Луцьк прощався з Клімчуком. ФОТО. ВІДЕО

Луцьк прощався з Клімчуком. ФОТО. ВІДЕО
У Луцьку відбулася громадська панахида за Борисом Клімчуком.

Люди прощалися з політиком 5 вересня у приміщенні Волинського обласного академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

Прощання відбувалося у фойє театру на другому поверсі. Перед театром вишикувалася довга черга волинян, які прийшли провести Бориса Клімчука в останню путь.

Серед багатьох сотень людей були політики, громадські діячі, колеги, рідні. Прийшли прощатися і священики різних конфесій, а першим відспівували покійного священики Української православної церкви Московського патріархату на чолі з митрополитом Волинським і Луцьким Ніфонтом.

«Сьогодні ми прощаємося з дорогою для нас людиною, яка так багато зробила добрих справ для рідної Волині. Сьогодні вся Волинь у скорботі. Ми молимося і будемо молитися, щоб Господь прийняв душу його», - зазначив Ніфонт.

По тому труну пронесли по Театральному майдану. Далі поїхали в село Волю Любитівську, де заповідав себе поховати Борис Клімчук.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Клімчук
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
чота перебор з фотками покійника... особливо перша фото, яка підкреслює невдало одягнутий піджак...
Відповісти
Заберіть перше фото, не будьте дибілоїдами
Відповісти
Шкода! Він, в порівнянні з його попередниками і не дивлячись, що він перебував в ПР, багато зробив для області.
Відповісти
Згідний...
Відповісти
Дуже шкода.... Дейл Карнегі не дарма казав "Хочеш знати чого ти важив у житті – поцікався скільки людей прийдуть на твій похорон."...
Відповісти
Нехай зебля буде пухом. Спочивайте з миром Борисе Петровичу!
Відповісти
вічна пам'ять прекрасній людині.чудовому господарю Волині. відданому своїй справі і своїй батьківщині. людині з великоі букви. А як тепер будуть жити "гузі" і "бондарі" та їм подібні, які довели Бориса Петровича , і рана на його серці на їх совісті,якщо вона у них є. Спи спокійно наш любий Борисе Петорвичу і Волинська земля хай буде легким пухом
Відповісти
Приберіть деякі фото, не будьте "ційво"
Відповісти
одним чинушей меньше... следующий
Відповісти
Питання до Ніфонта: а чому Ніфонт не відслужив похоронної служби за воїнами АТО? Чи верхівка Церкви не служить простим людям???
А Борнис Петрович був сильним політиком і попри різні протиріччя і погляди великий губертатор!!!
Відповісти
Світлій ЛЮДИНІ світла память.







Відповісти
Народ, от цiлий день читаю, дивлюся. Все згадую зиму, Рiздво i тi "колядки", заяви... Скiльки людей було проти того, що робили Клiмчуку! Скiльки хотiли його залишити!... Слiв нема... Хай з Богом йому буде краще.
Відповісти
Ці дії у лютому були організовані і не зрозумілі до сих пір простими людьми. Сьогодні ми приходили просто за покликом душі, вибачте Борисе Петровичу що не підтримали тоді вас, просто ніхто нас не організував.
Відповісти
Серце болить від того,що пішла від нас прекрасна людина, господар Волині,патріот України. Вічна пам'ять! Цінуємо тоді,коли втрачаємо.
Відповісти
Мені він подобався... Так, він був недосконалий і дехто зблизького оточення це свідчив, але назвіть ще подібних до нього... Скільки він дав можливість створити робочих місць,яквін презентував область, місто, а як реагував на майдан??? Одних ставили на коліна, він став сам... Чому? Його багато поважали, так як і ненавиділи... Кожен має право... Але чи будуть після нього подібні, це питання...Я за те, щоб при НОВІЙ владі було якНАЙБІЛЬШЕ молодих і нових обличь!!! Тільки вони можуть змінити систему...

Дехто, часто дорікає, що він був в Регіонах... Для всієї області було добре, що саме він був там і паралельно в на посаді Голови ОДА.ПОДУМАЙТЕ, ЯКЩО Є ЧИМ... Майже всіх голів областей Янукович поміняв на своїх, а тут нікого не чіпав..

В той час коли він був в Регіонах, якби він там не був, то не зробив би те, що зробив... я радий, що саме він там був, бо якби інший хтось, то все могло би бути гірше... Хтось назве, це підлабузництвом, а я скажу,що це талант працювати з тим, хто тобі не подобається заради блага інших...області... Це не був популіст, а практик і господар... Співчуття родині...
Відповісти
ені він подобався... Так, він був недосконалий і дехто зблизького оточення це свідчив, але назвіть ще подібних до нього... Скільки він дав можливість створити робочих місць,яквін презентував область, місто, а як реагував на майдан??? Одних ставили на коліна, він став сам... Чому? Його багато поважали, так як і ненавиділи... Кожен має право... Але чи будуть після нього подібні, це питання...Я за те, щоб при НОВІЙ владі було якНАЙБІЛЬШЕ молодих і нових обличь!!! Тільки вони можуть змінити систему...

Дехто, часто дорікає, що він був в Регіонах... Для всієї області було добре, що саме він був там і паралельно в на посаді Голови ОДА.ПОДУМАЙТЕ, ЯКЩО Є ЧИМ... Майже всіх голів областей Янукович поміняв на своїх, а тут нікого не чіпав..

В той час коли він був в Регіонах, якби він там не був, то не зробив би те, що зробив... я радий, що саме він там був, бо якби інший хтось, то все могло би бути гірше... Хтось назве, це підлабузництвом, а я скажу,що це талант працювати з тим, хто тобі не подобається заради блага інших...області... Це не був популіст, а практик і господар... Співчуття родині...
Відповісти
Складно дивитись на нього в труні. Очам не віриться. Така енергійна людина, з таким широким баченням усього, стратег. Він завжди мені здавався молодше своїх років. Вів спішив жити, спішив робити щось для волинян. Він завжди виступав і все робив з величезним напором, притаманним лише молодим людям. Він занадто рано помер, міг ще багато хорошого зробити. Скільком він допоміг, скільком дав путівки в життя. Пишу це зі сльозами в очах. Нехай земля йому буде пухом. Дякую йому за все від себе і від багатьох волинян.
Відповісти
Вечная память!
Відповісти
Найкраще, що зараз зміг зробити Борис Петрович - піти від нас! Уявляю, що почалося б під час передвиборчої кампанії, у якій він ще хотів взяти участь. Цікаво, знову у списках партії регіонів? Мабуть у Бога були на нього свої плани... Він врятував БП від бруду політики, а нас від додаткових потрясінь у тяжкий воєнний час, бо чого гріха таїти, що своєю причетністю до злочинної ПР, своєю відданістю Януковичу, котрого неодмінно називав "мій президент" БП також заганяв Україну і Волинь до прірви... Не будемо зараз згадувати про "доягнення" - він зараз звітує про них перед Господом... ми по християнськи прощаємо
Відповісти
Про пок1йник1в або хороше або-н1чого. Значить -н1чого.Хай говорять рег1онали.Їх хоч греблю гати.
Відповісти