Стильний Луцьк. Портрет дня: Богдан Котов

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Богдан Котов
Богдан Котов, перукар-початківець, 18 років

Сьогодні в нашій рубриці перукар-початківець, з яким ми зустрілися в центрі міста. Як розповів, йшов із пар.

Богдан цього року саме закінчує навчання, але вже періодично працює за спеціальністю перукарем. Окрім того хлопець грає у футбол.

«Головне, щоб одяг підходив самій людині і гармонійно поєднувався в образі. Так і я намагаюсь свій одяг поєднувати, щоб відповідати потроху статусу стиліста», - ділиться Богдан.

Нашому герою подобаються штани галіфе, тому носить тільки такий фасон. Також, розповідає, полюбляє різноманітні піджаки і сорочки.

Хлопець слідкує за модою. Тому, коли купує у магазинах речі, звертає увагу на бренди.

На фото наш герой одягнений у джемпер і сорочку, джинси. Взутий був у кеди. Образ урізноманітнює зручна сумка та яскравий годинник.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Вдалий буденний образ. Бачимо джинси у street style. Джемпер одягнений по верх сорочки вдало її підкреслює. Сама ж сорочка дуже стильна, бо має імітацію краватки.

Гарним акцентом в образі слугує яскравий годинник. Також вдалим доповненням можна було б зробити і взуття червоного кольору.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Поліщукам не пасує такий стиль
Відповісти
"перкар-початківець", і на штани грошей нема
Відповісти
О тож бо немає грошей, бо не перУкар, "перкар", як Стасюк написала )
Відповісти
Треба брати приклад с Голохвастова: у того завжди був зовнішній вигляд за головне. А так, ну який це цірюльник? Не севільський точно, так...сибірсько-волинський. І де ви знаходите таких "моделей" для сайту, диву даєшься...
Відповісти
пф, коли сюди не зайдеш наші луцькі"Ікони стилю", тількі і навчилися сидіти біля своїх металевих друзів, дивитися в віконечко та обливати повидлом людей, де ж ви наші "полщукі та перкарі"?
Відповісти
Бла бла бла
Відповісти
таке враження,що у Луцьку одні перукарі і стилісти зпродавцями по вулицях ходять.
Відповісти
"...Також вдалим доповненням можна було б зробити і взуття червоного кольору..." Ще такого не бачила і не чула, щоб взуття під годинник купляли))) це ж не аксесуар. Нормальні шузи грошей коштують.Хай носить хлоп,що має, а Дідух хай не випендрюється.
Відповісти
чому порваті штани???




Відповісти
ви взагалі в моді не шарите, я так зрозуміла я його досить добре знаю він крутий із грошима в нього точно не має проблем, ніж в деяких з вас!!
Відповісти
ахах. ніякий він не полішук, я його знаю. Класний він і класно одягається. І до чого тут рвані джинси? Якщо ви в житті бачили самі прості, то хто вам винен. А це і є різноманіття.
Відповісти
"перкар-початківець", і на штани грошей нема........ахах і це брєд. Якраз в нього гроші і є!
Відповісти
В 12 училищі цей паріхмахер нині самий стільний. Червоні шузи видно зносились вже. Бо раніше то тіко в них і ходив.
Відповісти
в тренажерний зал би йому походити, і то як сірник тонкий
Відповісти
Любешівки,ви як в місто приі'жаєте,то не знаєте як вже випендритись.
Глянули б які ви полішкі,перукарня і послуги пов'язані з красою для вас не знайомі.
Краще б зайнялись собою, а не пишете тут гадості всякі.
В людини є стиль, і він в першу чергу одягається так,щоб подобалось йому,а не для вас, людей в якіх тількі гниль і заздрість.
Відповісти