всецело Будем Истинно, Верно, Бесконечно Помнить и Неугасимо, Преданно, Неостановимо Любить Всех Вас Несломимой, Чисте йшей, Всеобьятной Любовью, Вопреки Всему, Каждое Мгновенье, Всю Нашу Жизнь, Непоколебимо, Ежемгновенно, Каждую Секунду, Зимой, Весной, Летом, Осенью, Ночью, Утром, Днём и Вечером, С Каждым Ударом Наших Бесконечно, Искренно, Безгранично Любящих Вас Всех Сердец и С Каждым Вдохом Нашим, ВсегДа, Наши Самые НаиЛучшие, Храбрейшие, Великие, Бесстрашные, Смелейшие, Несравненные, Неповторимые, Настоящие, Мужественнейшие, Неподражаемые, Бесценные, Незаменимые, Уникальные, Всеми Нами Воистину ГорячоЛюбимые, Незабвенные, Потрясающие, Светлые, Честные, Благороднейшие, Правдивые, Прекраснейшие, Великолепные, Замечательные, Величайшие, Герои Небесной Сотни, Евромайдана, Еврореволюции, Украины и Всего Украинского Народа, Истинные, Самоотверженные, Волевые, Крепкие, Сильнейшие,Самозабвенные, Грандиозные Герои Нашего Времени, Светлейшая, Безграничная, Безкрайняя Память о Вас, Ваших Величайших, Неоценимых, Величественнейших Подвигах Человеческих Во Имя Своей Страны, Земли, Родины, Родного Дома, Мира, Чести, Справедливости, Светлого, Ясного, и Счастливого Будущего, Во Имя, Для, За, Ради, Во Благо Ваших Детей, Любимых, Родных, Близких, Друзей и Земляков и Всего Человечества и Все Вы Будете Несомненно, Неотвратимо, Безусловно Жить, Вы Все Будете Живы В Нас Всех, - В Наших Сердцах и Душах Вечно…!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Мы Все Воистину Помним, Скорбим, Любим Всех Вас НаВсегда…!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ПриСвячується Усім Героям Євромайдану, Котрі Героїчно, Мужньо, Безстрашно Протистояли ганебному, анархічному режиму і диктатурі і Усіма Своїми Силами, Всіма Серцями Незгасимими, Незломними і Вічними Душами Прагнули, Мріяли і Боролися За Свободу, Правду, Чесність, Рівність, Справедливість й Кращу Країну, Справжню, Нову, Європейську, Єдину, Незалежну Україну і Світліше Майбутнє Для Усіх Українських Дітей, Онуків і Майбутніх Поколінь Непереможного Козацького Роду!!!!!

Ці Наші Неперевершені Захисники Честі, Свободи і Вітчизни нажаль безворотньо покинули нас Й Полетіли мов “Янголи-Захисники-Хранителі й Охоронці ” Людського Роду Прямісінько До Самого Чистого, Безхмарного, Блакитного Неба, Не з Власної Волі, Занадто Передчасно, загинувши, але Не Здавшись у нерівному і нечесному бою проти “брудної нечисті ” і “бездушних варварів” ; Але Безцінні Подвиги Їх, Усі Їх Справжні Героїчні Вчинки Заради Злагоди, України і Усіх Нас Із Вами й Добра, Світла, Безкінечна Пам’ять Про Цих Надзвичайних Героїв – Визволителях Усього Українського Народу Буде Безперечно Жити, Палати, Світитись Вічним Вогнем У Пам’яті, Серцях І Душах Всіх Нас Нині й Навіки, НаЗавжди!!!!!!!

Славні Воїни Світла, Добра і Благополуччя України, Вірні, Люблячі, НайКращі Патріоти Дуже Великою Цінною, Пожертвувавши Своїми Життями Здобули Для Нас Неоціненну Перемогу, Надали Зразок Небаченої Давно Мужності Усім Майбутнім Поколінням, Вони Змінили Долю Країни, Нашу Свідомість й Наші Життя На Краще Раз і НаЗавжди й Показали, Довели Усьому Світу, що Народ Справжніх Переможців Нікому Не під Силу залякати і Не Вдасться поставити на коліна, Ніколи, Інакше Ми б були не Ми, Народжені “Літати ” “повзати ” Не Можуть, Хай Вас Усіх Прийме “Царство Небесне ” Із Розпростертими Обіймами, Вічна Шана, Спокій і Пам’ять Істинним Героям Великого Українського Народу!!!!!!!!


Ще Не Згасло Здається Усе Небо Безкрайнє Після Днів і Ночей у палаючім Вогнянім Жахітті!!!!!!!!!

Там, де ще Вчора З Коханими Гуляли й Ви, Ми Сьогодні Запалили Свічки І Будуть Ніби Невимовно Сумуючи За Вашими Життями Молодими Нестерпно й Гірко так Пахнути Червоні, Холодні Ті Квіти!!!!!!!

І Радісно, Що ворог втік вже Нарешті з втомлено-згаслих очей, Але Слід Ваш Глибокий в Історії Нікому Вже Точно Не Стерти в Майбутні Зими, Весни, Літа і Роки!!!!!!

Але Соромно й Тим В Цей Же Час, Хто залишився в полоні страху й байдужість поглинула котрих так швидко, В Той Самий Невідворотній Час, Коли Багатостраждальна Ненька-Батьківщина Наша Благала Врятувати і Її й Самих Себе і Майбуття Для Земляків Своїх і Взяти в руки ще незаточені як слід “штики”!!!!!!!

І Кожний З Тих Невимовно Сміливих, Славних, Справжніх Героїв-Патріотів Вартує що найменше Десятка тих, хто біг, ховався як той щур й тільки тишком-нишком зловтішався, та ще й підступно “підливал масло у вогонь”; О, Святий Отче, Молись, Будь Ласка, Сердечно Вас Я, як Ніколи Раніше Палко Так Благаю, Щоб “НайВищий Суд Небесний” “катів-кровавих”
і зрадників безчесних покарав нарешті Як Треба і Невідворотньо, і Кожен Хай Отримає, Того, Що Справді на Землі Цій Незбагненій Заслужив, Бо, Знаєш Звичайно Краще Всіх і Вся У Цілому Світі “Єдиний наш Отець Небесний”, Що Хто є Хто без чорних масок і Чого Вони Всі Варті Пізнається ніяк чомусь не в тихий і Спокійний Час!!!!!!

І Нехай Та “зграя скажених псів безсердечних” Зненацька Нападе На Нас без смутку і жалю, Ми Впевнено Здолаймо Усю “темну силу”, Самим Себе Нам Треба Берегти, Захищати і Рятувати і Нас і Вас!!!!!!

Той, Хто Справжньої Цінності Життя, Свободи, Незалежності не знав, не збагне Ніколи Великий Зміст Тих Героїчних Вчинків, Що Вписали Вас “Золотими Фарбами” в Історію НайКоханішої, Незамінної, Неповторної Вашої і Нашої Країни – України!!!!!!

Сини і Дочки Вірні, Мужні, Нездоланні – Пишатись Будем Все Життя Усіма Ми Вами, Ми у Невідплатному Боргу З Цього Моменту і До Останнього Подиху Всі перед Вами, Присягаємось Усеціло, Щиро І Невідворотньо – Сьогодні, Зараз й в Майбутньому, із Кожним Серця Стуком Ми Пам’ятатимемо, Кохатимемо Вас Безмежно і Зробим Усе Щоб Ви Теж Пишались Нами і Раділи За Нашу Спільну Перемогу З Неба, бо в Нашім Непорушнім Прагненні до Світла, Справедливості і Щастя Ми Мов та Скеля із “Природного заліза” – Непохитні, Невтомні і Навік Єдині!!!!!!!

Бажаєм Усі Разом Ми Вам ЧистоСердечно, Щоб Спокій, Мир і Теплота Вас Огорнули У Наступному Житті, Уві сні, в Повітрі і на Небесах, Молитесь Будемо Ми Всі за Порятунок Ваших Світлих Душ Удень, Вночі, Уранці і Постійно!!!!!!

Бракує Слів, Дар Мови раптом Весь Взагалі Зникає, Коли Безперервно Льодяним “Дощем із Градом” Плаче Все Серце і Душа й Явство Страждає Немов Відтяли Крила Голубам Любові, Добра і Миру безворотньо і Розіп’яли Усі Надії Сміливі, Добрі Спогади, Яскраві, Кольорові, Райдужні, Красиві Мрії, Спочивайте З Миром, Рідні Наші Душі, Хай Буде Вам Усім Де Ви Зараз Є на Серці і Душі Тільки Дуже Затишно, Тихо і Спокійно!!!!!!!!

Ми Покараєм Жорстко всіх, хто обірвав так Дуже Рано, жахливо, Передчасно, невблаганно Всі Ваші Ті Життя Земні, що Були Повні Кохання, Віри і Надії Без Кінця і Края!!!!!!
Ви – Всюди, і Ніколи Не загрожуватиме Вам самотність й забуття, Кожну Хвилину Ми Безмежно Вдячні Що Живі Завдячуючи Вам, Обіцяєм – Ми З Кожним Подихом і Кроком, Кожен День Наш Будем Відтепер Проживати Немов І за Себе й За Вас, Велика, Спільна Місія Глобальна Наша – Переходитиме З Честю, Шаною і Славою Про Вас із Покоління в Наступне Покоління, Наша Мета Правдива, Сильна і Єдина, Незмінна, Знайте Ви і не Хвилюйтесь, Вас Молю, - Вона Ніколи Не Зів’яне й Не Загине, не Підведемо Ми Ваших Сподівань Величних Ні в Якому разі, Нехай Відкриються Тепер й Навічно Вам Всі Насолоди Рая!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
Останні новини
З'явився сайт «Небесна сотня»
28 лютий, 2014, 13:29