Луцьких міліціонерів відправляють у зону АТО

Луцьких міліціонерів відправляють у зону АТО
Луцькі міліціонери їдуть у зону АТО, щоб там нести патрульну службу.

Луцький міський голова Микола Романюк вручив правоохоронцям формений одяг та аптечки, - повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

За кошти міського бюджету придбали 50 комплектів (берці, костюми х/б, футболки, кашкети, розвантажувальні жилети).

За спонсорські кошти купили 30 аптечок та медикаменти.

Міський голова доручив в. о. начальника Луцького міського відділу УМВС України у Волинській області Ігорю Муковозу взяти на облік сім’ї міліціонерів, які перебуватимуть у відрядженні на сході, і опікуватися ними.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Бережи Вас Бог!
Відповісти
господи будь з ними
Відповісти
Тримайтесь, хлопці, надіюсь це пекло скоро скінчиться...
Відповісти
Нехай завжди з Вами буде ангел охоронець!!!
Молитиусь за Вас кожного дня,хоч жодного не знаю особисто...поверніться,всі додому,живими і здоровими заради своіх дітей,жінок і матерів,благаю Вас,бережіть себе!!!
Відповісти
Слава Богу, давно пора, бо все скоро п яту точку
повідпарюєте сидячи в кабінетах.
Відповісти
Ти дурне хто в кабінетах сидів то буде йдалі сидіти. Поїдуть рядові працівники які землю щодня топчуть
Відповісти
бляха так бідово звучить:"...За кошти міського бюджету придбали 50 комплектів (берци, костюми х/б, футболки, кашкети, розвантажувальні жилети)....Це ж має бути апріорі!!!Дожилися,блін.
Відповісти
Поверніться живі і здорові
Відповісти
Нехай береже вас Господь. Ангела охоронця вам.
Відповісти
брехня я чув від хлопців з грифона вони самі скидалися тим хто їде на схід щоб купити берци форму і так далі. Мужикі не забувайте вас чекають в дома!!!
Відповісти
депутатка а ти щоб таке писати краще сама візми і шось зроби!
Відповісти
Про що вони пишуть. міська влада нічого не дала А хтось собі в карман кругленьку суму поклав. мій чоловік сьогодні поїхав. то з роботи хлопці скидалися і купили костюми і рюкзаки. а все остальне і медикаменти купував сам
Відповісти
Міська влада і не купить ні твоєму чоловікові нічого, ні іншим. Бо міліціонери захищають таку владу, стріляють в лоб тим, хто протестує проти безчинств влади -а тому, що вимагаєте від влади? кажете не забезпечили вашого чоловіка, а ви спитайте як забезпечені прості хлопці з сіл.
Відповісти