Протести солдатських матерів на Волині організовують «недобитки з ПР», - громадський активіст

Протести солдатських матерів на Волині організовують «недобитки з ПР», - громадський активіст
"Недобитки з ПР" організували протести матерів та дружин військових з 51-ої бригади, - вважає громадський активіст Георгій Тука.

Про це він пише в Facebook.

Нагадаємо, 23 травня жінки перекрили міжнародну трасу Київ-Варшава. Вони вимагали, щоб їхніх чоловіків та синів повернули додому.

Публікуємо допис Георгія Тука без змін та правок:

"Недобитые местные мрази из ПР организовывают матерей и жен военнослужащих 51-й бригады под лозунгом "верните нам наших сыновей".
Используя горе, которое обрушилось на жителей региона после расстрела ребят из 3-го батальона 51-й бригады, местные регионалы начали провоцировать женщин на акции протеста.
Один раз женщины (около 150-200 человек) перекрывали Варшавское шоссе, блокируя движение. Акцию удалось "потушить".
Подонки не остановились! Теперь они подталкивают женщин ехать в часть и самостоятельно забирать своих мужчин домой.
Вместе с тем, и вчера, и сегодня я имел телефонные разговоры с бойцами этой бригады.
Конечно, я не могу отвечать за весь личный состав, но, те ребята, с которыми я разговаривал (из самых разных подразделений) настроены очень решительно! Никто и речи не ведет о возврате домой! После трагедии, настроение мужиков кардинально изменилось: все понимают - игры закончились.
Потихоньку, помаленьку нам удается наладить и боеготовность бригады, и ее быт".


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Жора, лучшая поддержка - личным примером! Ты ж уже всех снарядил касками и бронежилетами, то и себе найдешь, а ребята из 51й бригады дадут тебе автомат и гранаты. И на блокпост на ночь, лады? Заодно и испытаешь свою решительность.
Відповісти
твої рідні були зараз на передовій без відповідних засобів захисту, без професійних команирів і без нормальної підготовки, то ти б маразм не плів. Знову повторюється та ж сама хвороба - не визнаємо і вирішуємо проблему, а звинувачуємо "папередників".
Відповісти
До чого тут Партія регіонів??? Ми хочемо врятувати наших чоловіків і дітей від того пекла, де вони опинилися! Без елементарних засобів захисту, без чіткого командування, без підготовки!!!
Відповісти
Коли в тебе горе-активіст тука не дай бог хтось загине,що ти тоді будеш писати на своїй російській мові
Відповісти
Цікаво якої б пісні заспівав Жора коли б його син сидів на блок посту без спорядження і жодної підтримки сам на сам з терористами.
Відповісти
а взагалі хто такі активісти,що вони мають все вирішувати?Під цим невинним словом можуть ховатися злочинці і провокатори,тому не судіть матерів! Влада повинна зробити все,щоб забрати хлопців звідти,а не шукати способів все замяти,як ніби нічого й не було.
Відповісти
Волинські «чорні чоловічки» обіцяють помститися за загиблих під Волновахою земляків (ВІДЕО) А це як можна тлумачити? Кому конкретно збираються мстити, вже визначилися? Тука каже: "Потихоньку, помаленьку нам удается наладить и боеготовность бригады, и ее быт". Звучить дуже цинiчно. А чому заздалегiдь не можна було "наладити", ще до вiдправки солдат на передову? Знову виннi регiонали, це вони жiнок на протест "спровокували", як пише Тука? А може, це командування спровокувало, яке не забезпечило загиблих бронежилетами та касками, викликавши цим масове обурення людей? Про це Тука чомусь забув згадати...
Відповісти
В тебе не має совісті зовсім, хотіла б тобі подивитись в очі, і щоб ти подивився в очі матерів синів яких привезуть сьогодні. Падло то ти, якщо думаєш, що можна купити матір, дружину, сестру, наречену, тих чиє рідні з четверга знаходяться в пеклі. Подивись в очі п"ятирічній донечці комбата 3-го батальйону і поясни що сталось з її Татом.
Відповісти
Як таке можна придумати,що ПР провокує жінок на акцію протесту?Перш за все це материнський плач,біль і крик,за що вбивають наших дітей там на Сході?Чому їх не забезпечили всім необхідним хоча б на блок-постах?Скільки ще має пролитися крові щоб наших дітей повернули захищати нашу ВОЛИНСЬКУ ЗЕМЛЮ?Я впевнена,що жоден волинський солдат,як-би був вибір чи залишатись на Сході,чи повертатись на Волинь вибрав-би повернення на Волинь.Скільки ще днів ми будем проливати сльози,щоб дітей повернули додому?Хто мені дасть таку відповідь......
Відповісти
Скотина ти Тука !!! Надіюсь приїдуть хлопці, прочитають це і розкажуть тобі що по чому... Ховайся, думаю будуть тебе ?издити. А якщо не вони то інші...
Відповісти
Візьми придурок рогатку, бо тобі автомват і броніжилет шкода дати, і поїдь туда, а назад в цинковій упаковці привезуить.
Відповісти
своїх солдат заберемо до хати,а захищати Батьківщину покличимо американців, так? це до попередніх коментаторів, стидоття
Відповісти
ВІДПОВІДЬ для КАПЕЦЬ
Не знаю чи ти чоловік чи жінка, але сьогодні похорон хлопців, які загинули пів Волновахою з нашого 3 батальйону сходи подивись в очі Матерів. Напевно твої діти і ти сам(а) сидиш тут на Заході(хочеш захищати чиїсь амбіциї на СходіЮ, то вперед, що заважає?) Ми на Сході Батьківщину від кого захищаєм? Поясни?
Відповісти
Чому на схід відправляють лише хлопців Західних областей? Щоб ще більше розпалювати конфлікт ? Їх же сприймають , як бандеровців. А де південь та центр України ? А матері праві : не може вчорашній будівельник стати за два тижні суперсолдатом та щей без відповідної зброї та оснащення !
Відповісти