Стильний Луцьк. Портрет дня: Іван Курасевич

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Іван Курасевич
Іван Курасевич, 23 роки, продавець

Наш сьогоднішній герой - 23-річний продавець у будівельно-господарському гіпермаркеті.

Цей хлопець окрім основного заняття має ще й хобі – гра на гітарі. А ще він займається спортом.

До вибору одягу хлопець підходить раціонально. Іван розповідає, що більшість гардеробу він купує з секонд-хенду. Адже просто не бачить доцільності купувати дорогі речі, які мають невисоку якість та будуть швидко зношуватися.

На запитання, чи вважає себе стильним, хлопець відповідає так: «Мій стиль називають по-різному: неформальний, незрозумілий. А я просто не люблю «затертих» шаблонів моди. Антимодний – ось мій стиль».

Також хлопець не любить рожевий колір, який присутній в одязі чоловіків. Каже, що такий відтінок робить їх жіночними.

На фото герой одягнений у куртку EAST WEST, джинси та сорочку, чоботи. Присутні також і аксесуари: ремінь, годинник, персні. Із собою Іван мав ще один, жартує, аксесуар – рожевий mр3 плеєр, який майже завжди носить із собою.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Модно, що в образі використовується джинсова сорочка і джинси.

Герой підкачав манжети – це стильно. А пасок на штанах, в свою чергу, підкреслює взуття.

Куртка ж є яскравим акцентом, вона гармонійно виглядає як до взуття, так і до джинсового вбрання.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Важає свій стиль антимодним, але одягнутий модно)) Мені подобається))
Відповісти
Ага, не любить рожеве, зато плеєр має рожевий - "маразм крєпчал"...
А стерті каблуки тепер стильно!!!???
І про комент модельєра - "пасок на штанах, в свою чергу, підкреслює взуття"..., та навіть дитина в дитсадку знає, що до взуття потрібно вдягати відповідний ремінь, і це зрозуміло як і те, що до брюк кросівки не взуваються......!!!
Відповісти
як діти чесне слово) аби не стерті мізки і новеньке почуття заздрості і самонедостатку.
Відповісти
Нелюбить рожевий колір,але плеєр рожевий носить з собою.Дивний ти хлопче!А може ти того,"жіночний".???
Відповісти
Каже,що не любить рожевий,а плеєр якраз такого кольору.А так модно.
Відповісти
ПОПАНДОПАЛО
Відповісти
Очевидно, продає китайські цвяхи "на вагу", або мотузки для привязу великої рогатої худоби.
Відповісти
страшний,портить бородка ***:):):)

















Відповісти
емм ви з глузду з'їхали? борода - це завжди плюс, знак чоловічої сили. хлопчик шикарний, мені б такого додому, щоб з роботи щодня зустрічав^^
Відповісти
Ванька, ти хороша людина, а також в тебе свій стиль - і це круто!!!Так тримати)))
Відповісти
Вань, ти хороша людина і в тебе свій стиль - це круто!!!Так тримати)))Привіт з 46-Д)))
Відповісти
Згідна з Натахою. Свій стиль це круто!)))
Привіт від старости з 46-Д)
Відповісти
А в чому тоді проблема?
Відповісти
Все норм, окрім "печаткі", але це "мале зло" легко висвятити. Рожевий плеєр? І шо? Де в кого так само із жінкою. Не зовсім подобається, але поки робить свою справу, то й грець з нею.
Відповісти
Спортом займається?щось не видно
Відповісти
Шахмати також спорт)))) але якщо чесно - не обов'язково займатися спортом і бути качком. Шановні критики, я вважаю, дивлячись на марафонців ви б просто написали, що вони не доїдають і схожі на жебраків...
занадто зверхньо оцінюєте.
Відповісти
Привіт!!!!!!Вань,ти стильний,і бородка тобі личить!!!!! Просто дівчата на тебе запали)))) Так тримати!
Відповісти
Олег з ДПЗ у спортивних хатніх штанах в якійсь італійській куртці та футболці з танком та надписом To the pub,ось хто антимодний
Відповісти
класний наш Ваня....
Відповісти
Порадувало))) Бачити Ванька у цій рубриці - це так мило :) З стилем все гаразд, рожевий плеєр, про який всі говорять - взагалі шик))) У мене є друг два метри ростом, і плеєр у нього теж рожевий) Це чудовий спосіб підтролити оточуючи в даній ситуації)
А ще цей чувачок має чудові парфуми, між іншим...
Відповісти
стильно
Відповісти
Борода і довге прекрасне волосся, якому позаздрить майже кожна дівчина, вже роблять його стильним і модним. Красивий, добре вдягнутий, тримає своє тіло у формі, слухає хорошу музику та ще й на гітарі грає. А ще скільки всього тут не вказано. Мрія, а не чоловік)
І це все моє=***
Відповісти
це все Твоє?? Дівчинко,смішна ви і надзвичайно наївна !)
Відповісти
Так моє. Вас щось не влаштовує чи пригнічує?
Відповісти
Випадково довелося бачити як ці знімки робилися. Думав(ла),що він робить фотосесію зі своєю дівчиною, досить цікаві фото мали б вийти,хоча сумніваюся,що ви ВСІ ті фото бачили. Обнімашки такі були,пристасні погляди,що йой просто
Відповісти
нутк і тішся з того, шо тобі довелось) папка файний актор йопта) і блін, Віталіночка друг, хороший друг, а ти пишеш про якісь "ВСІ" фото...
Відповісти
Цікавий персонаж,куртка супер!
Відповісти
Ну от, як завжди, в бочку меду якісь доморощені тролі доживають ложку дьогтю. Рожевий плеєр, якісь "всі" фотографії...Комедія. Я особисто знайома з Іваном, і можу сказати таке: ніколи не помічала його нестильним.Завжди в своєму образі.Так, не формальному образі, зате вирізняється з натовпу інкубаторців і гарно виглядає.Крім того,дружелюбна і позитивна особистість.
Відповісти