Волинські нардепи - в 51-ій бригаді. ВІДЕО

Волинські нардепи - в 51-ій бригаді. ВІДЕО
Волинські народні депутати Ігор Єремеєв, Степан Івахів та Сергій Мартиняк побували в місці розташування 51-ої механізованої бригади.

Вони привезли військовим 500 бронежилетів, тепловізори, прибори нічного бачення, біноклі, ліки.

Більше подробиць в сюжеті телеканалу Інтер та записі з ефіру телеканалу 112.






Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
що нічого не брали.

Бригадою стадо нардепів гуляло.
У бензоколонці пального нестало.
З підсобки кальсони і мило пропало.
В столовці раптово скінчилося сало.
Загляньте в кишені до тих депутатів
Чи ви не господарі власної хати?!
Давно вже відомо - усі депутати
не здатні прожити лише на зарплату.
Відповісти
Патріотизм проснувся? Чи страшно за бензоколонки?
Відповісти
А де ж ви були на протязі революційної зими, чи не ви голосували за харківські угоди та інші закони пліч-опліч з регіоналами.Тепер каєтеся чи просто це хочете своїми меценатськими подачками стерти в людській памяті. Ніхто не забутий ніщо не забуто.
Відповісти
Бл...дь, за...бали ті коментатори всі. Не витримав я, але пробачте, скільки можна срати людей, які хоч якось допомагають? Яка різниця де вони були зимою, де вони зараз? Яка різниця, де вони беруть гроші і як заробляють??? Не дивіться в чужий карман, будь ласка!!!! Вони мають можливість, тому хоч якось допомагають солдатам. 500 бронежилетів,вибачте, це не пам'ятник Бандері поставити!!! Слава нації!
Відповісти
Спочатку твоїх рідних вбивають! А потім тобі конфетку дали і ти дур! Усе простив!
Відповісти
До Незензурно. 100% підтримую. А "фактам" та "життю" - зробіть хоть ЩОСЬ САМІ!!!!!!!
Відповісти
Така ти лучанка як і українка! Ворюга і хапуга!
Відповісти
Стільки як вони вкрали у нас десять армій можна тримкти!
Відповісти
отакі "народні обранці" разом з такимже "народом" не розтягли усе що тільки потрапило на очі по власних коморах, то і не довелосьби тепер у ЗС дірки латати. Де вони були коли бандюкович чужоземців (читай москалів), на армію ставив?
Щось не чую як там у нас з законом про люстрацію, про відкликання нардепа, про імпічмент презику А все якісь дурниці. Нафіга мені безвізовий режим. Я нікуди не збираюсь втікати. Мене більше турбують провладні засранці саме у моїй країні.
Відповісти
Ці депутати не доплатили податків на сотні мільйонів гривень не один раз продавали державу і їїнарод а тепер на на безвиході народній щей за копійки (для них це мільйон два гривень )піаратся і заробляють собі славу побіблії це іуди
Відповісти
нічого святого в душі. І не соромно на такому піаритись?
Відповісти
Вибори скоро
Відповісти
любе добро,не буває безнаказаним.Допомогли,дякуємо,але хороша ложка к обеду.
Відповісти