У Києві поліцейські відкрили вогонь по авто-порушнику, загинув пасажир. ФОТО

У Києві поліцейські відкрили вогонь по авто-порушнику, загинув пасажир. ФОТО
У Києві в ніч на 7 лютого патрульні поліцейські під час переслідування порушника правил дорожнього руху відкрили вогонь по автомобілю BMW, внаслідок загинув пасажир авто.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на портал Dtp.kiev.ua.

Зазначено, що близько 1:30 на вул.Борщагівській співробітники поліції звернули увагу на автомобіль BMW київської реєстрації, водій якого порушував ПДР.

"BMW рухався містом зі швидкістю до 190 км/год, створюючи смертельну небезпеку для оточуючих", - йдеться у повідомленні.
На вимогу зупинитися порушник не відреагував. Почалося переслідування, яке тривало близько 30 хвилин, за цей час BMW встиг зробити коло по вул.Борщагівській, проїхати біля вокзалу, по Солом'янці і виїхати у Голосіївський район.

"Під час погоні швидкість перевищувала 120 км/год. У затриманні брали участь понад 20 патрулів трьох районів Києва. Водій грубо порушував ПДР і створював аварійні ситуації", - зазначається у повідомленні.

"Поблизу Одеської площі було прийнято рішення відкрити вогонь на ураження, про що водій був неодноразово попереджений по гучномовцю і пострілами у повітря", - зазначає портал.

У результаті обстрілу поліцейські пробили колеса автомобіля та смертельно поранили одного з хлопців у салоні авто. Решта троє чоловіків у автівці-порушникові не постраждали.

BMW вилетів в кювет. На місці аварії працювали кілька бригад швидкої, керівництво поліції, опергрупа і експерт. Ведеться слідство.

Разом з тим видання "Київ автомобільний" повідомив, що з машини порушника з держномерами АА7443ОI під час переслідування почали стріляти по поліції і патрульні були змушені відповісти.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодці ! Тепер мажори нехай задумаються , хто наступний , бо те бидло себе вважає пупом Землі !
Відповісти
Молодці!Слава Україні!смерть ворогам!
Відповісти
Погано що водія не пристрелили! На одного виродка було б менше!
Відповісти
Все правильно. Якщо ти пасажир, і не спробував припинити правопорушення - ти співучасник.
##кулявлоб##
Відповісти
вбили не порушника... Герої!
Відповісти
Пьянь на дорогах вже давно пора мочити .
Відповісти
Снайпера по колесам треба стріляти а не по пасажирам одні проколи
Відповісти
Думаю ти не вмієш навіть зброю тримати бо якби був досвід то б не писав дурниці!
Відповісти
то моглиб всі загинути
Відповісти
коп молодець. цю наволоч давно пора мочити. згідний що не припиняєш порушення - сам порушник.
Відповісти
Згідно якого закону стріляли на ураження і вчому винен пасажир.Писаки пишіть адекватно. Кожен може бути пасажиром а новий коп який вчора працював автомийником тебе застрілить в авто таксі,та щей сидітемеш на задньому сидінні.Хоча впевнений що з Аваковців зроблять героїв,і замнуть.
Відповісти
В перршу чергу житя людини чи за що ми боремось а загинув не водій а пасажир стільки як там злетілось патрулів то вони могли перекрити дорогу своіми авто а пасажиром міг бути любий з вас чи родич от тоді я побачив які ви булиб розумні а так чисто по украіськи моя хата з краю
Відповісти
поліції дозволено відстрілювати усіх а ментам зась тюрма
Відповісти
20 патрулів мало потрібно спецпідрозділ відкликати з зони АТО для того, що від стріляти усіх порушників правил дорожного руху. Слава Україні. Головне принцип ніж життя людини.
Відповісти
20 патрулів мало потрібно спецпідрозділ відкликати з зони АТО для того, що від стріляти усіх порушників правил дорожного руху. Слава Україні. Головне принцип ніж життя людини.
Відповісти
Є такий синдром - водій БМВ...
По Луцьку теж таких не мало їздить, хвореньких.
Відповісти
Поліцейські молодці, не забоялись мажорів, які думали що ім все дозволено. Сімі загиблого співчуття. Шановні, є загальні правила, цінуйте одне одного, та своє життя.
Відповісти
Поліцейські молодці, не забоялись мажорів, які думали що ім все дозволено. Сімі загиблого співчуття. Шановні, є загальні правила, цінуйте одне одного, та своє життя.
Відповісти
Хочу спитати у всіх тих "писак", які ниють про те, що злі поліцаї вбили "не порушника". Шановні, ви коли-небудь стріляли із бойової зброї? А тим більше, ви можете собі уявити як складно попасти з пістолета у колесо автомобіля, який рухається з немалою швидкість?
Звісно, жаль людини, але також варто розуміти, що як то кажуть "хєрня случається".
Відповісти
поліцейскіх виправдають, адже застосування зброї є правомірним.
а куля - "дура", тому не повезло пасажиру.
якби вони влучили у перехожого чи іншу машину - тоді кримінал поліцейському.
якщо порушників попереджали, ганялись 30 хв, порушники несли загрозу іншим - для того і поліція, щоб припинити порушення, от і припинили.
вважаю за необхідне у кожній автошколі ввести 2 години на вивчення таких ситуацій та їх наслідків.
а краще додатково в морг на "екскурсію" водити, подивитись на жертв ДТП, дуже допоможе зрозуміти, що то є не забавки.
Відповісти
Прочитавши ваші коментарі виникає питання.куда ми котимся.поліція застрілила пацана 17 років! Який просто був пасажиром і зовсім цим нічого не порушив.те що він був в стані наркотичного збудження з якого часу за це розстрілюють. Так в нас 80% молоді вживають траву ітд.давайте їх розстріляємо?такі дії поліції особисто я розцінюю як тяжкий злочин! Набрали з вулиці бездарних без служби в армії та підготовки.парковщиків
Відповісти
мда... оце так погоня!..
Відповісти