Думка лучан: графіті у Луцьку

Думка лучан: графіті у Луцьку
Останнім часом у Луцьку почали з'являтися витвори сучасного мистецтва - графіті, які роблять наше місто яскравим і незвичайним.

А що про це думають лучани, ми дізнавалися на вулицях нашого міста.

Чи всім жителям Луцька подобаються графіті і чи згідні вони з тим, щоб на сірих будинках були зображені витвори мистецтва, - дивіться у відеосюжеті.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
нічню мазню неповнолітніх...
Відповісти
Тему природи тра розкривати.
Курей, гусей, свині.
Городину якусь показати, свіжину...
Відповісти
А красиве графіті гарно але треба більш яскравіші фарби вибирати на мою думку хоча може я помиляюся Але яб зробивби яскравіші тони фарби в державні кольори!
Відповісти
Гарно питань немає
Але спочатку треба утеплити будинок, а потім вже малювати графіті
Відповісти
Дуже гарно!
Відповісти
Все ж краще, ніж всяка мазанина на стінах і заборах.Пройдіть по вул.Крилова - це ж кошмар: вулиця в центрі міста, а всі стіни будинків розписані "високохудожніми" написами і нетямущими символами з балончиків. Зараз відреставрували дорогу, поклали історичну бруківку, красиві тротуари, а на стіни дивитися гидко.
Відповісти
В тому то й діло, що високохудожніми...вам для такого як мінімум розумнішим треба стати
Відповісти
З верху справа одне а з верху з ліва інше не однакові розміри і малюнок не гарний.Вчіться малювати і ніколи не поспішайте тоді буде все файно.
Відповісти
Розміри не правильні.З ліва зверху одні з права зверху інші.Не вмієте малювати вчіться.
Відповісти
Не правильні розміри малюнка.
Відповісти
це не симетричний малюнок-симетрія нудна
Відповісти
Скажіть а що не нудне?
Відповісти
Якщо на український національний герб (тризуб) симетрія нудна які ви Українці- то це карикатура.
Відповісти