Волонтери шукають бійців 51-ої

Волонтери шукають бійців 51-ої
У Facebook опублікували перелік бійців 51-ої бригади, які можуть бути пораненими і знаходитися в лікарнях.

Про це в Facebook пише громадська діячка Наталія Соколова.

1 Велічук Андрій Васильович, 1983
2 Кричук Сергій Борисович, 1984,
3 Куденчук Юрій Леонтійович, Ковельський р, Люблинець
4 Крепець Леонід,
5 Поліщук Максим Сергійович, 1991
6 Ярмолюк Микола Вододимирович, 1979
7 Яслинський Олександр, Луцький р
8 Василюк Олександр Анатолійовіч, 1984
9 Климчук Богдан Володимирович,
10 Климчук Віктор Володимирович,
11 Оксенчук Микола Васильович, 1989, с.Кривлина, Ковельський
12 Панько Микола,
13 Троцюк Вадим, 1989 (Володимир-Волинський район).
14 Гричай Олександр Васильович (Хмелівка, Володимир-Волинський район),
15 Галета Ігор,
16 Губін Віктор,
17 Дарчик Петро,
18 Варениця Андрій,
19 Крук Геннадій Викторовіч,1991, Луцьк
21 Теслюк Юрій Петрович (Ковельський район),
22 Мизовець Віктор Володимирович (Ковельський район),
23 Середюк Олександр Васильович (Ковельський район),
24 Кот Олександр Анатолійович (Ковельський район , Любитів),
25 Бугай Василь Михайлович, 1986 року (Хмельницька область),
26 Васильчук Віталій, 1993,Ковель
27 Гвізда Олексій Валерійович (Любомлський район),
28 Рибіцький Микола Валерійович (Іваничівський район) 1992,
29 Фіть Сергій Ігорович (Павлівка),
30 Ляшук Іван Ростиславович, 1992,
31
32 Педченко Михайло Сергійович, 1984,
33 Кусик Олександр Миколайович, 1991,
34 Петренко Володимир Юрійович, 1984,
35 Криса Василь Вікторович (Володимир-Волинський),
36 Вітрук Сергій Сергійович, 1991,
37 Пугач Ігор Володимирович, 1978,
38
39 Луцюк Анатолій Леонідович,
40 Майборода Сергій Ростиславович, 1986,
41 Ковальчук Володимир Васильович, 1985,
42 Лукашук Юрій Анатолійович,
43 Платаш Олексій,
44 Яблонський Володимир Вікторович, 1988, Володимир-Волинський
45 Ткачук Ігор Петрович, с.Копче, Рожіщанського р
46
47
48 Панько Микола Миколайович, с.Простянка, Луцькій р
49 Моркот Олександр Михайловіч, 1986
50 Прокопчук Андрій Євгенович, 1986
51 Марфіч Міхайло Васільовіч, 1972
52 Степанов Валентин Анатолійовіч, 1986
53 Петренко Володимир Юрійовіч, 1984, Володимир-Волинський
54 Гаврук Олег Михайловіч, 1981, Рожіще
55
56 Мельнічук Олександр
57 Райхель Анатолій Маряновіч, 1985
58 Марчішак Мікола Міколайовіч
59 Абрамчук Іван Міхайлович, с.Білин, Ковельський
60 Єрмолаєв Максим Миколайович, 1990
61 Курук Сергій Іванович,1987
62 Мороз Микола Миколайович, 1984
63 Турик Иван Сергійовіч
64 Майстренко Максим Андрийович,1974
65 Нагалюк Андрій Ковельський 30 років, с.Білин Ковельський
66 Федун Андрій Міхайлович, 1978
67 Карпук Андрій, 1992
68 Гончарук Віталий, 1993
69 Поліщук Максим Сергійович,1991. смт Луків, Турійський,
70 Бешта Микола, Озиряни, Турійський район,
71 Терещук Олександр,
72 Бондарєв Іван Іванович
72 Головій Петро Вікторович,Ратнівський р-н,смт.Заболоття
73 Дідун Микола Миколайович, 1993
74 Мельник Олександр Васильович,1993, Любешівський р-н,с.Цир
75 Піварчук Микола Валерійович, с .Павлівка, Іваничівський рн

Якщо хтось з читачів знає про долю бійців, які є в переліку, або є цим бійцем просимо зателефонувати на номер +38(093)1404774 (Анатолій).


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 62
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Варениця Андрій він з Луцька? І який рік народження?
Відповісти
Вараниця Андрій Пилипович - молодший лейтенант 1990 р.н.
Відповісти
Він Володимир-Волинського
Відповісти
Люди, завтра усі йдемо на майдан у вишиванках з плакатами просити світ зупинити путіна. Усі усі, прошу!!!!!!!
Відповісти
Якщо комусь щось відомо про бійця 51-ї ОМБ 3батальйона Федуна Андрія Михайловича 1978року народження прошу зателефонувати за номером
0506461546-дружина Олена
0507203877-сестра Наташа
Відповісти
Кому відомо щось про Вараницю Андрія Пилиповича ,1990 р.н. проживає в м.Володимир-Волинський вул. Луцька, повідомте будь-ласка.
Відповісти
Люди добрі,якщо комусь відомо про долю Андрія Вараниці 1990р.н і Дарчика Петра, 51-їомд Вол-Волинський р-н с.Березовичі прошу зателефонувати(0508409041,0986273706).Рідні!!!!
Відповісти
Люди хто знає про долю Андрія Вараниці 1990р.н та Петра Дарчика 51-ї бригади. Вол-Волинськ с.Березовичі,прошу повідомити по телефону(0508409041,0986273706)
Відповісти
будь ласка передзвоніть 29 серпня після 10:00 на номер 093 140 47 74. це волонтери які шукають поранених і загиблих з 51-ої бригади
Відповісти
Де ви взяли ці списки і,що ви знаєте про Ткачуків Тараса і Ігора?
Відповісти
Тарас в полоні, Ігор не відомо
Відповісти
Кому щось відомо про Самчука Юрія з Мизова Страровижівського району? 0508225808
Відповісти
Шукаю чоловіка Верешко Юрій1984р смт Маневичі дзвоніть0678965851
Відповісти
Шукаю Верешка Юрія1984р смт Маневичі дзвоніть0678965851_Оксана
Відповісти
Може хто чув за Олега Гаврука, напишіть
Відповісти
в полоні
Відповісти
ЯБЛОНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР У СПИСКУ 44 ЯК ЙОГО ЗНАЙТИ!!!??? ДОПОМОЖIТЬ БУДЬ ЛАСКА
Відповісти
ЯБЛОНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР В ПИСКУ ЗАЗНАЧЕНОМУ ВИЩЕ 44. ЯК ЙОГО ЗНАЙТИ? ЧОМУ КАЖУТЬ ЩО ЙОГО НЕМА В СПИСКАХ??
Відповісти
Білозір Юрій Юрійович (Львівська обл), вчора був у списках, сьогодні немає.В списках поранених та загиблих також немає.Можливо щось помінялось. Буду вдячний за інформацію. Брат Роман: 0937585968
Відповісти
Кому щось відомо про Дячука Олександра Вікторовича?
Відповісти
Допоможіть будь-ласка знайти Сидорука Дениса 1989р з с Будятичі Іваничівського р-ну з 51 бригади.Хто щось знає повідомте 0977931474, 0977777512
Відповісти
Кому щось відомо про Дячука Олександра Вікторовича?
Відповісти
Він з Володимира
Відповісти
Якщо комусь щось відомо про бійців 51-ї ОМБ 3 БТРГ із м.Ужггород(Закарп. обл.):
Райхель Анатолій Мар'янович, 1985
Марчишак Микола Миколайович, 1991
Єрмолаєв Максим Миколайович, 1990

прошу зателефонувати за номером

0663860038-дружина Анатолія Даша
0507191918-сестра Миколи Оксана
0993526201-мама Максима Ольга
Відповісти
Розшукуються Суліковський Антон,Верешко Юра,Матвійчук Андрій якщо щось відомо дзвоніть 067 7771664
Відповісти
Якщо комусь щось відомо про бійців 51-ї ОМБ 3-го батальйона із м.Ужгород(закарп. обл.):
Райхель Анатолій Мар'янович, 1985
Марчишак Микола Миколайович, 1991
Єрмолаєв Максим Миколайович, 1990

прошу зателефонувати за номером

0663860038- жінка Анатолія Даша
0507191918- сестра Миколи Оксана
0993526201- мама Максима Ольга
Відповісти
Якщо комусь щось відомо про бійців 51-ї ОМБ 3-го батальйона із м.Ужгород(закарп. обл.):
Райхель Анатолій Мар'янович, 1985
Марчишак Микола Миколайович, 1991
Єрмолаєв Максим Миколайович, 1990

прошу зателефонувати за номером

0663860038- жінка Анатолія Даша
0507191918- сестра Миколи Оксана
0993526201- мама Максима Ольга
Відповісти
Звертаюся до матерів, жінок, родичів бійців медроти 3-го батальйону 51-ої бригади, звоніть мені на мій номер 0663860038- жінка Райхель Анатолія Даша
Відповісти
Якщо хтось знає про Мороза Миколу Миколайовича, 1984 року народження, прошу подзвонити по цьому номері 0977111844
Відповісти
Якщо комусь щось відомо про бійця 51-ї ОМБ:
Лобжина Олександра Володимировича 1990р.н. прошу зателефонувати за номером 0968090989
Відповісти
Шукаю сина, бійця 51-їОМБ, Лобжина Олександра Володимировича 1990р.н. Телефонуйте за номером 0968090989
Відповісти
Усі хто шукає рідних близьких 51-ї бригади дивіться уважно відео по ссилці: http://www.volynpost.com/news/38690-v-merezhi-publikuyut-video-z-polonenymy-bijciamy-51-oi
Відповісти
дивіться відео- там багато наших хлопців http://www.volynpost.com/news/38690-v-merezhi-publikuyut-video-z-polonenymy-bijciamy-51-oi
Відповісти
Ми впізнали нашого Гаврука Олега Михайловича - с. Сокіл, Рожищенського р-ну.....
Відповісти
Шукаю Карпука Андрія 1992р.н смт. Турійськ.. Якщо щось відомо телефонуйте 0938164361.
Відповісти
Розшукується
БІЛОЗІР ЮРІЙ ЮРІЙОВИЧ,1990 р. н.
51 ОМБ, 3 бат, з Нового Роздолу, Львівська обл.,згідно інформації гарячої лінії АТО в списках загиблих, поранених, полонених не числиться,
останній раз виходив на зв"язок 26.08.2014 о 11:30 . Наразі зв"язку з ним немає.
Всім буду вдячний за будь яку інфо.
+38093-854-21-40
Відповісти
якщо комусь щось відомо про бійця 51-ї бригади Лобжина Олександра Володимировича 1990 року народження прошу зателефонувати або написати за номером:
0635908303
0689984719
Відповісти
якщо комусь щось відомо про бійця 51-ї бригади Лобжина Олександра Володимировича 1990 року народження прошу зателефонувати або написати за номером:
0635908303
0689984719
Відповісти
Якщо комусь щось відомо про бійця 51-ї ОМБ:
Крепець Леонід Петрович 1984р.н.
Телефонуйте за номером 0671500740
Відповісти
Я шукаю чоловіка Райхель Анатолія, 1985 р.н. , 3-ій бат, медрота. Була інформація про те , що вчора вечором їхня група 26 чол. вирвалася з оточення. Зв'зку з ними так і нема, якщо хтось щось знає пишіть будь-ласка або звоніть 0663860038
Відповісти
Не можемо звязатися з Іванковим Олегом Миронович... Будь ласка хто знає де він знахрдиться, дщвоніть на номер : 0955654404 або 0965199441
Відповісти
Розшукую брата, Іванків Олег Миронович, 1985 р. с.Озеряни, 51 бригада, 3 батальон хто знає де він, дзвоніть : 0955654404 або 0965199441
Відповісти
Розшукую брата, Іванків Олег Миронович, 1985 р. с.Озеряни, 51 бригада, 3 батальон хто знає де він, дзвоніть : 0955654404 або 0965199441
Відповісти
Не можемо звязатися з Іванковим Олегом Миронович... Будь ласка хто знає де він знахрдиться, дщвоніть на номер : 0955654404 або 0965199441
Відповісти
9 Климчук Богдан
Володимирович,
10 Климчук Віктор
Володимирович, це дг брати з Уховецька, Ковельського району.
Відповісти
9 Климчук Богдан
Володимирович,
10 Климчук Віктор
Володимирович,
це два брати з Уховецька, Ковельського району
Відповісти
Родина Карпюка Сергія М м. Луцьк Парфенюк Андрій С. Лавренчук Ю.В. Маневицький р-н дзвоніть на цей номер 0975562144
Відповісти
шукаємо Селіванова Віталія Миколайовича. якщо є інфотмація - дзвоніть 0958975512
Відповісти
шукаємо Селіванова Віталія Миколайовича, якщо є інформація - телефонуйте 0958975512.
Відповісти
Родина розшукує бійця 51 бригади Бешту Миколу с.Озеряни Турійський р-н. Дзвоніть за номером 0505003351
Відповісти
Шукавємо Бешту Миколу 1984р.
Відповісти
Шукаю брата Бешту Миколу 1984р.н.с. Озеряни Турійський р-н.Дзвоніть за телефоном 0505003351
Відповісти
Відомо щось про Головія Петра Вікторовича з Ратнівсько р-ну?
Відповісти
Райхель Анатолій, Єрмолаєв Максим в полоні в Снєжному
Відповісти
Чи відомо щось за Кот Олександр Анатольович с.Любитів
Відповісти
Допоможіть, будь ласка, знайти ДЯЧУКА ОЛЕКСАНДРА ВІКТОРОВИЧА 09.02.1987 р.н. Зв'язок втратили 23.08.2014 р. Дзвоніть за номером тел. 096 754 37 63
Відповісти
Комусь щось відомо про бійця 51-ї ОМБ: ВАСИЛЮКА ОЛЕКСАНДРА , 1984р
Відповісти
Кому відома доля Василюка Олександра Анатолійовича 1984р. зателефонуйте 0971567109
Відповісти
Кому щось відомо про Самчука Юрія Леонідовича, с. Мизове, Старовижівський р-н??? 0665077547
Вдячні за будь-яку інформацію!
Відповісти
Допоможіть, будь ласка знайти Гуменюка Миколу Олександровича 23.05.1993р.51бригада 2 батальон рембригада ЗВ"ЯЗОК ВТРАТИЛИ 28.08.14
Відповісти
не виходить на звязок Ляшук Максим.Може щось відомо.
Відповісти