Крим може повернутись до складу України у 2016 році, - лідер блокади

Крим може повернутись до складу України  у 2016 році, - лідер блокади
Крим може повернутися до складу України на різних умовах уже в 2016 році.

Таку думку "Одеському кризовому медіа центру" висловив один із організаторів блокади окупованого півострова Ленур Іслямов.

Повідомляє ТСН

"Крим будуть нам пропонувати повернути в різних варіантах – наприклад, без Севастополя. Будуть домовлятися про знаходження якогось флоту, про спільне управління. Якщо нафта буде 20 доларів місяці три, то ми це побачимо вже в березні-квітні", - зазначив він.

Іслямов також не виключив відсторонення президента Володимира Путіна від влади і навіть війни РФ з Туреччиною.

"Природно, війна це все прискорить. Ми повинні бути готові. Ми бачимо, яку вони техніку нагнали. Українці мають всі піднятися і битися за свою землю, тільки так ми зможемо зробити цю країну державою. Зараз ми в чомусь недодержава, у нас забрали частину території", - додав він.

При цьому Ленур Іслямов вважає, що в Україні також будуть зміни. Зокрема, він не виключив відставки уряду і заморожування конфлікту на Донбасі, де бойовики продовжують провокації.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дурень думкой багатіє...
Відповісти
тем более наркотики
Відповісти
шо куриш...?
Відповісти
путлєровські тролі вже повилазили
Відповісти
няш-няш-няш!
Відповісти
і Крим буде наш!
Відповісти
дінатурат і тормозна рідина шкодить здоровю!
Відповісти
а ще б заодно нагадав стільки разів татарва зраджувала українців скільки горя принесла нашим землям ой не того союзника вибрали нинішні правителі
Відповісти
повернеться може в 2216 році
Відповісти
Крим найближчими роками не повернеться! А після блокади мабуть ніхто з людей не захоче назад! І хай пишуть, що хочеш, треба було нормально думатм як вернути Крим, а не так! Начудили
Відповісти
В марте 2014 года в Крыму было дислоцировано 192 воинские части с личным составом 19 600 человек. Было 29 танков Т-72, 146 БТР, плюс тяжелая артиллерия. В Крымских портах швартовалось более 40 единиц плавсредств-сторожевые корабли, катера морской охраны, буксиры с легким стрелковым вооружением. Вопрос-почему отдали Крым без ЕДИНОГО выстрела?
Відповісти
насправді, крим повернеться, можливо на це знадобиться десятиліття, але неодмінно це станеться.
світова ізоляція і нафтовий "бойкот" низькою ціною поступово вибиває економічну міць росії.
крим ніколи на себе не заробляв і не заробить, він потребує дотацій.
тому для тих йолупів, яки кричали, що срср ніколи не розвалиться нагадую - розвалився.
те саме чекає на росію, вона посиплеться і самознищиться, розвалиться, як старі "жігулі" просто посеред дороги, це лише питання часу і сили економічних санкцій.
тому тролі, ви можете лити лайно на вентилятор, але нафта від цього не вернеться до бажаної для путлєра ціни, вам все рівно пісєц.
Відповісти
Дурень думкой багатіє...
Відповісти
от путін і вата багатіють думкою, що все безкарно минеться, і совок багатів світлим комуністичним майбутнім, а опинився в аналах історії, і ви багатієте, думкою, що крим не повернеться))
Відповісти
Але, чому Крим здали без бою? Грицю, зможешь сказати, що небудь конкретне крім патріотичних "бла-бла-бла"?
Відповісти
это ваша точка зрения. Но, ответить на вопрос не смогли. Почему без единого выстрела армия украины драпала из Крыма? Почему?
Відповісти
турчинову не вистачило сміливості віддати наказ перестріляти невідомих зєльоніх чалавєчкав, бо він гуманіст.
це найбільша помилка на той момент.
а от з донбасом номер не пройшов.
Відповісти
Непоганий жарти. Дійсно-смішно.
Відповісти
То не жарт, то всім відомо, що не було наказу стріляти. Мамчура спитай, чи ти не знаєш хто це?)
Відповісти
Мой коммент удалили. Мне его(Мамчура) спрашивать не надо. Лично хорошо знаком. Но, в Уставе чётко сказано "...при непосредственной угрозе... угрозе захвата Знамени части...при прямой атаке...-открывать огонь на поражение". То есть Главный Документ любого военнослужащего-"Устав" чётко регламентирует действия солдат и офицеров-ЗАЩИЩАТЬ! Этого не было. Почему нужен Приказ Главкома для выполнения требований УСТАВА? По моему это ОТПИСКА для трусов которые не захотели воевать за украину.
Відповісти
Розуміти треба правильно-Крим повернувся в склад України,а не Україна поверне Крим.Для того треба щоб в нас було краще(робота,навчання,зарплати,пенсії,дозвіллля,відпочинок,лікування) і тоді будуть проситись
Відповісти
Вы это серьёзно? Вы, правда, верите, что на Украине будет "покращення"?
Відповісти
Для того, что бы знать , что в Крыму-мне смотреть СМИ не надо. Я сам всё знаю. Знаю, что в Луцке делается. Кроме более менее регулярного просмотра волынских сайтов, бываю в этом городе. Я в своё время учился в 18 школе. Последний раз был в сентябре этого года. Могу сравнивать личные впечатления.
Відповісти