Сльози, бруд і соломинка: Фреймут та Верзун інспектували луцьку піцерію. ВІДЕО

Сльози, бруд і соломинка: Фреймут та Верзун інспектували луцьку піцерію. ВІДЕО
Інспектор Ольга Фреймут та ведучий рубрики «Смачного Луцька!» на ВолиньPost Петро Верзун інспектували піцерію «ДядяPizza».

Після інспекції Фреймут оголосила вердикт: не радить відвідувати цей заклад.

За словами інспекторки, атмосфера, їжа, ціни та обслуговування у піцерії оцінюються як «+», але їй не сподобалася чистота.

Відвідуючи кухню закладу, Фреймут виявила зіпсовані продукти і змусила кухарів «на камеру» викинути їх у смітник. Вона переконана, що в закладі ДядяPizza на кухню необхідно придбати холодильник, щоб продукти,з яких готують викладати на піцу, не зберігалися в теплі і не псувалися.

Зауваження жінки довели до сліз працівниць закладу.

Був тут і Петро Верзун. Поки Фреймут бігала по закладу, він вечеряв.

«Вечір по 20-ій, зал переповнено, молодь і студенти. Звичайно, персонал стривожений візитом Ольги Фреймут. Хоча місце біля вікна, а за моєю спиною був туалет, - трішки незручно, бо завжди хтось ходить, місце не найкраще. Мені принесли замовлення», - зазначив Верзун.

«Яблука в млинцях трішки закислі, але можливо це через те, що я пив яблучний сік. Тісто цікаве, а солодке морозиво відтіняє кислинку яблука. Мені не сподобалось, що принесли сік із соломинкою, бо я із соломинки не п’ю, але це моя суб'єктивна думка.На щастя, офіціантка принесла мені серветку, куди я і поклав не потрібну мені соломинку. Я думаю, цей заклад підійде для побачень», - додав він.



Читати також: Помідорчики, імбир і «порядний колектив»: капризна Фреймут таки «зацінила» First cafe. ВІДЕО


Обдертні стіни, аристократка-вбиральня та «не карамельні» ціни у луцькій «Карамелі» - вердикт Фреймут. ВІДЕО



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 94
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Опозорився Пєтя....... Мастєр пера уже нє тот)))) читав нісенітницю з блокнотика як двієчник з шпаргалки, сам слова до купи зліпити не може. Злякався камер? Та нє, просто бездара і всі його попередні перли хтось писав за нього( бо куди ж він так часто дзвонив і консультувався). Навіть Фраймут його попустила і правильно зробила, бо бачиш но славу її вирішив вкрасти......рожденный ползать увы бути ресторанним критиком не могьот. Тепер підписуйте його у рубриці як Пєтя Соломинка. Дуууууже вже конструктивне зауваження було)
Відповісти
Фреймут, Верзун, соломинка, істерика адміністратора, завіса, аплодисменти.
Відповісти
Нехай Петя розкаже як він людей дурив коли барменом був)
Відповісти
Дістали ці передачі з фоеймут, я впевнений що на іі кухні буде погірше ніж в більшості закладів, які перевіряються. Систий піар, заплатять - скажу що все добре, але що б заплатили, перед тим обісру як кури драбину, інші заклади.
Відповісти
Мені там подобається! Власники нормальні хлопці, персонал супер. А фреймут вже задовбала коза драна. Хай в себе на кухні проводить відео, туппиця...
Відповісти
А Верзун точно "ведучий рубрики «Смачного Луцька!» на ВолиньPost" ? Бо щось ця рубрика не поповнювалася вже ТРИ МІСЯЦІ...
Відповісти
Фреймут молодець!
Такий безлад на кухні цієї жахливої піцерії
Ходимо до Бровіна в Фелічіту. Маю надію там набагато краще на кухні
Відповісти
Крім фелічіти нікуди на піцу не хожу. Бровін марку держить. А хто цих журналюг на кухню пускає той їм і приплачує за рекламу. Просто клоуни.
Відповісти
А Бровин журналюг не пускал себе на кухню? И награды не получал? Бровин как раз таки и платил!!!! А Дядя Пицца молодец! Ничего страшног Фреймут не обнаружила, наоборот показала плюсы заведения...большие порции, низкие цены, кухня в порядке...что ещё надо?
Відповісти
Я не маю нічого проти цієї піцерії, просто ніколи там не був. Працюють, людям подобається і слава Богу. Я про бездарних журналюг, які риються на чужій кухні.
Відповісти
Дійсно народна піцерія. Не жлобські порціі, приємний сервіс, ціни поки що доступні. Дивіться, скільки там народу! Фреймут неадекватна: Фьост - 1 мінус і нагорода, Дядя піца - 1 мінус і не дає...
Відповісти
Єдиний заклад з випуску де була повна посадка, ефір говорить сам за себе, що народ любить піцерію!
Відповісти
Так, Ви абсолютно праві.
Але це не привід тримати на кухні несвіже.
Маю надію, що зараз в цьому закладі все свіже.
Відповісти
Як Ви бачили кукурудзу вона викинула, тому в піцерії вже на той момент були свіжі продукти
Відповісти
)))
+100
От би Фреймут щодня заходила
Відповісти
ви так радієте від цього "шоу" що аж через екран відчувається
За своєю кухнею слідкуйте
Відповісти
Ні
А от у всіх бажаючих є можливість.
Вікна великі. Бажаєте екскурсію? Організуємо.
Нам приховувати нічого.
Чи ідеальні ми? Звичайно ні. Чи отримаємо ми колись відзнаку Фреймут? Не знаю.
Для нас головне відзнака гостей)))
Тому дивіться на це шоу простіше
Радію чи ні? Краще обговорювати це ніж долар по 20)))
Відповісти
дядя піца пустила на ревізію на всю Україну і думаю вас також пропустить
Думаю вони доказали що приховувати ім нічого
Відповісти
ціни у вас космос!!!!!заклад для обраних
Відповісти
Так, ціни у нас різні.
Інші ніж в піцерії це точно))
Можу пообідати за 85 грн, а можу за 300 грн
Чи космос це?
Таня, я Вас запрошую на обід в наш заклад
Обід за мій рахунок))
Напишіть якщо Вас це зацікавило
Відповісти
не піарте себе. не про вас мова зараз)
Відповісти
Володимир, я перепрошую, а куди піти до вас?))
Відповісти
Володимир, ну розкажіть тим, хто "нє в курсє", що у Вас за заклад такий з великими вікнами і цінами?
Відповісти
ПР
не піарте себе. не про вас мова зараз)

;)
Вибачте, що якийсь час не відповідав
Просто був в дорозі
Кравчука 13
Patio di fiori



Відповісти
Фреймут дура, хто взагалі вірить цій вискочці? Суб'єктивне оцінювання, придирання до дрібниць в одному закладі і замовчування помилок в іншому..
А персоналу бажаю так не плакати, воно того не варте
Відповісти
Пєтя ти сидів за столом чи на стойці ожиданія шо коментуєш місце? Дивний ти
Соломинка це тепер погано? Краще зі стакану пити?
Повна туфта твоя ревізія
Відповісти
Вітаю всіх коментаторів))
Дві копійки ,з вашого дозволу.
Маю надію, що модератор не видалить мій коментар))
Оля Фреймут - Ви краща!)))
Насправді ,Оля є партнером бізнесу, а не його вбивцею.
Вона вказує на те, що ресторатори здебільшого приховують .
Для мене взірцем оцінювання є рейтинг Michelin
Так от там головний критерій це кухня. Авторська від шефа якого знають або дуже скоро визнають. Хто знає шеф-кухарів в Луцьку? Власники ресторанів вкладають величезні гроші в обладнання, в інтер'єр, в рекламу в що завгодно крім людей)))
Петро ...
Просто розгубився, а взагалі останнім часом був занадто лояльним до закладів, що відвідував.
Стосовно піцерії : все видно в сюжеті але те саме в більшості закладів)))
Якщо на кухні Шеф який може заперечити власнику і відстояти свою позицію це запорука успіху!
Відповісти
Все просто: модератор не буде видаляти коментар, якщо Володимир Пащенко не буде порушувати правил коментування :)
Відповісти
А чим фреймут краща? Чому вона дозволяє собі коментарі, якими ображає усе існуюче? Порівняла тарілку з джинсами які купила на 2 розміри менші??
А якщо піца була б менша то вона порівняла б одяг під час вагітності і після?
Брєд
А те що вона вам подобається то напевно лише через вродливість, і то стара вже стала.
Відповісти
Інспектор Фреймут це образ. Бренд. Вона частина шоу. Вона і є шоу)))
А Оля Фреймут це чудова мила жінка)))
Піцерію треба поліпшити
Думаю власник погодиться)))
Народна піцерія для народу
Народ заслуговує на краще
Відповісти
дійсно, народ має просто найкраще: давайте всі їсти в чікен хаті, їм же вона дала свого часу відзнаку. чудове місце: і для ожиріння і для печінки! просто супер!
Відповісти
Вова, чого ви дурня клеїте?, якщо самі не видалите- не видалить ніхто. Якщо підкреслюєте що ВП не ваш-то він Ваш!!!
Відповісти
Один журналіст з Вашої фан зони)) написав про Віргінські острови
Ви пишите інше)))
Друзі давайте говорити про приїзд Ольги Фреймут і про наші ресторани, кафе, піцерії
Про Волинь Post до інших)))
Відповісти
Повага!!!!Пащенко може видаляти правду,і ціни загинати в своєму мега патіо
Відповісти
)))
Пащенко може зробити: долар по 5 грн, сніг в липні... Все що побажаєте)))
Таня! Правду видалити неможливо. Ні мені, ні Вам)
Відповісти
Та бардак там там на кухні фуфуфу.. Неможна так без холодильника
Відповісти
Тобто ви повірили що усі продукти зберігаються не у холодильнику? Що воно по три дні стоїть на полиці?
Ви знайомі з процесом приготування піци??
Відповісти
Тут інше.
Шеф на очах у мільйонів викинула продукти в смітник
Якщо вони свіжі - візьми і з'їж цю кукурудзу
Або побийся об заклад на свою репутацію і в лабораторію на аналіз ці харчі
Можливо шеф перехвилювалася
Відповісти
Отож, шеф викинула, а тому виправила ситуацію за "напротязі 15 хв", як говорить Ваша фреймут
Тупа вона, одним дає, інших дискретитує за дрібниці
Відповісти
Ох шеф
Якби я був Ігорем Коломойським вона була б моєю(Фреймут))))
Тупа вона? Думаю ні. Вона зробила собі ім'я, а це важко і складно
"Шеф викинула, а отже виправила ситуацію" , а якби не Фреймут?
Думаєте викинула б?
Просто сказати: Тупа Фреймут
Думаю треба мінятися
Відповісти
Вже всі зрозуміли що ви фанат фреймут і ненависник успіху інших
Відповісти
Бажаю успіху всім!
Особливо тим, хто робить свою справу чесно
Фанат Фреймут? )))
Відповісти
Фреймут овечка,панти ганяє перед Верзуном
Відповісти
Смачної України з січня на 1+1
Відповісти
Найбільше вразило, як Оля Фреймут рекомендує працівникам музею-садиби Лесі Українки в Колодяжному відкрити на території харчевню, щоб спраглим і голодним було де попоїсти. Дайош Макдональдс в музеї!
Відповісти
Варта уваги рекомендація. Була учасником декількох заходів, що відбувалися на території музею-садиби, їздили з дітьми на екскурсію і цю проблему відчула




Відповісти
От так і стається коли юристи приписують славу критиків, ведучі - кулінарів, а готельні адміністратори стають депутатами.Сумно...
Відповісти
чесно я була шокована зіпсованою кукурудзою, яку спокійно клали в піци !!!
а ще ДУЖЕ здивувало, як Верзун "написав" та "говорив" ))))
Відповісти
Кукурудза - дійсно сумно, але це системне явище і не лише цієї піцерії(((

Відповісти
А я була шокована несправедливістю: ферст також мав зіпсовані помідори і якусь курку, і їм дала нагороду, а Дядю Піцу зачмирила
Відповісти
Тут вона перегнула))
Щоб Ви зробили на її місті?
Відповісти
ходила,ходжу,і буду ходити.Святкували дитині ядН-всі в захваті.Смачно,чисто,кімната здоровенна для дітей
Відповісти
ви "Карамель" бачили???стіні то таке,а от пюре тогорічне.....фуфуфу
Відповісти
а дійсно продукти повині бути охолоджені і простікеровані! а не тупо бабаоси косити.
Відповісти
А може все через те що власники - реальні жмоти?
Відповісти
Звідки інфа?
Відповісти
А давайте женим гузя на фреймут. Буде прикольно!
Відповісти
)))
Це життя
Все можливо
А в чому прикол?
Відповісти
Пащенко так "увльокся" стандартами Michelin і коментами про інші заклади, що забув навчити свого Шефа хоч більш-менш пристойно готувати. На жаль, це систематичне явище і не лише його ресторану)))
Відповісти
Так , друзі , каюсь.
Це відверте зізнання.
Я дійсно ,на відміну від інших ,забув навчити нашого Шефа готувати
Ну , що це за ресторан , в якому власник не навчив шефа готувати?
Це не ресторан ,це так , рюмочна)))
Відповісти
За кукурудзу і ніж не дала нагороди?
Суб'єктивна передача
Відповісти
Таких, як Фреймут, має бути по декілька на місто. Для того і щука, щоб карась не дрімав. Що це за убогі тут її ще й обзивають? Якщо вам подобається лопати всяку гидоту - то не значить, що всім так само. Заклади громадського харчування повинні бути ідеальними, бо за це не мале бабло отримують!
Відповісти
Просто є ображені
Ображатись нетреба )))
Посміхніться і йдіть далі
Відповісти
Підтримую на 100%. Я йду, плачу гроші і хочу бути впевнена в
тому, що я їм свіжі продукти, приготовані в чистих умовах, і мені не буде погано після відвідин того чи іншого закладу
Відповісти
Жодне з даних кафе не заслуговує на відзнаку,варто було відвідати Фреймут: Патіо ді Фйорі,Чевермете,всенародний Оболонь Кораблик,новий Базилік, Сушия і т.д.А то 3-й раз в карамельку...Якось несерйозно.А взагалі Фреймут молодець, якого б рівня заклад не був:скрізь мають бути свіжі продукти,хороше обслуговування і чистота, сто раз Чистота.
Відповісти
всі стали такими рестораторами в одну хвилуну.Класний заклад-доступні ціни!!!ви хвалите Фелічіту Бровіна-то чого Карамель така туфтова..вибачте
Відповісти
Під статтею про Карамель не можна залишити комент.Модератор працює за на казами Пащенка!!!!круто все у вас зроблено....дружба понад усе
Відповісти
там можна залишати коментарі
Відповісти
Какая низость и наглость у этой блонды.. Так наиграно(
Відповісти
ДЯДЯ PIZZA ми вас любимо! Ви найкращі для сімейного відпочинку)))
Відповісти
дійсно,пане Володимире Пащенко, чому не можна коментувати статтю про Карамель?Тут ви такий активний коментатор, а там заблоковані відгуки. Якось не справедливо. Чому ви не коментуєте пюре Карамелі?
Відповісти
Пюре в Карамелі не їм і не коментую
Пюре у мене вдома з пилу з жару дуже смачне
Дуже несправедливо, що модератор блокує коментарі
Прохання до модераторів не блокувати коментарі
Відповісти
Бо проплачено ))))
Відповісти
Та Хорзов з котищуком це два козла і заклади в них козлині
Відповісти
Чому?
Бо Вам так хочеться ?
Аргументуйте або замовкніть
Відповісти
Щодня там обідаєм. Все подобається, недаремно отримали лише один мінус, решта все плюс. Народна піцерія!!!
Відповісти
Dodd, по-моєму людей, які анонімно обзивають когось, прикриваючись іменем Dodd,називають ще гірше,ніж козлами.
Відповісти
Не хочу моралізувати, але в Україні йде війна, а тут в інспекції бавляться це якось соромно направду.
Відповісти
Є за що любити Дядю Піцу
Смачно, швидко, доступні ціни.
За 85 грн як говорили пообідати одному, то я за 85 грн з компанією піцу півметрову з'їм!
Відповісти
Три батони з вареною ковбасою і майонезом буде ще дешевше )))
А яка компанія може наїстися
Смачно, швидко, доступно
Аліса смачного Вам)
Хтось сказав: потрібно щоб гість чекав страву, а не вона його
Те, що швидко, не завжди корисно
Відповісти
Гнила ви людина пащенко
Відповісти
Якщо я -гнила людина ,тоді - хто Ви?
Анонім, який боїться відкрито вести розмову. "Звезда" у Вас комплекси ))
Ображали в школі? Невдаха? Сильна людина не ховається
Хочете поговорити? Давайте )))
Відповісти
не розумію: чому ту передачу взагалі хтось дивиться? суцільне шоу та не більше!
Відповісти
Найкраща піца у них на вул. Лесі Українки,замовляємо і додому часом, офіціанти дуже хороші, інтер'єр подобається. Рекомендую всім знайомим
Відповісти
Верзун не інспектує - він рекламує.
Відповісти
Не піццерія,а "шарашкіна кантора"!
"Фреймут і її КО" 100% права!
Українцям давай толкове, а не ... таке як пропонують ...,нехай свою націю годують таким!!!
Відповісти
Приєднуюсь до всіх хто пише, шо не дивиться шоу Фреймут, бо по-перше зараз не до шоу, а по-друге, це все повна дурня. Хоча коли вона вела Голос країни мені подобалось, тому краще а ніж дивитись подібні шоу або читати рецензії на заклади самим сходити і покуштувати.
Відповісти
Дуже сподобалась головна офіціантка. Як її звати?
Відповісти
Нехай фреймут свою кухню покаже перш ніж до інших іти. В мене наприклад ніколи не буває чистота на 100%..
І ніж в мене не ідеальний, бо я ріжу одним і м'ясо і овочі,, і витяжка не блищить і спорчені продукти в холодильнику знаходжу, бо буває продадуть мені таке...
То що я себе сама травлю?
Якщо я бачу недолік я його виправляю, так само я зробила шеф кухар
Молодець! Так і треба!
Відповісти
От далася вам Фреймут. Нехай не Фреймут, але ж хтось має контролювати якість приготування їжі в закладах громадського харчування. Якось декілька років тому вирішили сімейно посидіти в "Золотому драконі". Вдома молили один одного швидше звільнити унітаз. Незабутні враження. Добре. хоч живі залишилися.
Відповісти
Вважаю, що найкраща піца у Юри Хазіпова в Оттімо Чібо(як і суші) . Зараз вони переїхали в Зефір. Не на правах реклами )). Працювала - знаю.
Відповісти
https://vk.com/dyadyapizza?w=wall-37202209_1123/all

дійсно, молодці хлопці! фреймут помилилась зі своїм рішенням)))
Відповісти
Теги: "Верзун, цікаво" ... хахаха)))
Відповісти