вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Що донбасці пишуть на форумах

Що донбасці пишуть на форумах
Мешканці Донбасу активно обговорюють актуальні для регіону події на інтернет-форумах.

Про що пишуть користувачі, дослідило видання BBC Україна.

"Запитань більше, ніж відповідей", - пише дописувач один із дописувачів.

Автори звертали увагу на дописи лише тих користувачів, які регулярно публікують свої думки на місцевих сайтах, та ігнорували публікації з образливим змістом та нецензурною лексикою.

Про бойові дії та безлад:

Александр К (torum.org)

Населення Слов'янська вже звикло до того, що відбувається. Зараз у центрі виразно чути автоматні черги. Водночас багато людей на вулиці, відкриті магазини, на стоянці кілька таксі. Ні сирени, ні набату з дзвонів.

Fanciful Frog (torum.org)

Знайомий їхав на велосипеді на город (у Слов'янську – Ред.), його зупинили ополченцы, які порадили зайвий раз на дачі-городи не рипатися.

Андрей Иванов (torum.org)

У житлові будинки міни не потрапили, тільки осколки і кулі (в Слов'янську – Ред.). До речі, не підписані...

Спасибі "республіканцям" - тактика Путіна "ми будемо позаду жінок і дітей" в дії.

hohol007 (torum.org)

У мене таке враження, що як завжди, їм (жителям Слов'янська – Ред.) все одно.

Переживаю. Три рази на день дзвоню мамі, а вона на курорті наливочки дегустує з подругами і вирішують, що посадити цього року.

Цю країну неможливо перемогти.

ланосовод (www.kramatorsk.info)

- А що у Вас на аеродромі, а то слух землею шириться?

- Правосеки і бандерівці. Все як завжди J

Графиня Вишня (forum.0629.com.ua)

Я після подій 3-4 травня (у Маріуполі – Ред.) стала через день доньку до школи водити (коли спокійна ніч була - водила, якщо чула хоч один постріл - вдома залишала). У понеділок навряд чи поведу – страшно, якщо якийсь упир туди зайде. На всі запевнення управління освіти що школи підвищили пильність - не вірю жодному слову. Хіба може бабуся-адміністратор не впустити дядька з автоматом?

Augustine (forum.0629.com.ua)

От розумію, що, може, не зовсім по темі. Але прямо крик душі. Дітей страшно відпустити навіть до шкіл і в дитячі садки. А дивишся вебкамери Маріуполя - люди з дітьми гуляють біля барикад і фотографуються на БТРах. Ну дорослі ж люди! Скільки ж неадекватних людей в місті! А потім будуть звинувачувати у трагедії (не дай Боже) всіх підряд! І що роблять на барикадах діти 12-14 років?

мама=вера (forum.0629.com.ua)

Ми вже спробували, як це, коли в місті (Маріуполі – Ред.) війська, і побажати такого я не можу нікому, де б він не жив.

Не думаю, що жителі Львова та Ужгорода винні в тому, що сталося в Одесі. А уявити собі, що щось подібне станеться в цих містах (не дай Бог) і я буду сидіти і радіти - маразм, це тільки треба з'їхати з глузду для такого.

Тільки ті, хто зараз при владі, можуть нести за все відповідальність, усе тільки на їхній совісті і совісті виконавців.

У мене немає ні неприязні, ні ненависті до тих, хто живе західніше Києва. Мені дуже подобається Яремча, це, дійсно, дуже гарне місце, грибна юшка у них смачна. Але живу я тут і своє місто люблю більше.

А почуття помсти? До кого я його повинна відчувати? За що? Помста і злість - дуже негарні, непотрібні і неправильні емоції, давайте їх залишимо для опонентів - нам вони ні до чого.

Про референдум

MAN2304 (hitforum.net.ua)

На щастя, в нашому місті (Маріуполь – Ред.) єдиноукрів меншість!

ТАК! (www.kramatorsk.info)

Подзвонила доні, сьогодні її друзі вирішили прикольнутися і зайшли на "референдум" у Краматорську. Їм запропонували проголосувати (але вони паспортів з собою не брали, щоб їх не порвали і не забрали). На відповідь, що у них немає паспортів, члени комісії їм сказали: "Нічого страшного, ми вам віримо на слово". Вони тут же проголосували, зрозуміло, проти ДНР. Ось вам і "референдум".

Бегемот (forum.dkr.com.ua)

Ех, а як мені сьогодні підняли настрій!! Я просто на сьомому небі! Народ, все буде просто зашибісь!

Ладэна (www.doneckforum.com)

На виборчі дільниці прийшли навіть інваліди - після цього говорити про нелегітимність референдуму просто безглуздо.

Nosferatu (www.doneckforum.com)

Явка виборців більша, ніж на будь-яких минулих виборах. Молоді від 18 до 30 було повно. Багато хто голосував уперше в житті, хоч раніше таким не цікавилися. Черги величезні, навіть там, де дільниць по дві на квартал. Ті, хто хотів голосувати проти - голосували, їм ніхто не заважав. Як не бреши, як не фальсифікується інфа, а населення-то знає, що насправді більшість голосувала за відокремлення і республіку.

Про ДНР:

Хелена1982 (forum.0629.com.ua)

Народ, давайте міркувати тверезо. Зараз кричать: "Ось ми тепер самостійні… житимемо окремо".

А зможемо?

Давайте дивитися об'єктивно - нас жодна цивілізована країна не визнає. Росії ми не потрібні. Це вони й самі визнають - навіщо їм ще одна дотаційний область . Вони Крим ще проковтнути повинні. Якби були потрібні, російські війська були б уже тут.

Теперь про самостійність . Хто платитиме зарплату шахтарям, лікарям, учителям, допомоги на дітей? Лідери ДНР зі своєї кишені? Сумніваюся. Значить, на пожертвування. Чи, може, будемо відбирати у дрібного бізнесу і роздавати людям? <...>

Скажу прямо, я теж не надто радію чинній владі. Але подивіться, хто там зараз в лідерах ДНР. Бандити, колишні регіонали. Вам мало було Януковичів з його синами? <...>

Зараз у розпал усіх пристрастей можна накоїти що завгодно. Але подумайте - нам тут жити, нашим дітям тут жити. І мені шкода нашу неньку Україну. Але ніколи я її не кину. І треба боротися - щоб тут був мир і порядок.

dan_ira (forum.0629.com.ua)

Що робитиме тепер ДНР? Сьогодні багато заяв про те, що ми залишаємося в складі України. АТО триває, самі себе захищати будемо? І хто тепер буде пенсії, ЗП тощо платити? Кому і куди?

Запитань більше, ніж відповідей...

Де знайти відповіді?

Madga (hitforum.net.ua)

Я теж за Росію. Але неголені особи у вигляді лідерів ДНР – це не Росія.

souls (www.kramatorsk.info)

Судячи з останніх новин, прогноз, про який я писав, починає збуватися.

ДНР починають зливати.

ПР не просто відхрестилася - а явно їм нахамила. Слов'янськ ніби натякає, що найголовніший він, а не Донецьк.

ДНРеферендум відбувся всупереч позиції Путіна. Значить, за відсутності підтримки з боку РФ <…>, почнеться розкол на воєводства.

Феодальна роздробленість ДНР епохи Недороссії...

Про Правий сектор:

Василий Иванович (www.kramatorsk.info)

Для жителів Нової Зеландії.

Правий Сектор, за аналогією з Росією, якщо можна грубо так сказати, це такі собі українські скінхеди. Причому в Росії на них (на своїх скінхедів) особливо уваги не звертають, поки вони <...> не з'являються в полі зору поліції.

Тут же з них створили такого монстра, що жах охопив усіх любителів радянського способу життя. Ось-ось вони мають сюди прийти і всіх розвісити на березах. Тільки не приходить ніхто. Три місяці чекаємо.

Жодного бійця Правого Сектору ніхто в Краматорську поки що не бачив, але при одній згадці про них мимовільно займаються покришки на місцевих барикадах і захисники цих барикад надміру пожвавлюються, готуючись боронити рідне місто.

Про місцевих ополченців:

Партизан (hitforum.net.ua)

Угу, 23 роки жили і раптом захотіли самостійності. Ну, звичайно ж, справа в баблі, як же по-іншому. Адже тоді доведеться визнати, що перед тобою не міфічний "ватник", а люди з принципами, а в Слов'янську воюють не офіцери ГРУ РФ, а твої земляки, у яких виявляється (не може бути!) погляди відрізняються від твоїх, і яких довели до того, що доводиться відстоювати їх зі зброєю.

Улисс (forum.dkr.com.ua)

Ще хочу звернутися до обивателя.

Київ нам готує геноцид , там налаштовані категорично, не думайте, що можна відсидітися за "я ж нічого не робив". Вони знайдуть, і не вдасться "прикинутися СПРАВЖНІМ українцем". Ми для них завідомо третій сорт, незалежно на -ко чи -ов закінчується прізвище .

Це поділ схід - захід < ...>.

Ну, немає нічого нового під сонцем - Югославія, Чечня.

Я дуже добре це знаю... і готувався до цього варіанту - "етнічно чистіші" просто вбиватимуть за будинки, майно, потім їжу...

Навіть не очікував, що Донбас підніметься... тільки б тепер вдалося втриматися.

Velcom (www.kramatorsk.info)

Я щось зовсім перестав розуміти, хто і з ким воює. Схоже, вже у них пішов дерибан між собою.

"За оперативними даними групи "Інформаційний Опір", біля села Карпівка поблизу Слов'янська відбувся бій між групами терористів".

Про мародерство:

-Дмитрий- (hitforum.net.ua)

Викладаємо список об'єктів (у Маріуполі – Ред.), які постраждали в останній час. Тільки ті, які бачили особисто, або є фото- відео в мережі. "Знайомий сказав інфа 100%" не приймаються.

- ПриватБанк, центральне відділення - розкрадений, спалений (до подій 9.05).

- ПриватБанк, відділення на вул. Варганова - вибиті двері, розбитий банкомат (до подій 9.05).

- Автомобіль спалений (до подій 9.05).

- Банкомат ПриватБанку на "1000 дрібниць" - розбитий.

- Ларьок з мобілками біля переходу - розбиті вікна, двері, товар – не знаю. (до подій 9.05).

- Ломбард на "1000 дрібниць" - розбиті двері, що викрадено – не знаю.

- Магазин "Арсенал" - бачив поламані захисні ролети.

- Магазин одягу поряд з "Арсеналом" - бачив поламані захисні ролети.

- "Сільпо" на лівому.

- Магазини "Колумбус", "Екстрім".

Доповнюйте.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 1
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
НАМ,(жителям Зах.України)немає ніякої різниці,чи на О,чи на КОВ,закінчується твоє прізвище,а тим паче,якою мовою ви розмовляєте.Я розумію 4 мови і це мені нічуть не мішає.Маю багато друзів і в Росії,і у вас,на Сході,а родичі і на шахтах працювали і працюють.ІЗНАХОДИМО СПІЛЬНУ МОВУ! А слово БАНДЕРА,я вперше почув у Харкові,коли служив в армії,за що "ДЯКУЮ" таким "ПАТРІЙОТАМ",як кернес та бздобкін?!Дякуючи Харкову,тепер знаю,що таке БАНДЕРІВЦІ,хоча до них і НЕ НАЛЕЖУ!ГИДКО ЧУТИ,що ПРІТЕСНЯЮТ за те,що рос.мовою розмовляють.Не знаю,як у вас,на Сході,але на Заході - НІ РАЗУ НЕ ЧУВ,щоб ПРІТЄСНЯЛІ.Але,СОРОМНО,коли росіянин ПРИНИЖУЄ СЕБЕ,кажучи,що він НЕ РОЗУМІЄ УКРАЇНСЬКОЇ і за це його ПРІТЄСНЯЮТ?! ПРИНИЖУЄ себе,бо цим показує,що він ДЕБІЛ,коли НЕ ХВАТАЄ РОЗУМУ,щоб ЗНАТИ ТАКУ ЛЕГКУ МОВУ! ДИВНО,бо якби,він не розумів АНГЛІЙСЬКУ,ФРАНЦУЗЬКУ,або,не дай Бог - КИТАЙСЬКУ...ВСЕ ЯСНО! НЕ ПО УМУ БАШКА РАЗВИТА!!!!!!
Відповісти
Останні новини
Що донбасці пишуть на форумах
13 травень, 2014, 08:56