Губернатор Волині живе в гуртожитку

Губернатор Волині живе в гуртожитку
Голова Волинської облдержадміністрації Григорій Пустовіт каже, що мешкає в гуртожитку.

"...досі живу в гуртожитку і як військовий пенсіонер чекаю своєї черги на отримання квартири", - розповів він Волині-новій.

Про це губернатор говорив, коли йшлося про складну економічну ситуацію в районах області.

Так, він зауважив, що не володіє інформацією про проблеми кожної адміністративно-територіальної одиниці області.

"Знаю, що проблеми, напевно, однакові в усіх сільських і міських жителів краю. Це скрутне матеріальне становище, недостатнє фінансування, недоступність багатьох благ. Усе це відоме з власного досвіду", - мовив Пустовіт.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Пустовіт
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я думала, в гуртожитку для губернаторів :)
Відповісти
Чистої води брехня((( БРЕХУН
Відповісти
нехай в гості покличе
Відповісти
Ага, вже одна була така, яку Гарант Конституції у 2005 - 2009 роках називав БОМЖЕМ - це ж одного поля ягоди, вона і наш хубернатор.
Відповісти
А гуртожиток напевно увесь в його власності...))))
Відповісти
Кум , зять,брат ,сват! І все при владі одна рідня !!! Досить вже!
Відповісти
Правда. І вже років з 15.
Відповісти
ну як всі депутати.приписаний в квартирці живе в будинку.
Відповісти
Ну ви ж і язви.....і то всі .....це якась хвороба...з нею треба боротись ....або перевірити і доказати що він забезпечений всім ,або в собі найти щось людське .Таке враження після цих коментарів,що нас гідних людей,щоб нас представляли немає,а може ми не варті достойного керівника ?
Відповісти
Не переживай, місяць-два та й підуть справи в гору. Струмівка вже місце наготовила під твою хату. Приходь і забирай... Від "вдячних" Волинян, з любов'ю.
Відповісти
"...досі живу в гуртожитку і як військовий пенсіонер чекаю своєї черги на отримання квартири". Думаю черга зараз підійде...
Відповісти
То який з нього буде губернатор,якщо він собі не зміг побудувати дім, то що він зробить для Волині.Будемо ходити з голою жопою
Відповісти
вас не зрозумієш є будинок то ти хабарник та корупціонер немає - то що ти за господар дибільна нація і це підтверджують події в державі
Відповісти
Як за 20 років Україна полюбила властьімущих. Слова Пустовіта, як не дивно це звучить - правда.
Відповісти
то може йому краще жити в його шикарній иашині хай продасть і купить квартиру чому чекає що держава дасть а чому держава мені не дає я що гірший чи я не людина а на черзі стою з 1987 року мабуть і черги тої немає надіймось на себе і бога
Відповісти
Панове, то правда, є квартира, і не одна.
Відповісти
Значить скоро збудує палац ;-)
Відповісти
Сенсе, а в тебе є такий будинок ,як в межигір"ї і що?
Відповісти