На Ковельщині змінили правила проведення мобілізації

На Ковельщині змінили правила проведення мобілізації
Голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак ініціював новий механізм оповіщення та забезпечення явки у військкомат військовозобов'язаних громадян.

Про це йшлося під час робочого візиту голови райдержадміністрації до Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату, - повідомляє Kowel.com.ua.

Про результати візиту Віктор Козак розповів, зокрема, присутнім на нараді з керівниками освітніх закладів району 10 січня.

Тепер інформація про наявність мобілізаційних ресурсів буде подаватися «знизу». В сільських радах на основі списків виборців будуть складатися списки потенційних мобілізованих.

Відразу на місцях із загального списку будуть виключатися багатодітні сім’ї та чоловіки з тих сімей, де уже хтось служить. Також будуть викреслені й ті особи, на яких «тримається» посівна кампанія на місцях та інші сільськогосподарські роботи.

Список буде передаватися до військкомату, де буде продовжена робота з відбору осіб, яким вручати повістки на проходження медкомісії.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Почнеться корупція на місцях. СБУ і прокуратура змушена шукати порушників ще й у сільрадах
Відповісти
"Також будуть викреслені й ті особи, на яких «тримається» посівна кампанія на місцях та інші сільськогосподарські роботи."-таких буде відразу ж так багато!А як закінчиться посівна,то вони поховаються..
Відповісти
Тобто, тепер кожен керівник підприємства, установи може сам на свій розсуд скласти список мобілізованих і передати в військомат. Придумали файно, аби що боком не вилізло.
Відповісти
Не займайтесь дурницями. В сільській місцевості дуже багато жінок кермують дизельними "бусами", тому справитись з колісним трактором і сівалкою їм під силу. Ми вже догрались.В державі війна, а не штабні навчання.
Відповісти
Чо ж ви, діду, ше досі по інтернету, а не на передовій? Мені цікаво, як би якась жінка в мому ЗіЛові футорки б крутила.
Відповісти
Оформлюю інвалідність у зв*язку з неврологічним захворюванням, через яке я ледве пересуваюся. Крім цього, маю поліартрит нижніх кінцівок. Я абсолютно нічого не можу, заледве себе обслуговую. Мій батько теж хворий. Невже і мені скажуть, що я здоровий?!
Відповісти
Мені з батьком потрібні ліки з-за кордону. Якщо їх не буде, то ми довго не протягнемо. Люди з онкологіями і діалізами помруть ще швидше, їх треба постійно возити за кордон на лікування, на них теж наплювати? Гаспид забери цю здорову націю.
Відповісти
Дякувати Богові, мир підписали. А то якщо війна - геть скрутно було б. Якщо на ліки не вистачить, я ніколи не піду жебракувати. Так роблять лише люди, в яких немає власної гідності.
Відповісти
Оце придумав, оце ГЕРОЙ, а першим у списку бути не хоче!!! а відповідальність за передачу інф. Відповідно до статті Закону України "Про Державний реєстр виборців".

2. База даних Реєстру, будь-яка її частина, копія бази даних
або її частини, персональні дані виборців, що містяться у базі
даних Реєстру (далі - персональні дані Реєстру), можуть
використовуватися лише для цілей, передбачених статтею 26 цього
Закону. кожен виборець має право:отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених цим Законом, зокрема про те, кому і з яких підстав надавалася інформація про нього;

10. Захищеність Реєстру означає забезпечення захисту бази
даних Реєстру від несанкціонованого доступу та зловживання
доступом, від незаконного використання персональних даних Реєстру,
порушення цілісності бази даних Реєстру та його апаратного чи
програмного забезпечення.

3. За порушення захисту Реєстру, несанкціонований доступ або
зловживання доступом до Реєстру, порушення цілісності Реєстру,
спотворення або незаконне знищення персональних даних Реєстру,
незаконне копіювання бази даних Реєстру або її частини настає
юридична відповідальність в установленому законом порядку....
Відповісти