Стильний Луцьк. Портрет дня: Іван Плита

Стильний Луцьк. Портрет дня: Іван Плита
Іван Плита, електрик, 27 років

Черговий герой «Стильного Луцька» - електрик Іван. Окрім того, що хлопець «працює із напругою», він їздить на велосипеді та грає на гітарі.

«Якогось стандарту у моєму стилі немає. Люблю різні сорочки, особливо клітчасті. А ще часто полюбляю одягати класичний костюм», - розповідає про свої смаки в одязі наш герой.

Ділиться, що попри різноманітність гардеробу єдине чого там немає це спортивних штанів.

Іван розповідає, що раніше його стиль одягу був зовсім іншим, бо захоплювався важкою музикою. Тоді він полюбляв широкі штани, довге волосся та браслети із шипами. А зараз все по-іншому. Каже, коли ставав старшим - стиль змінювався: штани ставали все вужчі, а волосся коротшим.

На фото електрик Іван одягнений у джинси, жакет та сорочку, кеди KAPPА. В образі присутні також і аксесуари, серед яких окуляри, браслет із «колишніх» часів, персні. На одному персні, який йому подарували, зображений бедрик.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Буденний звичайний образ з хорошим колірним рішення. Стильна біла футболка з V-подібним вирізом. Піджак теж добре виглядає – підтягнуті рукави. Аксесуари і взуття гарно підібрані.

В загальному буденно, але стильно.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
оце так електрик))) я б такого додому покликала))))) клас))) для сюжетів німецького кіно)))))
Відповісти
справді стильний Луцьк ось нарешті нормальний герой а не якийсь пед))Юля ти крута)))
Відповісти
Обличчя нудне.
Йому грошей ніхто не дасть...
Відповісти
Адекватний хлопака-трудяга, а не додік діскатєчний
Відповісти
Він бачудова,баптист,чудова,приємна людина
Відповісти
Щось мені здається, що він "електрик" не в тому розумінні, що приходить до нас часом в безрукавці і порпається в лічильнику і "зачищає контакти", а він ,скоріше за все, "інженер електрик" або "електрик проектант", який сидить в офісі за комп'ютером і робить свою роботу. Цікаво чи я права...
П.С. Одяг гуд.Подобається.
Відповісти
ти не-права ))
це простенький хлопака !!
Відповісти
Нормальний симпатичний хлопець, головне не соромиться називати свою професію, з якою в нашому суспільстві пов'язані дурні стереотипи про п'яних електриків. Адекватний симпатичний молодий чоловік...
Відповісти
Іван Електрична Плита)
Відповісти
о, Боже, какой мужчінаааааа..... )
То де такі електрики працюють? В мене, здається, щось з електропроводкою)))
Відповісти
мала у твоєму ЦНАПІ )
Відповісти
Що за ЦНАП? Детальніше всім "малим"))))
Відповісти
гарні в Луцьку електрики:) Хороший образ, всев міру.

п.с. Пані Юля, браслет не з "часів", а з годинника, і "колишніми" можуть бути дівчинка, або друзі, а годинник, або "попереднього" або "старого"
Відповісти
браслет з часів його захоплення важкою музикою та браслетів з шипами, а не зі старого годинника
Відповісти
В нього є дівчина, узбагойтєсь:)
Відповісти
ну то що що є дівчина?)))
Відповісти
Відіб'єм! Ахаха)))
Відповісти
It is Lutsk, baby!
Тут навіть електрики стильні! :))
Відповісти
Покажіть фото вже самої Анни Дідух і цієї ведучої рубрики, а ми їх потролимо..... А то вже шкода цих бідолашних відчайдух, котрі намагаються заявити про себе якимось стилем... натомість наражаються тут на злосні коменти люмпенів, як Я)))) Сподіваюся, пані Дідух та Юлії не слабо виставити власні фото.....?
Відповісти
Юля класна))) і Аня теж))
Відповісти
ну ну...така як ти "класна"
Відповісти
Красень. Джоні ти і справді стиляга
Відповісти
шкода що не кочегар......
Відповісти
Перед таким красенем люба дівка труси зніме.
Відповісти
Красень красенем,але сучасних жінок збуджує мозок...
Відповісти
Хороший стиль, чоловічий. Все пасує одне до одного.
Відповісти
сексапільний
Відповісти
гарний. все добре
Відповісти
файний хлопець
Відповісти
Кежуал - це так називається "ваше буденно, але стильно".
Відповісти
гарний зовні і серце добре має)
Відповісти
цікаво глянути на його дівчину.
Відповісти
Іван - кльовий!
Відповісти