На Волині найменше корупції в Україні

На Волині найменше корупції в Україні
Організація Transparency International представила результати соціологічного дослідження "Рівень сприйняття корупції бізнесом", яке проводилося спільно з ПриватБанком, PwC Україна, GfK Україна.

У дослідженні відображено реальний стан справ з корупцією в Україні після Майдану. Також Transparency International опублікувала на своєму сайті щорічну доповідь "Індекс сприйняття корупції" (індекс вимірює рівень сприйняття корупції в державному секторі по всьому світу), в якому Україна посідає 142 місце в рейтингу, поряд з Угандою і Коморськими островами, - інформує Конкурент.

Оцінювання проводилось за шкалою від (-5) до (+5), де 0 означав незмінність ситуації. Найбільш корумпованими виявилися державні органи в Одеській (-1,34), Запорізькій (-1,31) і Хмельницькій (-1,23) областях. Менше корупції зафіксовано у Волинській (0,07), Закарпатській (-0,02) і Полтавській (-0,21) областях. У всіх інших регіонах керівники підприємств відзначають погіршення ситуації з корупцією.

Серед галузей економіки, які найбільше страждають від впливу корупції, лідером є сільське господарство. Йому український бізнес поставив оцінку -0,97 балів погіршення ситуації. Не набагато краща ситуація в галузях промисловості (-0,76), торгівлі (-0,73), транспорту та зв'язку (-0,61). Представники бізнесу, які стикалися з корупцією, визначили найболее корумпованими такі державні органи (станом на перше півріччя 2015 року): податкова служба (25%); Агентство земельних ресурсів (7,1%); Державну автомобільну інспекцію (5,1%); митницю (4%); Міністерство внутрішніх справ (4%); обласні адміністрації (3,7%); прокуратуру (3,3%); міліцію (3,2%); санітарно-епідеміологічну службу (2,9%); Державну реєстраційну службу (2,8%); суди (2,8%); пожежну службу (2,5%); медичні установи (1,7%); Державну архітектурно-будівельну інспекцію (1,6%); міськвиконкоми (1,4%).

Згідно доповіді "Індекс сприйняття корупції", який щорічно публікує організація Transparency International, Україна з 2001 року За +2014 роки займала наступні позиції:

2001 рік - 83 місце;
2002 рік - 86 місце;
2003 рік - 111 місце;
2004 рік - 128 місце;
2005 рік - 133 місце;
2006 рік - 99 місце;
2007 рік - 118 місце;
2008 рік - 134 місце;
2009 рік - 146 місце;
2010 рік - 134 місце;
2011 рік - 152 місце;
2012 рік - 144 місце;
2013 рік - 144 місце;
2014 рік - 142 місце.

Довідка: соціологічне дослідження "Рівень сприйняття корупції в Україні" проводилося серед керівників українських підприємств у лютому-березні 2015 року. Мета - виявити комплексну картину реального стану справ з корупцією в Україні після зміни влади. За результатами дослідження 57,2% опитаних вважають, що ситуація з корупцією за півроку залишилася Останні незмінною, 27,7% відповіли, що ситуація погіршилася, 15,1% респондентів відзначають поліпшення ситуації. Опитування охопило 2741 підприємство з усієї території України.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ха-ха-ха-ха!!!!
Відповісти
не ха-ха-ха, а ого-го!
волиняни правильно на виборах проголосували.
скільки там укроп при владі, а вже гуд-бай корупціє!
Відповісти
якщо в Волинь на останьому то я вже мовчу...
Відповісти
вони корупцію шукали.на свинофермі чи у чарці разом з корупционерами
Відповісти
Вот и наступил новый учебный год. 1 сентября - день знаний. Хотелось бы поздравить с этим праздником весь коллектив ВПУ города Луцка. Но не поднимается рука писать какие-то хорошие слова в адрес некоторых работников училища, фамилии которых уже несколько лет не сходят со страниц областных СМИ и интернета. Вот уж правда, что за последние 10 лет из когда-то процветающего, элитного учебного заведения при "помощи" каждого из меняющихся как на эстафетной легкоатлетической дорожке директоров, его превратили в рассадник коррупции, лжи, несправедливости, взятничества. Чего только стоят два случая судимости директоров училища! Основание - финансовые преступления. Но удивляет другое. Осужденный Батов так и остался преподавать и делиться своим жизненным опытом со студентами учебного заведения.Ни министерство, ни управление не обратили внимания (или не захотели обратить)на статью, по которой осудили бывшего горе-директора. Это как надо было ублажить Киев и Луцк, что бы они синхронно закрыли глаза на злодейства, происходящие в училище! А суммы там фигурируют с шестью нулями! И взялись они не с потолка. Выводы КРУ - это не шутка! Но вот, что интересно. На кого-то это могло бы произвести неизгладимое впечатление. Но только не на Луцкое и Волынское руководство. Думалось, что после революции на Майдане что-то в нашей стране, а значит и в ЛВПУ, изменится в лучшую сторону. Но, увы! Та же круговая порука, кумовство, блат, деньги, продажная прокуратура и т.д. И Батов продолжает "плодотворно трудиться" в ограбленном им училище. Правда, ни так давно произошла в "бурсе" ротация. "Ушли" часто вспоминаемого в прессе гл. бухгалтера и завгоспа. "Попередник" хозяйственника страшно любил халявские деньги. За что и потихоньку был рассчитан с должности. Пришедший же на смену оказался крепышом - практически Стивеном Сигалом. Он так доказывал свою правоту столяру училища, что у бедного многодетного отца треснуло несколько ребер.Но, видно, с работягой вопрос порешали конкретно и пострадавший даже не снял побои и не стал никуда обращаться: ни в профком, ни в администрацию училища, ни в суд. Вот Вам и училище! Вот почему не хочется кое- кого поздравлять с праздником. Не достойны они!
Відповісти
якщо на волині саме менше то я уявляю що робиться в україні.беруть всі-повірте-абсолютно всі.не беруть-ті кому не дають
Відповісти
і то тим кому не дають-стараються любим способом вимагати
Відповісти
Явно не враховані "досягнення" тандему управління освіти - ВПУ9.
Відповісти
Були конкретно напрацьовані схеми : взаємозаліки і розрахунок коштами на енергоносії - клондайк - на фінансових потоках ; річки матеріалів на будівництва і ремонти, струмки побурової техніки, озера з скатерками самобранками , тощо... безмежне море з солодкими берегами з цукру піску ... йшло по каналах вибірковому контингенту,,,,. Приближеним до корита перепадали куски і школа досвіду . Крім тих моментів з гуртожитком , благодійним фондом ...на яких пас порвався , складається таке враження , що хтось прокляв .В лвпу замість змін на краще владці через управління , використовують для замітання слідів злочинів мігруючих поцьріотів України , справжні патріоти могли б щось змінити на краще . Мігруючим особриво Рязанському треба було відразу все. Й ми обирали інших щоразу зажерливіших пройдисвітів. Я був у шоці в відчаї , коли владці затверджували керівниками у освітньому закладі : некрасову , в.в. романюка , панькевича решту банди без національного коріння , без совісті , без душі. Кількість злочинів стрімко збільшувалась. Як і директорія лвпу - підла , цинічна , підступні брехуни нічого в кращу сторону не змінили крім рейтингу нового шефа і завгоспа , умільці свою вину з подачі - вказівки Романюка В.В. списали всю і все , що треба ... підпищу . Відпрацьовують,віддячать сповна. Мають рейтинг премєр міністра. Замітаємо сліди далі , за пендаль під зад . При повазі до колег яких щиро поважаю , мушу висловити неприємну річ . Такого бруду , хамства , брехні , матюки на кожному кроці , сміття скрізь , всі беруть , або дають хабарі ... звикли так жити і навіть не усвідомлюємо , в якій ямі перебуваємо . Та чи змінимося ? Коли ханига батов звільняв Білоуса, керівники управління того часу попович з грушкою не зовсім одобрювали такий хід подій. Мабуть відчували неладне в майбутньому. Все - таки Білоус багато попрацював сам і з учнями на приватних об'єктах управлінців (зроблених, придбаних за крадені гроші) навіть не за "спасибі", не кажучи вже про якісь чисто людські, а тим більше, фінансові розрахунки. Не одобрювали, але й не заборонили гниді - батову спаплюжити людську душу. Хрєн з ним, з тим майстром: перспективи на те, що він буде на них ще їшачити не має. Відмовчались. Звільнив. Невдовзі "попросили" й самих поповича з грушкою. Пішла чехарда в керівництві управління, як в директоріаді ЛВПУ. Але є СПІЛЬНЕ для хомича, загреви, плахотної: всім їм неодноразово приходилось втікати з своїх кабінетів та переховуватись в стінах управління, а то й за ним від ..... незаконно звільненого училищного майстра Білоуса В.Г. Чому ж втікаєте, шановні? Ваш спільнок поцьріот батов України все зробив правильно (він мови навчився і думає по-українськи). Чого трасця на вас нападає? - Чи не тому, що прекрасно знаєте про законність того звільнення. Чи не тому, що Білоус знає і має оригінали доказів про мільйонні училищно - управлінські фінансові оборудки. - Не втечете. Рано чи пізно криша "протече" (дасть збій). Тоді й "почухаєтесь" і подумаєте: чи потрібно було кришувати батова і все училищне злодійське шобло. - Успіхів вам в бігах на далекі відстані , марафонці чуєві . Невже не вірите в зміни на краще ?
Відповісти
Ви візьміть лісову галузь, не тільки вернули старих кадрів, які при коліснику крали, але Кватирко приніс з сбою нові корупційні схеми на прикладі ДП Цумань.Там піпець!
Відповісти
... а у нас в районі корупції взагалі немає. Нулова корупція !!! Бюджетники усіх установ живуть на одну зарплатню.
Відповісти
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНІ! ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ 43005, м. Луцьк, пр-т. Грушевського, 3 а, тел/факс 77-09-20 E-mail: [email protected] Код ЄДРПОУ № 21732718 06.01.2012 № 03-030-16-16/104 Громадянину Білоусу В.Г. м.Луцьк, вул. Кравчука, 34а/У2 Про розгляд звернення На виконання доручень Держфінінсгіекції України від 21.11.20] 1 18/204 та від 02.12.2011№ 24-18/125 контрольно-ревізійним управлінням в області спільно з УДСБЕЗ УМВС у Волинській області проведена перев:гї:-:_ фактів можливих порушень законодавства посадовими особами Державког-професійно-технічного навчального закладу „Луцьке вище професійне-. училище’1 (далі - Луцьке ВПУ, училище), викладених у Ваших зверненнях в;д 01 .II 2011 року та від 14.11.2011 року. В ході перевірки було отримано інформацію про нові факти можливих порушень та зловживань посадовими особами Луцького ВПУ від Вас 14.12.2011 року та від працівника Луцького ВПУ Пилипюка В.П. 1 6J 2.2G = ; року (вх. >ІІ>50), які були враховані при перевірці. Довідка спільної перевірки щодо підтвердження фактів, викладених у Ваашх зверненнях, в Державному професійно-технічному навчальному заклад „Луцьке вище'професійне училище” складена 30.12.2011 року. За результатами проведеної перевірки встановлено порушень 'на загальну суму 685892,23 грн., в тому числі, недоотримання доходів фізичними особами в сумі 51219,76 грн.. порушень, що призвели до втрат, - 48976Д2 грн... та інших порушень фінансової дисципліни - 585695,75 гривень.//////////////???????????????? P S ЩЕ ПОТРІБНО ДОДАТИ : СУМИ З ШІСТЬМА НУЛЯМИ ,ПРИВЛАСНЕНИХ КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ....P P S " Благодійний Фонд " + ХАБАР + ПОБОРИ ( за проходження практики, на документи, на ремонти,на екзамени...) КОЛИ НАЖЕРЕТЕСЬ ??? Батов і К ! ? Після визнання Луцьким міськрайонним судом ...Батова винним у скоєнні кримінального злочину...- в ЛВПУ з подачі управління Освіти і Науки БАТОВУ Г.Ф. ВИПЛАЧЕНО МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ !!!!! ...? Від ДЕРЖАВИ - босоті Рязанській...
Відповісти
Це що анекдот??беруть кругом!!аби давали а то і самі вимагають!!!
Відповісти
В цій державі ніколи нічого не зміниться!
Відповісти
В Луцьку за побори судять директора училища."..В цій плутанині мало уваги приділено управлінню освіти і науки.А є паросток істини..Левова частина вини в тому ,що твориться в училищі ,лежить саме на керівниках УОНіО.Як міг Попович призначити директором Батова,наперед знаючи ,що його протажував високий клерк з ОДА.Очевидно Що все рішали ,гроші,які в Батова на той час вже з"явились після завершення вступної компанії.Ну це ще можна якось розуміти -сьогодні рішають все.Але як рішилися управлінці на спільні фінансові афери -це вже важко зрозуміти.Якщо Некрасова(гол.бух.Луцького ВПУ) хитра аферистка,-то чому не вистачило розуму скористатись(стосовно Батова)НАРОДНОЮ МУДРІСТЮ"Краще з одним згубити,як з іншим ззнайти"?Мабуть помішав запах грошей.Що потрібно і не потрібно зробити в ситуації ,що склалася ?- -НЕ ПОТРІБНО :!,залякувати працівників училища позачерговою атестацією та реформуванням училища.Працівники,які які працювали вучилищі по 20-30 років здатні витримати "атестацію" і назвати речі своїми іменами.Щодо реформування училища-то можливо і варто реформувати ...управління ОіН,-ПОТРІБНО:!1.Негайно звільнити з займаних посад Батова,Некрасову,Панькевича...,не зважаючи на залежність управління від них.2.Повернути училищу крадене .3.Передати училище під егіду ВНЗ України.В протилежному випадку в попередніх керівників управління ,їх незмінного заступника по ПТО та"иже с ними"(як управлінців так і училищних діячів)будуть довготривалі головні болі ,безсонні ночі та багаторазові відвідини установ по вулиці Винниченка навпроти ЦУМу./на сторінці Волинь пост.Архів.31.01.2013.можна знайти багато цікавого...Почитайте на дозвіллі.
Відповісти
Попович знав не тільки, що батова протажує високий клерк з ОДА, а й знав, що з батова директора НЕ БУДЕ. Та й Супрун з МОН на затвердженні прямо сказав: "це не надовго" - як в воду дивився. Але ж призначили. На радощах дружина батова на все училище заявила: "Славик Кравчук у Генки друг.... Должность директора нам обошлась в 5000 у. е. ... Ті гроші ми ж повинні якось відмити". .... Єрунда все. Головне, - корупції не має!
Відповісти
Нічого Волинь надолужить втрачене!!
Відповісти
Працівникам ПТО Волині ! ОБЕРЕЖНО! ГІПЕРКОРУПЦІЯ!!! Екс- керівники управління освіти і науки Попович М.М. і Грушка Г.М. знищують ДПТНЗ "Луцьке вище професійне училище". Утримуючи на посаді директора ЛВПУ засудженого Батова Г.Ф. та спасаючи від кримінальної відповідальності свої злочинні шкури,- Попович і Грушка осіли в створених для себе Луцьких державних офшорах і планомірно розвалюють один з найбільших ПТНЗ Волині. Саме вони забезпечили такі "досягнення" училища: --1.Держфінінспекцією у Волинській області виявлено фінансових порушень в ЛВПУ на суму 686 тисяч гривень. 2. СБЕЗ у ВОЛ. обл. встановила ,що заступник директора з АГР Панькевич С.Г. з 50 тисяч гривень, виділених управлінням освіти на ремонт даху училища, відмив 35,7 тисяч грн. "вінтересах третіх осіб" - фактично 24 тис. грн. пішло на проводи Поповича на пенсію, а 11,7 тис.грн. - в кишені Панькевича і головного бухгалтера ЛВПУ Некрасової Н.В. (Панькевич С.Г. - 33-річний аферист виграв у належному йому притоні в азартну гру у Батова Г.Ф. 300 тисяч грн.Оскільки розлучатись з такою сумою у Батова бажання не було,- він запропонував Панькевичу для розрахунку посаду заступника з АГР. За 2 роки перебування в училищі Панькевич більше року перебував на лікарняних, відпустках - на роботу з*являвся тільки в дні наявності коштів на рахунку благодійного фонду підтримки училища і встиг разом з Некрасовою і Батовим привласнити більше мільйона грн. "благодійних" коштів та втягнув в аферу Поповича і Грушку. Некрасова Н.В. була закинута управлінням освіти в ЛВПУ на посад у гол. бухгалтера для закриття управлінської афери з краденим у працівників училища гуртожитком. З поставленим завданням успішно справилась і сьогодні відкриває в управлінні двері ногами. Продовжує красти, не дивлячись на висловлену колективом працівників недовіру їй разом з Батовим і Панькевичем.Зробила значно молодшого Панькевича своїм позашлюбним партнером, а Батова - лохом. В минулому році Грушка атестував Панькевича на 1 рік умовно. Сьогодні термін атестації закінчився, Панькевич не має права займати посаду заступника з АГР, але шантажуючи Поповича і Грушку оприлюдненням спільних "справ", продовжує розкрадати училище. Аналогічно поступає і сам Батов - шантажує спільними фінансовими оборудками не тільки Поповича і Грушку, а й самих високих чинів Волині). 3.Управління освітим підтверджує, що за 3 роки керівництва Батова на рахунок благдійного фонду надійшло 1 мільйон 49 тисяч грн., - використано48 тисяч (та й ті не за призначенням). Де поділись 1 млн.1 тис. грн. - управління замовчує. 4. Сотні тисяч коштів центру зайнятості, призначених для навчання незайнятого населення, використані училищними аферистами не за призначенням та привласнені. 5.За "добросовісне" виконання посадових обов*язків Батов, Некрасова,Панькевич неодноразово за рекомендацією управління освіти і самостійно нагороджували себе солідними преміями і....матеріальними допомогами. 6. В училищі процвітає хабарництво. Є беззаперечні факти отримання хабарів Батовим на вступних компаніях. ------ Ці та багато інших фактів злодіянь БАТОВА - НЕКРАСОВОЇ - ПАНЬКЕВИЧА та дрібніших училищних злодіїв добре відомі МОН, управлінню освіти, ОДА, правоохоронним органам (в досудовому розслідуванні перебувають ще 6 кримінальних проваджень), були публікації в ЗМІ, телевізійний репортаж із зали суду по Батову, все це знають учні і їх батьки, але бригада злочинців продовжує успішно розкрадати училище, перебуваючи на займаних посадах. Високі чини Волинів бояться оприлюднення Батовим, Некрасовою, Панькевичем спільних "действий- злодействий", на них напала епідемія сліпоти. Позвільняти та притягнути до кримінальної відповідальності - "не вольно". Поширюється інформація про ліквідацію училища - саме в цьому вбачаютб своє спасіння Попович, Грушка і всі, хто з ними пов*язані. В УЧИЛИЩІ НАЗРІВАЄ СТРАЙКОВА СИТУАЦІЯ. НЕ ВИКЛЮЧЕНИЙ ЗРИВ ПОЧАТКУ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ. )))))))))))))))))))зараз дешева тряпка - плахотна витерає сліди злочинів ((((((((((((((((
Відповісти
ГЕРОЯМ СЛАВА ! Побори підвищили , крали , крадуть , будуть красти . л. плахотна в одній упряжці з засудженим за КК України г. батовим . ,-" "плаха" потрібна своя в корягу героїня " батова атестували на викладача вищої категорії . За вироком суду покарання не відбував бо в нього друг С.Кравчук , і зятя хрестив мер М. Романюк .
Відповісти
Хоть би не писали
, що зменшилиссь побори.Попробуйте в лікарні вирізати любий прищ. При оформленні в палату вам уже назвуть суму яку необхідно дати. А полежіть у палаті з днів пять то ви взнаєте які суми заплачено за проведені операції. Тисячі, тисячі отак у нас немає поборів. безвихідь хворому.
Відповісти
не знімайте з людей маски , це можуть бути намордники .
Відповісти