Стильний Луцьк. Портрет дня: Олексій Сегодін

Стильний Луцьк. Портрет дня: Олексій Сегодін
Олексій Сегодін, арт-директор широкого профілю, 29 років

Сьогодні у нашій рубриці молодий чоловік, який має широкий профіль зайнятості. Улюблена сфера – графічний та веб-дизайн, комерційне фото.

«Подобається мілітарі. А ще відокремлюю стиль андеграунд. Так як я виглядаю – це вплив моєї любові до панк-року. І те, що випливає з цієї культури, перейшло в мій одяг. Колись виглядав як лондонський панк, навіть маю ще в своїй шафі червоні штани в клітинку», - розповідає Олексій.

Наш герой працював за кордоном у багатьох країнах. Каже, від людини залежить, у що вона одягнута. Але прослідковується тенденція, що українці більш переймаються за свій зовнішній вигляд ніж, скажімо, поляки. А багато французів зовсім не слідкують за своїм взуттям, і часто ходять у брудному і заходженому.

Нещодавно Олексій працював в арабських країнах. За його словами, прослідкувати тенденцію, як і у що там одягаються важко.

«В арабських країнах європейці одягаються так, як їм хочеться. А араби, якщо не в традиційних нарядах, то одягнені так, як у нас одягались на початку 2000-их чи в кінці 90-их».

На фото наш герой одягнений у штани New Yorker, кофту H&M, футболку Hard Rock, черевики Dr.Martens. Доповнює образ годинник Nixon.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Одяг героя у стилі мілітарі, який на даний момент дуже актуальний. Модна та стильна куртка добре компонується з камуфляжними штанами. Однак вона не підходять до толстовки з капюшоном і з хутром.

Берци з масивною підошвою в стилі Dr.Martens пасують до куртки і штанів.

Гарний ремінець на годиннику нагадує стрічку з військового ордену, який підходить до тематики мілітарі.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
спостерігаю таку тенденцію вже не перший випуск,що хлопці стильніші від дівчат :)
Відповісти
Такі штани і черевики (тільки трішки кращі), я одягаю на дачній ділянці при виконанні найбруднішої роботи (розтрушування перегною, обробка дерев хімікатами, обробка картоплі проти колорада тощо).
Відповісти
Його в АТо треба відправити
Відповісти
На всі 1000000%
Відповісти
В ліс по гриби якраз підходить.
Відповісти
Крутий! Тільси борода могла б бути акуратніша
Відповісти
Файний мужичок добрячок!
Відповісти
арт-директор широкого профілю - тепер так називають нероб?
мілітарі-бомжостайл
Відповісти
Цікаво, чи досягнете Ви хоч четвертини результату цього "нероби" продовж життя. Такий розумний Міша, напевне будівельник звичайний чи навіть студент і заздрите.
Відповісти
2 рази і мимо, какая жаль.
Я виразив свою думку, а маша вже ставить мені діагнози, не роби так, зайка...
Відповісти
Спасибо, Маша, что заступилась. Мы знакомы?… )
Відповісти
Да, Миша, я бездельник и мечтаю жить на острове в тёплом море и ничего не делать. Только для осуществления мечты приходится очень много работать :(
Відповісти
Ні, не знайомі. Я просто тербіти не можу суб'єктивну і не обгрунтовану критику.
Відповісти
По ходу, Міша не знає хто такий Льоша. За це можна один раз вибачити.
Відповісти
Черевики явно не пасують до образу.
Відповісти
Крутий) Взуття шикарне))
Відповісти
Ніколи цього не розуміла: небайдужий до військової уніформи- гайда в армію. Як на мене носити такий одяг це несмак- давайте одягати на себе халати лікарів, форму міліціянтів або пожежників тощо.
Відповісти
Гайда сама в армію. Чого в інтернеті сидиш?)
Відповісти
Картоплю копати або корови пасти - саме те!!!
Відповісти
класний чувак)))))
Відповісти
Хм, цікаво поділились думки. Хтось в такому одязі картоплю копає,хтось корови пасе, хтось перегній розтрушує, хтось по гриби ходить). Чудово в нас живуть люди - в мартенсах перегній розтрушувати.Не бідуєте)))
Якщо серйозно: симпатичний хлопець, вдягнений не як наші солодкі "хлопчики" з "Золота", "Опери". З "модельєром-дизайнером" не згідна - куртка до толстовки пасує чудово. Все гармонійно.Молодець.
Відповісти
Я думаю, шо бухнув би з цим чуваком. І щодо аграріів які так цікавляться модою- я радий за вас! Що душа ваша прагне до чогось високого і прекрасного. А то все у вас городи,городи,корови,варшавка, гній...
Відповісти
Чудово шо в нашому Люцьку таке розуміння смаку чи несмаку.
Чим далі від столиці тим більше пафосу в одязі. А що в нас ще знають) як гній розкидати чи коров пасти... Ось вони мірило стилю у Луцьку. А так окремим розділом АТОнуті)
Відповісти
Як в ліс по гриби.
Відповісти
Знаю Олексія (не напряму, через іншу людину)) Абсолютно самодостатній та успішний чоловік.
Як на мене одягається також непогано.
Відповісти
Зачэм?
Відповісти
Народ, ви якийсь тупий і недалекий. Міряєте чоловіка своїми сільськими очима, хоча може дехто вже кілька років в місті живе. Вилізьте зі свинарника і на світ подивіться. Розширте кругозір до рівня міщанина.
Відповісти