У Луцьку відкрили ПортCity. ФОТО

У Луцьку відкрили ПортCity. ФОТО
У Луцьку на відкритті торгово-розважального центру ПортCity зібралося кілька сотень лучан.

Відкриття відбулося о 12:00 17 травня.

На заході були присутні посадовці, священики, власники.

Стрічку перерізав разом із двома десятками дітей Ігор Єремєєв. Саме дітей першими запустили крізь нововідчинені двері. Далі запускали всіх інших. Охорона організувала пропуск так, щоб не було тисняви.

За словами акціонера ТРЦ Ігоря Єремєєва, центр забезпечив роботою 1900 людей. Загальна площа – 54 тисячі квадратних метрів. Біля ПортCity і під ним є паркова на 200 авто.

«Сьогодні наша країна проживає непростий час. Вороги стоять на кордоні. Вороги не зможуть поставити нас на коліна. В цей непростий час ми доказуємо, що можемо жити і будувати. І ми зробимо країну європейською. В наступному році ми збудуємо підземний перехід і приступимо до правої черги», - зазначив він.

Свої привітання виголосив і голова Волинської обласної державної адміністрації Григорій Пустовіт.

«Ми будуємо і це наша відповідь тим, хто не вірить в український бізнес», - зазначив губернатор.

Міський голова Микола Романюк привітав причетних до відкриття комплексу і побажав удачі і процвітання.

Після церемонії перерізання стрічки люди заповнили торгово-розважальний центр. Біля багатьох магазинів роздавали флаєри на знижку. Відвідувачі довго не барилися – купували, їли, грали в боулінг тощо.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 154
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Сьогодні о 8.20 ранку мене розбудила музика від ПОРТ - СІТІ, син перелякався, вікна трусяться. Після чого пішов поспілкуватись із представниками даного закладу, зустріли зухвало типу ми царі, а я ніхто. Виявляється на сьогоднішній захід даний заклад немає елементарної заявки. Я уявляю, що буде творитись коли буде виступати Скрябін, вікна не просто будуть дрижжати не виключений варіант що сьогодні в когось вони по вилітають. Питання можна було вирішити - порадившись із мешканцями нашого будинку. Вирішення питання елементарне - поверніть сцену до себе і проводьте скільки хочете. Якщо депутати округу і міської ради не можуть заборонити незаконне відкриття даного закладу (так як немає підземного переходу) спробую сам повпливати. Сходив в міліцію та міську раду написав заяву і в чергове переконався, що представники ПОРТ - СІТІ не подали елементарної заявки. Будемо чекати відповіді.
Відповісти
можна розкрутити те діло. треба оперативно знайти вимірювач децибел звуку, і через санстанцію провести. Поки ще скрабін не приїхав
Відповісти
зато пачесний..чи тоже трохи бабла вложив з литвинами та катеринами?
Відповісти
А цікаво скільки тим дядькам із галстуками заплатили за вихід на сцену бо той що у сфиті то точно брав
Відповісти
Підтримую!!!
Відповісти
Бокоч Андрій, ох,як я Вас розумію. Та ж сама історія. Називається "Доброго ранку, мля!!!" Сьогодні,ще терпимо але ,гадаю ,ввечері буде хана. Вчора, коли налаштовували звук , було взагалі "щось із чимось" : вікна дрижжать, підлога вібрує, не чути телевізора в кваритрі. Жах та й годі. Я їх вже зненавидіжа.
Відповісти
от що за люди??? все не так...
у нас щодня відкривається потужний торг.центр?


це з того репертуару, коли казали, що музика Бандерштату поглушить ведмедів....

ну чесне слово: хватить нити! це було о восьмій ранку, а не о 12 ночі! майте терпіння. це ж не щоданя таке під вашими вікнами твориться.
Відповісти
Шановна Лучанка! На рахунок "це ж не щоданя таке під вашими вікнами твориться." ,я б посперечалась! Лише позавчора на місці де постійно тусовались цирки, лунопарки і всяка така швань ,зробили парковку. А так, в прямому розумінні, слова, в мене під вікнами горла музика,РЕГУЛЯРНО. Особливо це "мило" виглядало,коли музон старався "перекричати" службу в церкві,яка через дорогу. Так, що повірте, вони вже в печінках сидять.
Відповісти
Ви, напевно, з тих, яких дратують будь-які зміни позитивні в місті.
Про який підземний перехід ви пишете? Про людей з обмеженними можливостями, наприклад, подумали?
Змішали все до кучі: і Скрябіна , і перехід.
Аби що.
Жаба погана штука, шановний.
Відповісти
Єремєєв - кандидат №1 на Волині для здаття під суд.
Відповісти
!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Пока у нас на Волыни заправляют такие Еремеевы Климчуки и им подобные горе нам
Відповісти
Собаки лають...а ТРЦ відкрився і море задоволених людей!!! Життя продовжується!!!
P.S. А Бокочу, разом з його другом Гузем, лише у лісі у схроні співати!!! Що ви побудували у своєму житті?! ОДА розгромили і МВС?! Це все на що ви здатні??? Ганьба!!!
Відповісти
Запрошую сьогодні о 21.00 до себе на чай почуєш що буде в квартирі творитись
Відповісти
Ну вікно трісне, або стеля - то до суду подавай! Так часто у місті такі свята влаштовують? Скільки дітей радіє!!! На Театральному майдані твій дружарик Гузь не так волав?:) Знаємо звідки ноги ростуть таких коментів як в тебе і знаємо хто ти!!!
Відповісти
Понад 1500 робочих місць!!! Що тому Бокочу пояснювати? Це не ходити "Смерть ворогам" та "Хто не скаче..." волати! Ваша "братія" жодну людину не працевлаштувала і нічого доброго для людей, дітей... не зробила і не зробить!!!
Відповісти
на межигірї тоже було понад тисячу напевно прибиральників доглядальників парку охоронців..землі тільки три з лишнім гектари тоді купив у луцька литвинівець за 3 міліона гривень..це раз в десять менше чим вартувала б тоді вона коли продали під котеджі по ціні як на липинах..тоді пан литвин в парламенті підтримав ющенка та ю. а пізніше підтримав вітю-2..а ти далі ходи в міськраду на роботу за 1.2 і чекай що станеш начальником і тоді ..на все життя хватить..вазагалі то їх удєл-вони гаспадарникі..а ми хто такі..правда..тайни всьо..славянск-2..вас би ще через пару років стало більшість..совкі-ватнікі
Відповісти
будуть підприємці за те все по мега цінах..і їх продавців вже включили туда тож?а землю євгену Ткачуку в парку біля сапалаївки район другої лікарні-то благоустрій?
Відповісти
Працевлаштування-це звісно добре, але ж беруть на роботу неофіційно. Певно гроші бережуть(
Відповісти
Погано бути тупою ! А то що він мільйони людей обікрав і оставив голодними ? То як тобі ? Дав вам 1500 мість не він а люди які орендують магазини ! Попий щось щоб мізгі працювали))
Відповісти
Хто голодний? Поряд Там-Там!:) вам вже дах взагалі зносить неробам!
Відповісти
Скоро не тільки голодний будеш ! А ще і голий!
Відповісти
за дар від 40 у.є в місяць квадрат напевно..рік атабє земля задаром..
Відповісти
а чо ніхто не згадую що у кожному райцентрі був свій молокозавод а потім чогось став тільки працювати один ковельський. Питання собі поставте? і спитайте де ті люди зараз працюють?!
Відповісти
які знанія..заскучав за 1 травням.парад?ми знаємо хто ви панове..шльонск червоний..
Відповісти
ти упоротий якийсь. в тебе шо кожен день під вікном відкривають торговий центр?? ти явно неадекватна людина. уявляю як сусіди там страждають з таким ручніком
Відповісти
Підтримую!!!!
Відповісти
А хіба відкриття 17 травня стало для вас таким величезним неочікуваним сюрпризом? Блін, оголошення і реклама вже місяць всюди. А тут зранку неочікувано музика грає. Чи ви раніше не подумали, що голосно буде один день?
Відповісти
сусіде ти прочитав уважно, людина пише той що Бокоч, що навіть заявки не подано до міської ради. Знаєш всі анонсували із 12 години а не з 8 години ранку, чи щось не так?
Відповісти
Радуйся ,полішук,ти ж за це боровся)... А який бомонд партійно -церковний на сцені,цвіт нації))))
Відповісти
катерина ващук?де кучма?де кузьмук?де литвин в конце концов?чого без родітєлєй прийшли?
Відповісти
Не погано, але краще б запустили хоч яке виробництвно з новими робочими місцями, а то все розважальні або торгівельні комплекси
Відповісти
виробництво в китаї запущено, російські фірми прикрились брендами і будуть продавати полішукам лахи. 50% бутіків зайняті російськими брендами!
Відповісти
Дивись більше "5-й кАнал"!:)))
Відповісти
тута тоже?чи батюшка з кєлії смоленскої строчить?
Відповісти
аргументи, де аргументи?
наприклад:
Торговая марка «Kira Plastinina» — личный проект Сергея Пластинина, дизайнера из России. В Китае на сторонних фабриках осуществляется производство одежды. (Ки́ра Серге́евна Пласти́нина — российский модельер, дочь российского бизнесмена Сергея Пластинина )(вікі)
Oodji (от итал. oggi — «сегодня») — российская компания, управляющая сетью магазинов молодёжной одежды. Основана в 1998 году в Санкт-Петербурге, до 2010 года работала под маркой «Oggi» и торговала только женской одеждой и аксессуарами, после смены наименования освоила торговлю мужской и детской одеждой.
Centro - ЗАО «Торговый Дом „ЦентрОбувь“» — крупнейшая российская компания розничной торговли обувью, основанная в 1992 году.
Kari - российский бизнессмен Игорь Яковлев (бывший владелец сети "Эльдорадо") занялся новым бизнесом: он инвестирует около $150 млн в создание сети недорогих обувных магазинов Kari в России, Украине...

і це можна продовжувати, хто захоче - знайде правду.
Відповісти
все дорога х..ня..їх вартість в основному етикетка та штампи в головах хапуг держслужбовців які те все барахло купляють або їх діти..скоро при відкритій дійсно торгівлі з ес та сама бадура тут ту обувь положе в зад
Відповісти
Людям головне їсти, розважати і розмножуватися - більше нічого не потрібно
Відповісти
А що ще потрібно коли попрацював, гроші заробив - можна і відпочити, так весь світ живе, ну може окрім штунд!:)
Відповісти
ЯКОГО Х.. НА СЦЕНІ КЛІМЧУК??? Це над народом вирішили посміятись?? Ганьба.
Такий заклад як ПортСіті - це величезний крок вперед для міста. Це правильно, корисно. Але наповнення його тими магазинами, які там розміщені - залишає бажати кращого... лайно як і у ЦУМі)
Відповісти
окупант хитрий, за наші гроші себе фінансує. впірьод підтримувати російські бренди!
Відповісти
Зайди подивись - ЦУМ і поряд не валявся!:)))
Відповісти
так боря клімчук в предвиборчій кампаніі порошенка . за що люди гинули на майдані
Відповісти
Не згоден. Дуже багато польскіх брендів. І ціни доречі такі самі як і у Польші.
Відповісти
ЦІНИ ЯК У ПОЛЬЩІ, АЛЕ ЗАРПЛАТИ - ЯК В УКРАЇНІ!!!
Відповісти
Все правильно, ми живемо в Україні.
Відповісти
Коли відкривали Порт Сіті в Маріуполі місту подарували 2 новеньких тролейбуси
http://news.gidmariu...ew/news/id/7989
Що місту Луцьку подарували Єремеєв і Івахів? Де підземний перехід?

Щось не дивиться серед нашої "еліти" нинішній губернатор Пустовіт, а "господар" області тут як тут)
Відповісти
Питання у другому: що Пустовіт там взагалі робить, не соромно? Він же заклятий ворог тих, хто щось будує, розвиває?! Ах запросили бо голова ОДА? А він у чому долучився, щоб там щось побудоване було? Весільний генерал!:) Як він добудує парінатальний центр подивимось!!!
Відповісти
і правильно зробили, що Бориса запросилиЮ бо він ще довго як губернатор, і він розпочинав цей проект і за його участі портсіті і відкривати
Відповісти
На скільки я знаю землю продавала міська рада а не дід Борис
Відповісти
І чого Пустовіт як виступає то наче кричить від чогось, якось народ це лякає, ізюминки ніякої
Відповісти
замполіт - це прохфесійно! Командирсько-агітаційна звичка!:)
Відповісти
І що ми бачимо ? Ні чого не змінилось ! Так що народ треба робити справжню революцію! Покі ми тих гадів не подушим ні чого не буде!
Відповісти
Можна було б, враховуючи сьогоднішній неспокійний стан в країні, зробити відкриття скромнішим. А то пєсні-пляскі, народ розодівся , наче день Незалежногсті чи щось таке. "Пир во время чумы" , більше немає слів.
Відповісти
один хароший бронежилет коштує 3.800 в роздріб..і там вього навього пару тисяч наших і того не хватає..скільки коштує костюм клімчука 12-15 тис?сорочка ,туфлі,ремінь-вот і дві зарплати бувших його мінімум..а скільки того барахла тре було..робив задарма..спасав область..а бізнєсом займався-умний напишуть знающі..на то вони знающі..їм шипнули ще в колисці-є така думка..(значить не думай а кричи а!! коли їсти чи какати..батьки є) от і батькі ваші стоять на хфото..сумно що дітей тоже ви так виховали..може перевиховаються ще..
Відповісти
Пир во время чумы !
Відповісти
Александр - чума!
Відповісти
Полішуки. Ідьте назад на своє Полісся і там слухайте воі собак і крики п'яних земляків, а ми будемо слухати музику в своєму рідному Луцьку.
Відповісти
І вабщє-Луцьк-центр всєлєнной!Хто тут родився автоматично стає вищим сортом і йому в кайф музика в 8 ранку по вихідних.А таке мірове собитіє,як відкриття порт сіті буває раз в жизні.Буде що внукам розказать.
до речі,в 14 гімназії висів плакат на пів коридора біля географічного кабінету-"Луцьк-краса Полісся!"-це якраз для тих,хто все,що далі 33-го кварталу вважає Поліссям)))
Відповісти
Рука ще не болить у дописувачив негатив писати? А слабо піти і дітям і людям, що зараз у ТРЦ і на вулиці концерт слухають, цю вашу брєдятину розповісти?:) Побачите реакцію більшості на вашу писанину! Те що ви тут "понаписували" - це булька у тих емоціях і радості, що переживають зараз люди на відкритті!
Відповісти
"Служивый люд царя видеть желает. Радуется!" А з якої причини радіти? Для чого Луцьку цей Порт-сіті (і назва якась дебільна)? Та й сам Єремєєв - пишуть, що створив робочі місця.А зарплату сам платити буде, чи за рахунок, тих хто там зараз радіє не знати чого? Він же тільки бюджет пиляти може і накрутки ставити захмарні. Є таке прислів'я - "Кому война, кому мать родна". Єврей Коломойський армію фінансує, а українець Єремєєв на ній наживається. Ну-ну, вівці, радійте далі.
Відповісти
Ну які ж ви смішні у своїх коментах!:) Коломойський за просто-так нічого робити не буде! Він просто бізнес свій повертає, що в нього "сім'я" віджала, а ще і додати хоче, от і вся допомога заради цього! Що ж ви нічого не розумієте і так ТСН вірите?! А от прислів'я - "Кому война, кому мать родна" це ви вірно про Коломойського!!!
Відповісти
На особу того, хто висловлює свою думку, переходять в тому випадку, якщо немає аргументів заперечити цю думку. По суті - звичайне хамство.
Відповісти
Самий бредовий коментар(((
Відповісти
Какие там 1500 рабочих мест? Большая часть продавцов у предпринимателей не официально оформлены .
Відповісти
Переважно у перші дні в таких обєктах обвалюється дах на голову людей.
Відповісти
Валіть дивіться магазин! Чого вчепились до бомонду, хай тусять собі......
Відповісти
помойкі..діктуєт моду на мораль..чекісти далі волю аферістам імея свой бубновий інтерес...
Відповісти
клим и сюди приперся собака
Відповісти
Дуже крутий ТРЦ!

Відповісти
І як ми жили раніше без сity!!! Враховуючи купівельну спроможність - для кого це чудо.Чому пани крадії не будують нове виробництво???
Відповісти
Блін народ, от, що ви за народ?
Відкривається новий/крутий ТЦ!
Не нийте, що заголосно музика (мають право до 23:00!!!!) Наоборот, субота вийдіть/прогуляйтесь/послухайте музики! Ви скажете, що я не розумію¿, пффф я живу біля Порт Сіті зараз прийшла з концерту... Кльово провела час! Хоч щось толкове в Луцьку зробили)
Відповісти
"Каждый выбирает по себе".
Відповісти
До 22:00 по новому законодавству... Але повністю підтримую що іноді можна і потерпіти , терпимо ж ремонт сусідів і т.п. насам кінець хто купував житло в центрі абобіля Варшавки розумів, щт такі казуси траплятимуться, так що Не нийте !
Відповісти
Блін-це ти!людина тобі написала-дитина прокинулась,злякалась. Сьогодні вихідний день!!Має право з 10 до 8!!! =)))
Вчись читати законодавство,а не кнопки пальцями кривими лише нажимати!!!
А Єрємєєв-ще нічого так просто не зробив, тюрма за ним плаче!!! Надіється весь Луцьк,що заплаче таки...
А Клімчук-тупішого "піару" нема)),континіум у своєму стилі!!!
І на рах. Коломойоського-всі це розуміють,що між ними війна, але Коломойський дає кошти, а той, навіть, не голосує за законопроекти,які нам з вами необхідні!!!
Подумайте 45 раз перш ніж захищати!
І "брендів" тут нема ніяких, один різервд і все...,все інше рос. какашки....
Це правда!!!
Мені за Луцьк соромно!!!
Відповісти
Блеск и нищета !
Відповісти
ВАМ ЗРОБИЛИ ЄВРОПУ вДЕНЬ ЄВРОПИ, ще не так....
Відповісти
тоже маладєц...вже там..
Відповісти
з російськими товарами))), то тато тобі мо зробив???
Відповісти
А Клімчук прийшов стрічку перерізати? Це він любить... А як же без нього...
Відповісти
Скрябін вже виступав?
Відповісти
нічого особливого.....думав,буде конкуренція Адреналіну-жуй там!!!в плані розваг я обираю Адреналін!в Порт-Сіті хіба шмоток купити можна,і то тільки в РЕЗЕРВДі норм вибір та ціни.РОЗЧАРУВАННЯ!
Відповісти
О 12.30 в драмтеатрі мав розпочатись обласний фестиваль учнівської творчості. Та пан губернатор був так захоплений відкриттям Порт-Сіті, що запізнився на пів години, а кілька сотень дітей у концертних костюмах мусили стояти під сценою і чекати, коли ж нарешті з'являться очільники області.
Відповісти
А ось вам і факт! А ці фестивалі для керовників організовують? Владу змінили, а все залишилось як у часи СРСР!!! Що ж ви за люди такі?! Проводіть, радійте з дітьми... а вони дядю з ОДА чекають, йому звітують, а він як весільний генерал їздить і нічого в області і для області не робить! О то майте - намайданили таких самі і не жалійтесь!!!
Відповісти
підтверджую слова DC минулого тижня декілька заходів затримувалося, а щось і переносилося через надзвичайну зайнятість "пана" Пусто-віта... Повний дибілізм місцевого одобрямства... А якщо команда Юлі прогорить, кому лизати будемо? Вони повинні народу служити, а то за рік рука затерпне від перерізання стрічок...
Відповісти
ну з переходом підземним кинули, ну з салютом всіх намахали - це норма для континіума.

п.с. дуууже багато людей прийшли з дітьми і чекали саме на салют. а потім діти задовбували батьків:
чого додому? де салют? ти мене надурив!!
а надурив не тато, а дядя...але хіба це пояснення влаштує обмануту дитячу мрію?
Відповісти
Ще щось придумай або йди похмелись!:) Ну таке вже видумати... діти з батьками пізніше роками на розваги ходити будуть і радуватись!!!
Відповісти
в афішах салют був, в анонсі був, а в житті не було.
що, не правда?!
похмелись сам)
Відповісти
Коменти вище почитайте. То вам траур подавай, то салюту не було... Що за люди в нас?! З такими ніколи нормальної країни ніхто не побудує, бо одни заздрощі, жаба, неповага... і це серед своїх і це у нас більш-меньш у спокійній Волині? Просто жах які злі люди:(
Відповісти
Мабуть, салют відмінили із-за великої кількості скарг на занадто гучний звук протягом усього дня. Батькам треба більше дбати про здоров'я дітей, а саме слух,і не чекати фейерверків, а тікати з малечею від них.
Відповісти
Немає порядку. Першими крізь нововідчинені двері потрібно було запустити котів. Не знаю, як там на Соборності, а у нас, в районі залізничного вокзалу, то точно шибки з вікон вилітали.
Відповісти
люди, чого ви всі ниєте, ніби то не трц відкрили,а якась катастрофа сталась? шо ви ниєте про ту музику, хіба часто в Луцьку бувають нормальні концерти та ще й безкоштовно? чи взагалі є в Луцьку нормальні центри, де можна і відпочити, і купити речі? у нашому місці нарешті побудували нормальний заклад, а вам і те не подобається! щоб вам не робили, а все погано. а ще в Європу хочуть, куди вам, сілюкам, в Європу?!
Відповісти
+100500!!!
Незадоволені! Повитерайте монітори, а то вже заплювали всі жовчю! Вас всерівно превелика меншість і з вас просто сміються! А ми завтра з родиною у ТРЦ - є де вихідний провести!!! Молодці!!!
Відповісти
тролі тут цілий день?)))=) "більшість" якраз таки тих,хто знає Європу, а не подає її для полішуків у нещасному "соусі"...
теж мені...
НЕ МІСТО-А БАГАДЄЛЬНЯ І НАРОД ТУТ...ТУПИЙ, тому такі,як Єрєємєєв у владі,а Романюк керує містом...
Майдан згадують 2555 раз діти Єрємєєва,бо їм Бєня не дає тепер так жити, зажали хвости,от і все!
ВЖЕ ВСЕ ЛЮДСЬКЕ ВТРАТИЛИ! ЩЕ СВЯЩЕННИКА ЗАПРОСИВ))), НЕ СМІШІТЬ МЕНЕ...НАЙШЛИ "ПРАВЕДНИКА"))) І БОРЮ....
ЧЕСНО....МАТОМ НАЗВАЛА Б І КОЖНОМУ В МОРДУ ПЛЮНУЛА,що за 200грн. купують людей, а тим,хто ведеться на атке-розбила б ту голову,бо нема чого з нею жити....
Мудрішайте і їдьте хоча б у Львів чи Польщу, або в інтернеті купуйте..., а не сільські речі російського виробництва!отакий у нас депутат=)
Відповісти
Відповідність форми вислову і суті - 100%. А взагалі вихідний провести можна багато де і цікавіше, ніж в Порт-сіті, аби бажання було. Точно -"Каждый выбирает по себе".
Відповісти
Не подобається Порт Сіті, йдіть у Гранд Волинь. Я тут буду вас чекати. Магазин Кухарт, перший поверх.
Відповісти
мобілізовані під донецьком під кулями з голоду пухнуть.жеріть та не потріскайте еврослугі народні
Відповісти
А що з кінотеатром? Відкрили вже?
Відповісти
Та не хочу говорити,тут новини дивишся і плачеш...,а тут свято..., ридати хочеться. Невже не можна було почекати??? Невже все так в людини з душею поганао??? Нащо тоді той священник???Кому ти його привів,ти нелюд??? Нехай такі як ти горять у пеклі вже завтра!!! а ми будемо святкувати,чесно, прости мене Господи!і весь тупоголовий Луцьк також...
Відповісти
1500 робочих місць! Половина працівників даного ТЦ - це дипломовані випускники вищих навчальних закладів, які через відсутність роботи за спеціальністю змушені були піти працювати обслуговуючим персоналом. Нічого проти цього ТЦ не маю проти але чому не будуються нові фабрики і заводи, а лише відкриваються розважальні центри? Таке враження що людям не потрібен хліб, а лише "дешеві" видовища!
Відповісти
Ви суть питання вивчить, а потім щось доказуйте! А хто наплодив тих "дипломованих", що не користуються попитом ні в державних ні в приватних установах?! А яку фабрику чи завод вам побудувати дайте пропозицію, а то лише бла-бла?! А реалізовувати продукцію заводу чи фабрики куди будете, попит ринку вивчили? Наслухались гасел і не знаєте куди втулити! Розумом треба керуватись!
Відповісти
Я суть питання добре знаю, тому що за фахом я економіст! Я повністю згідна з тим що університетів "наплодили" забагато і фахівців більше ніж потрібно але випускники престижних вузів теж не можуть знайти роботу...Самі вивчіть суть питання, якщо вже на те пішло! Елементарний одяг для того ж таки Порт Сіті можна виготовляти, як це вдало робить Росія. А ви що пропонуєте не створявати високооплачувані робочі місця, а лише обслуговуючий персонал? Тому я і вважаю що перед тим як будувати розважальні центри потрібно розвивати виробництво і забезпечити людей гідною з/п. В інших країнах де відкриваються такі ТЦ як Порт Сіті в населення більша купівельна спроможність. В тому і полягає проблема наших олігархів накрасти гроші вміють, а от вдало їх вкласти в бізнес не вміють!
Відповісти
Зараз про розвиток виробництва можна запити водою! Всі державні програми допомоги заморожені! Під гаслом "на війну" крадуть гроші, а потім будуть "плакатись" що нічого немає у бюджеті! А бізнес вкладає гроші в те, що йому вигідно і розпочавши будівництво ТРЦ ніхто ж не очікував такого розвороту подій, але більшість була побудована, от і завершили! Так що треба повністю вникнути у суть питання. Вклали гроші і не треба завершувати? Ну це ж не розумно і ви б, вкладаючи свої гроші, так би поступили! Про олігархів згідний, але ж теперішня "влада" саме їх пре у владу і себе за рахунок товстосумів підтримує, всі про це знають, проти цього на Майдані стояли і що маємо? А маємо те, що Майдан був проплачений і олігархи ділять Україну, а люди малоосвідчені і лізуть, а їх - "мають"! От і вся казочка!:(
Відповісти
Ющ-президент, Юля-прем'єр плодили ті ВУЗи от і майте армаду безробітних но дипломованих...
Відповісти
У Европі не будують нових фабрик та заводів, а ви хочете, щоб в Україні будували...

Відповісти
такі топ мєнеджери як ти..всьо по космосу більше..
Відповісти
команди маладої якогось мєсного льоні космоса?
Відповісти
В країні війна пр пляски
Відповісти
Війну недолуги політики розв'язали і людей під кулі кинули, а ви тут маячню несете! Де дітки Турчинових, Парубіїв, Пашинських, Ляшків...а?! А наших на Схід женуть!!!
Відповісти
А про «Kira Plastinina» у ЦУМі ви чому нічого не кажете?:))) Зрозуміло звідки ноги ростуть у таких коментів:)
То ви спочатку з крупного, більш прибуткового бізнесу розпочніть як газ, бензин...не корестуйтесь, відмовтесь, не підтримуйте окупанта, а то вчепились до шмоток... по тій ціні ту "Кіру" і так багато хто купувати не буде! Сміх від таких коментів!
Відповісти
а чого розрізали діти от мій давній кращій друг розрізав її а радості ніякої
Відповісти
От полішукі волинські... Купіть собі хату в селі і насолоджуйтесь тишою. Порт Сіті - це 600 робочих місць лише в самому ТЦ. + продавці, кухарі, офіціянти в магазинах та ресторанчиках. Порт Сіті - це брендовий одяг за помірними цінами. Тепер молодь не буде вся вдіта в однакові джинси з магазину Колінз. Порт Сіті - це файний торговий центр для бізнесу. Щоб перемогти треба заробляти і поважати тих, хто щось робить корисне, а не сидить дома (або на роботі друшляє в неті) і працює коментатором-нитіком.
Відповісти
мда... припліли тут і політику, і війну і економіку і все на світі.
А тут все просто: їм сфера послуг найбільш прибуткова і (увага!) ЧХАТИ ВОНИ ХОТІЛИ на політику, на музику вашу, на те що хтось там скаже, на робочі місця і т.д.
Все зроблено так, як вигідно власникам - а про робочі місця написала преса, бо щось треба писати.
Відповісти
Правильно написала у ЗМІ. У моэму місті зявився перший сучасний ТЦ. І треба писати: йдіть у Порт Сіті і залишайте там гроші і по-більше, щоб орендарі платили оренду і зарплату. І щоб у тих, у кого не має грошей, був стимул їх заробляти.
Відповісти
Більше того - відкриття Порт Сіті показало, що гроші у людей є.
Виходить, що не має товару, маркетингу, цін, атмосфери. Це я про тих, у кого криза...
Відповісти
сударь і паріж гумно поки не прочитаєте на вїзді в місто що то паріж..
Відповісти
Більше того - відкриття Порт Сіті показало, що гроші у людей є
Відповісти
Виходить, що не має товару, маркетингу, цін, атмосфери
Відповісти
І що з вами сталося за один день?
Відповісти
на це все кожний день дєвочка..десятки років...а до того батьки тих дядь крали сім десятків..
Відповісти
Респект всім, хто відкрився у Порт Сіті! Гарних вам торгів!
Відповісти
аналітікам -стратєгам ,охфіс менеджерам мозгі не вертаються коли Додому приходите?поїдь до батьків,поможи щось по господарству..бізнєс плани за пивом большиє..
Відповісти
ага, і бабла побільше.
і про армію не забудьте! і ще на шо там пожертвувати!
Відповісти
Дитино - я так зрозумів, то ви до мене звертаєтесь. Правильно, я молодий, а ви своїм занудством заважаєте будувати успішну Україну разом з пердунами у Верховній Раді.

Доречі, йдіть у депутати, вам я бачу це близько, мандіти і ніц не робити. А ще заздрити, бо вас не чекають ні в Порт Сіті, ні У Верховній Раді.
Відповісти
молода команда льоні космоса.нанотєхнологі після бізнес тренінгів на протязі місяця.
Відповісти
Живу у Луцьку, працюю у Луцьку, податки плачу у Луцьку, роботу даю у Луцьку; пишаюся, що у Луцьку відкрився Порт Сіті. Дасть бог мені розуму відкрию там кафешку.

А вас попрошу ділом зайнятися корисним, людина повинна приносити користь.

А ви своїми коментарями шкодете тим підприємцям, які позичили гроші у батьків, взяли кредити, ризикнули і хочуть заробляти, кормити своїх дітей, вдівати жінок і відправляти батьків на курорти. Не заважайте, прошу вас.
Відповісти
все ясно..відкриєш коли тисяча квадратів інших закриються..папіні гроші..брав старий..
Відповісти
Та поки ще є вільні квадрати. Навіть залишилися невеликі площі.

А гроші буду брати у банку, а не в тата. Проте тато не проти дати мені кредит, бо знає, що я поверну борг.
Відповісти
кафешка під 35% річних..серед тисяч квадратів кафешок..ну повеселив..поки батькі кормлять бізнесіруєш..амбіційний..в мене є однокласник то він років десять назад на волині за кредит збирався завод по соках будувати..і так як ти єремєям тер,потім ще якимось..все круту тєму шукає..а так і в тьощі живе тих 15 років..такі не дорослішають..вам коникам скакати по крупному..жінку жаль ще натерпиться..не завжди батьківських вистачить..
Відповісти
Тобі смішно, а в мене бізнес план) Обладнання та посуд в мене вже є.

Доречі кафешок там не 1000. З фаст-фуду є лише Бест-Бургер і піцца.
Відповісти
З батьками маю гарні відносини, вони мене люблять, не ображають. Дають гарні поради. Радять не брати приклад з таких, як твій однокласник.
Відповісти
Да жінку шкода... Вчора скупилася. Сьогодні я йду!
Відповісти
в вас проходяще..не буде куди ставити..або просто все зміниться..тут зараз друже як в 80-ті..бізнесмєни з часом або сядуть або сопються..умови ринкові дійсно страшна штука...не ти перший живеш..те що ви звете бізнесом то ваші тьоркі блатняка луцького..не буде в ваших батьків халяви вас зразу не буде..трать просто гроші..ходіть в спортзали та тусуйтесь вечерами,просто купляйте що не будь для самоствердження..повір це все буде батькам вашим дешевше обходитись..шопінгуйте.ще не довго залишилось..як всі як всі прийдеться..страшнішої для вашої касти кари немає..
Відповісти
Ви коли це писали, певно щось вживали.
Відповісти
Бо Луцьк - то є маленьке місто.
Відповісти
Да при чому тут Єремеєв? Троє моїх друзів мають там оренду. Я бажаю їм процвітання.
Відповісти
ВолиньПост зробіть можливість відслідковування коментарів.
Відповісти
пантуй.джпс в сраку поставлять в удо щоб не викрали синка начальника?
Відповісти
Таке враження, що всі негативні коментарі пишуть базарники та продавці з Юванта, в яких перебивається по три-чотири ціни за свій хлам з 7 кілометра дерти. Заспокойтеся, шановні. Не плюйтеся так ядом. Ваш час закінчився.
Відповісти
ти нічого не зрозуміла..будь блондінкой..таких тре..верхньому ацстою
Відповісти
Та ти що! Яке розумне!
Ти з Юванта чи з *клєтки*?
Відповісти
де батьків твоїх оббирали кравчукі,потім кучми а потім взяли собі на роботу курченків перших та створили цілу сістєму..клєткі в голові в вас...та кому я..іди в шайбу...вам бидл.. до пори до часу легко..а потім..потім нема грошей..дайте ..
Відповісти
маячня, в кожного свій клієнт.
казали, клєтка вимре, як ювант відкриється - і що?
те саме і з порт-сіті.
кому взуття та одяг інкубаторський - будуть там купляти.
кому щось ексклюзивніше - по старих перевірених магазинах ходити не перестануть.
Відповісти
Читаю коменти і розумію, що Ювант вижеве. Аудиторія у них є(((
Відповісти
Триндіть триндіть!!!
Але будете ходити діток свої водити, дружину, кохану, просто з друзями на піцу)))))
А зараз просто слюною поплюєтесь і уЗбагоїтесь)
Відповісти
сходив сьогодні, подивився. 1/4 від львівського кінг-кросу (в народі ашан).
піццерій нащо стільки?!
бутіки - народ товчеться в SINSAY (шмоткі дешеві для дівок), Cropp Town (недороге і тіпа модне для підлітків), HOUSE (теж дешеве) і карі (дешева китайська пародія на італійське Trussardi).
а потім LTB - турецькі джинси від 900 (!!) гривень і Dodona з платтями від 1000 грн.
як сказали знаймі після походу туди - як у львів чи київ їздили, так і далі будемо їздити.
чомусь не прийшли зара, бершка, страдивариус, H&M і т.д.
розваги для дорослих - боулінг і кіно. всьо. розважились. такі розваги в луцьку вже давно доступні. нічого нового...крім обладнання)
Відповісти
Оті бренди не прийшли через ваше рабське мислення.
Відповісти
Макс, розслабся, бренди рахують гроші і планують обєми продаж, дохід і т.д.
у луцьку 200 неповних тис людей, їх не стане за місяць чи півроку 500 тис, тому розраховувати на збільшення ємності ринку ніхто не буде, відповідно і вкладення робити - теж.
тому зайшло дешеве китайське лайно у гарній упаковці - ось там і аншлаг.
українських виробників майже немає - 2 чи 3 всього...на весь торговий центр (по памяті - едельвіка, Gregory Arber)
Відповісти
брендових савєтскіх батьків..тільки почнеться якась реальна конкуренція і порядок в державному бюджеті ви зразу пшикі..а так переливаєте з пустого в порожнє поки старікі бюджет п..насолоджуйтесь ще не довго..бізнес тренінг на токаря для початку буде..а про топ мєнєджмент ,восьму тєму по 50-100 тис баксів за 25-30 років забудеш десь дома на кухні з пляшкою простої водяри..ви ж тупі..просто тупі акваріумні рибки..
Відповісти
госпіталізуйся, в тебе загострення, неконтрольований потік свідомості.
Відповісти