На Волині − перші біженці з Донбасу. ФОТО

На Волині − перші біженці з Донбасу. ФОТО
Сім'я зі Слов'янська приїхала на Волинь.

Про це у соціальній мережі Facebook повідомляє VolynHelp Krym.

Так, у повідомленні йдеться, що будинок для сиріт поблизу Луцька прийняв перших переселенців, які приїхали зі Словянська.

"Мама, тато і троє діток. Фото людей в цілях безпеки не надається", - йдеться в повідомленні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну тож так, Волинь донецьких тат приймає, а своїх синів на вірну смерть посилає...
Відповісти
К нам хочет выехать семья из Горловки, с маленьким ребенком. На некоторое время ,пока ситуация на Востоке не успокоится. Подскажите куда можно обратиться за помощью.
Відповісти
а чого тато тут відсиждується? Назад на Донбас, зброю в ркуи і захищати свою сім'ю. А то наші чоловіки мають гинути, а вони у бандерівців відсиджуватися у безпеці?
Відповісти
Низкий поклон вам, жителям Западной и Центральной Украины, за то , что помогаете как можете Востоку.
Відповісти
А чому переселенці не ідуть в Росію,до якоі так прагнуть,а ідуть до "проклятих бандерівців",як вони нас називають??
Відповісти
тому що не всі жителі Сходу України хочуть жити в Росії, і вважають своєю батьківщиною саме Україну
Відповісти
Не всі хочуть, а чому ж сепаратистів підтримували? В мене теж
питання, ЩО У ЛУЦЬКУ РОБИТЬ ТАТО? Ви взагалі знаєте, що з Луцька в Донецьк забирають хлопців, які є єдиними дітьми в сім ї, нерідко на утриманні в них хворі матері-пенсіонерки, або маленькі діти. Підскажіть-но мені адресу того тата-боягуза, який тут відсиджується. Купіть йому квиток, хай їде на родіну.
Відповісти
Ті що їдуть на Волинь, вони ніколи не називали "проклятими бендерівцями" жителів Західної України. І зараз замість того щоб гудити біженців з Донбасу, я вважаю, було б доцільним показати усим зомбованим на східній Україні, що на Волині живуть порядні і нормальні люди.
Відповісти
А чи вони нас так прийматимуть. ? Хто нас так прийме в разі чого? Як тікати так до бендерівців.
Відповісти
до путлєра
Відповісти
це бандерівці втікають.нормальні люди сотнями кожен день йдуть захищяти свою землю
Відповісти
Я гадаю тато має взяти зброю та йти відвойовувати своє місто, а не втікати! Який приклад він показує своїм дітям? Чи України - це лише земля "западенців" й тільки вони можуть класти свої життя заради своєї Батьківщини?!
Відповісти
не приведи господь бути на іхньому місті я думаю вони змінять про бандерівців думку
Відповісти
Я думаю вони вже не менше роблять від наших продажних генералів розповідаючи своїм знайомим про наш "бандерівський" край. А захищати зі зброєю в руках є достатньо бажаючих, тільки не достатньо командирів...
Відповісти
Приїзжають біженці, які по своїм релігійним переконанням не можуть брати зброю і вбивати людей. В усьому цивілізованому світі з повагою ставляться до їхніх позицій.
Відповісти
схаменіться всі. не час інтриг та пустомовства .шануйте життя бо не люди, а Бог його дав.не судіть
любіть і втікати не прийдеться.а як що робите милосердя то не говоріть про те-для Бога робіть нагорода на небі буде.
Відповісти
схаменіться всі. не час інтриг та пустомовства .шануйте життя бо не люди, а Бог його дав.не судіть
любіть і втікати не прийдеться.а як що робите милосердя то не говоріть про те-для Бога робіть нагорода на небі буде.
Відповісти