вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

На «Бандерштаті» розкритикували керівника адміністрації Порошенка

На «Бандерштаті» розкритикували керівника адміністрації Порошенка
Голова Адміністрації Президента України Борис Ложкін вважає, що україномовні медіа підтримувати невигідно, тому він не є патріотом України.

Саме так охарактеризував Ложкіна генеральний директор медіа-холдингу ZIK Дмитро Добродомов під час гутірки на фестивалі «Бандерштат» у неділю, 3 липня.

За його словами, півтора року тому Добродомов і Ложкін сперечалися щодо перспектив українських медіа. Тоді майбутній керівник адміністрації Порошенка казав, що «україномовна преса немає шансів заробляти… треба переводити їх з прагматичної точки зору на російськомовні варіанти, які мають право на життя», - цитує гендиректор ZIK.

Тому він вважає, що така людина не може адекватно керувати Адмінітрацією Президента України, бо Ложкін – «хороший менеджер, а нам також потрібен патріот».

Нагадаємо, раніше Ложкін був засновником медіа-холдингу «UMH group».


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
срані патріоти фестивалі затівають , потрібно боротись з корупцією і окупантами,... а не займатись х...ею !!!
Відповісти
так ц точно
Відповісти
Згiдний.
Ложкiна не чутно i не видно! Це ознака високого професiоналiзму.
Галицькi когути лiзуть до корита як свинi.
Відповісти
на бендераштаті - це дуже серйозно і впливово! Слава лайдакам.
Відповісти
Ша і тихо будьте ,кацапюри. Вам ніхто не дозволяв тявкати на українських патріотів. Спочатку вмийте свою кацапську морду ,а вже потім з доволу украінців щось кажіть.Не подобається - чемодан,вокзал, Росія.
Відповісти
что за злость такая на людей ведь бог не в силе а в правде а если ты прав ты спокоен ведь мы все славяне и православные не нужно было начинать делать гупости а у нас вас жалеют
Відповісти
Так у Порошенка вся команда така- Клімкін, Калінкін, Ложкін, а ще треба Відьоркіна, Подушкіна і т. д. Ну прізвища самі за себе говорять- вся кацапня в зборі.
А що ви хочете від людини, яка обманом в першому турі виграла президентські перегони, вішає локшину
на вуха, а люди все немов мантру повторюють - о наш порошенко,він нам поможе. Ага, поможе (своїй кишені)і піде як Яник.Одним словом, який президент -така і команда. Добродомов правду каже.
Відповісти
кто вам сказал что это кацапы к которым буквально до недавнего гипноза у вас не было отторжения ведь у многих известных вам евреев русские фамилии а у всех доброжелателей погреться у горящего костра украины американский акцент
Відповісти
Вони всі навчалися і навіть деякий час працювали -де б Ви думали - в Росії, це заслані агенти вови пупкіна. Переносять управлінський досвід москви сюди.
Відповісти
если в семье нет мира не надо злиться на соседа а то вашу энергию пустили не в то русло что майдан 2? да проснитесь вы посмотрите вокрг себя наведте порядок в доме пожелей кто рядом и не злись
Відповісти
Я ніколи не злюсь,а просто констатую факти.
Відповісти