У нового голови Шацької РДА - зарплата у 3 тисячі гривень. ФОТО

У нового голови Шацької РДА  - зарплата у 3 тисячі гривень. ФОТО
Новий керівник Шацької РДА Ігор Корольчук погодився працювати за зарплату у 3103 гривні.

Про свої майбутні доходи від нової роботи новопризначений чиновник розповів під час свого представлення головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком громаді озерного краю та колегам.

Очільник облдержадміністрації давав настанови, зокрема порадив бути ближчим до людей, радитися у всьому з громадою, зазначивши, що ініціативи затверджені на папері, але несхвалені народом - нічого не варті.

Також наголосив, якщо в Ігоря Корольчука при зарплаті у 3000 гривень з'явиться годинник за 30 тисяч – це буде як мінімум неетично. На що новий голова РДА сказав, що годинник вже є, бо він займався бізнесом. Обіцяв ще один не купувати.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Зарплата всего 3000. Но какие возможности!
Відповісти
Патріот :)...
Цікаво це нарахування чи "на руки"...
Так новий голова РДА благодійник - майже безкоштовно отримав шалену відповідальність за цілий район області...
Відповісти
Так це ж "Заєць" (Ігор Корольчук)!!! Подивіться його досьє в архівах МВС...
Відомий рекетир та бандит 90-х!!!!
Жах!!!! Знову теж саме....((((
Відповісти
Нарахування. В нас дивна держава, яка рахує все "по нарахованому", не вважаючи, скільки людина отримала насправді!
Відповісти
остальне вкраде
Відповісти
це просто жах куди дивиться милиция
Відповісти
шкода простих людей в шацку хиба там нема чесних що прислали таке
Відповісти
шкода простих людей в шацку хиба там нема чесних що прислали таке
Відповісти
А чесні сьогодні нікого не цікавлять.
З чесними неможна оборудки облаштовувати.
Відповісти
А я така довольна!!
Відповісти
Ну от знову, хто при владі - той поганий.
Ніхто ж не забороняє нам його моніторити і потім поставити до народного суду. Є активісти, хай слідкують, спочатку нехай пропозиції дадуть, а за 3 місяці попросимо звіт.
Тоді і можна буде про щось говорити. А о*сирати людину в перший день - якось не чесно навіть.
Відповісти
Згідний!
Відповісти
О, а ти вже перестала називатися Надійкою! Нарешті до Надії виросла???
Відповісти
Що хочеш з перших днів втертися в довіру? Не вийде, новоформатна ти наша!!! Подивись на себе в дзеркало!
Відповісти
Хтось щось конкретне знає про його непорядні вчинки? Яким він займається бізнесом??
Відповісти
Так це ж ЗАЄЦЬ. Ото втяв Порошенко. Залишилось тепер Порошуенку Геенральним прокурором призначить ТІМОХУ. . Як хвостик у ЗАЙЦЯ тремтить.. Нарешті викликають для допитів.. А чи забув Заєць, як в 90-х вимагав гроші ві підприємців, віджимав з мінтами бізнес, як Галс віджали і пееріменували в Анко та призначили керувати Никитюка В.С., як палив з Тімохою автомобілі та квартири бізнесменам. Заєць, у нас уже поліція, а не міліція, про завдання якої ти вказуєш в Доповідній. В твоїх заячих оченятах усі неадекватні, один таи "чесний служака" Україні. А за які то ти кошти хатку в Зміїнці побудував, як земельну ділянку там відхопив. Розкажи народу України, може податки платив в 90-х за тебе твій "ПРОФСОЮЗ" . Чи ти може податки сплаи з коштів, які у мене відібрав. Пане , Президенте.! Оцініть Доповідну Зайця з точки зору грматики і звільніть НЕГАЙНО БЕЗГРАМОТНОГО РЕКЕТИРА. Ви його автобіографію , пане Президеньте, читали, перш ніж призначити головою ОДА. А щодо гранати - треба було думати, коли іншим кидав гранати та пляшки з коктейлями в квартири. Шкода, що та граната не рознесла пух із Зайця по усьому Зміїнцю.
Відповісти