Волинський "айдарівець" стане народним депутатом

Волинський "айдарівець" стане народним депутатом
Представник батальйону "Айдар" Ігор Лапін планує балотуватися до Верховної Ради України - пише VIP.

Про свої наміри боєць повідомив сьогодні, 9 вересня, на Театральному майдані перед тим, як повернутися у зону АТО. Таке завдання він отримав від своїх побратимів. "Айдарівці" запевнили, що у ВР їх має представляти перевірена людина.

Поки невідомо, на якому окрузі балотуватиметься Ігор Лапін, однак чоловік планує йти у ВРУ самовисуванцем.

На такі плани бійця люди на площі відреагували вигуками "Молодець!"

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не стане!
Відповісти
Журналізду- а точно стане? То на вибори можна і не іти, раз усе вже вирішено.
Відповісти
Журналіст знає щось таке, чого не заємо ми. Чи може це просто гонитва за сенсаційним заголовком? Оскільки ми знаємо, що не всі, хто планує балотуватись , стають депутатами
Відповісти
А я б про голосував!
Відповісти
насправді по мажоритарці підуть ті самі єрьоми, івахіви, мартиняки, палиці.
вони навіть вже домовились, щоб їм не заважали, це ви побачите по альтернативних кандидатах.
однак, вибирати їх - це шлях у нікуди.
вони не йдуть у парламент працювати, вони йдуть за для доступу до обеженої інформації та участі у поділу бюджету на користь своїх бізнесів.
варто розуміти це. не можна ставати на ті самі граблі. адарівці, що пройшли "пекло" можливо не такі досвідчені, але точно не продажні і патріотичні. зараз - це головне.
Відповісти
Стовідсотково підтримую Вашу думку.Так,люди,що пройшли пекло війни є істинними партріотами своєї країни.Досвіду деребанити бюджет,приймати антинародні закони вони на щастя не мають.Все залежить від нашої позиції,від того на скільки ми зберегли в собі людську гідність і пам'ть про Небесну сотню та героїв які сьогодні зі зброєю в руках захищають наше мирне сьогодення.В парламенті не повинно бути тих людей,які голосували за закони 16 січня 2014 року.
Відповісти
Перед тим як балатуватись, розкажи хто такий САША ДОЛАР і всі відразу проголосують..???
Відповісти
Який депутат, "Айдар" це злочинна організація. Слова не мої а висновок "Міжнародної амністії", а ви ж всі так сліпо вірите і молитесь на америкосів.
Лапін звичайний невдаха адвокат, шахрай і недобросовісний підприємець, власник незареєстровапної пилорами у с. Любитів.
Відповісти
До слова, респект "ВР" і уважуха, думка була, що комент не пропустите. Все-таки є ще якась свобода слова. Бо сумнозвісні "Волинські новини" тупо видаляють все, що їм не подобається, відробляють свої срібники. Хоч при тому всьому не видаляють коменти з матом-перематом, аби лиш там хвалили лже-патріотів. А потім верещать, як "Рашці Пуйло забороняють інакомисліє" Чим же вони кращі?.
Ще раз, респект, "ВР".
Відповісти