Луцькі поліцейські допомогли зупинити підтоплення будинку

Луцькі поліцейські допомогли зупинити підтоплення будинку
Патрульні поліцейські допомогли зупинити підтоплення будинку в Луцьку вранці 1 січня.

Про це йдеться на сторінці Патрульної поліції Луцька у мережі Фейсбук.

Патрульні прибули на виклик щодо затоплення квартири на пр. Відродження. Жителі восьмого поверху, з вини яких затоплювало сусідів нижнього поверху, не відчиняли вхідних дверей.

Тоді поліцейські змушені були пробиратись з сьомого поверху на восьмий, щоб розбудити мешканців квартири, звідки текла вода. З’ясувалось, що винуватці підтоплення були у стані алкогольного сп’яніння, заснули та забули закрутити кран з водою.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
новина ппц
Відповісти
негайно всіх причетних до нагороди !!! оце подія ... оце новина ... мене огортає несамовита гордість за наших поліцейських, їх мужність, відвага у ліквідаціїї наймасштабнішого підтоплення усіх часів і народів !!!!!!
Відповісти
якби, ви, шановний мешкали в цій квартирі на 7-му поверсі, іронізували би на кутні
Відповісти
Може мені розетки поремонтують?
Відповісти
а реальну роботу то зроблено)
і що би москальські тролі не бзділи - то нічого не змінить, суспільство потрохи перевантажується, поліції довіряють, тому саме їх, а не ЖЕК, покликали на допомогу, як бачите - не дарма.
а як би розвивались події раніше? ну чудом би дозвонились в ЖЕК чи водоканал, за години 2 хтось би прийшов і перекрив воду всьому будинку!
це проходили не раз.
тому не бризкайте слиною, поліцейські виконали свої обовязкі - врятували майно громадян.
Відповісти
Підтримую.
Відповісти
Думаю 1 січня із Жеку ніхто оперативно не прийшов...
Відповісти
Що ви за маразм несете. Що ще під "враженнями" дії свята? До чого тут довіра до ЖЕКів. Кожен має виконувати свою роботу, а то вже нових поліцейських в кого тільки не первтілювали. І авто слюсарів і в рятувальників і т.д. А в нас ще й в сантехніків перетворили..... А ЗМІ те ж всяке "що небуть" штампують.....
Відповісти
Поліцейський який допомагає людям в екстремальній ситуації, ось головна ціль реформи. Ми звикли до іншого. До хорошого якось приємніше звикати.
Відповісти
совкове мислення - ось це маразм, позбавтеся цього.
патрульна поліція якраз і створена для ОПЕРАТИВНОГО НЕГАЙНОГО РЕАГУВАННЯ на будь-який виклик, а вже на місці вони мають приймати рішення - самі справляться чи підключати допомогу інших оперативних служб.
можливо зараз досвіду в них мало, але це питання часу, головне що люди сьогодні їм довіряють і звертаються, на відміну від попередньої ППС, коли викликаєш терміново наряд, а замість нього через годину приходить...дільничий.
Відповісти
Закони такі були.помийте авто нарешті
Відповісти
То зробіть їм зарплату, як в працівників ЖЕКу, електриків. За що отримують зарплату - за знятого з гілки кота і розбудженого алкаша, який кран забув закрити?
Відповісти
"...за знятого з гілки кота і розбудженого алкаша, який кран забув закрити?"
саме так, за допомогу громадянам вони отримують зарплату.
не треба знімати кота, хай здохне на дереві на очах ваших дітей - ви цього добиваєтесь?
не треба будити алкаша - нехай затопить крім 7 поверха ще 6,5,4,3,2,1 і підвал, ви цього прагнете?
вам погано, що комусь зробили добре?
Відповісти