На Волині розберуться із маршрутчиком, який принизив бійця

На Волині розберуться із маршрутчиком, який принизив бійця
Директор департаменту інфраструктури Волинської ОДА Іван Мирка пообіцяв «розібратися по суті» із маршрутчиком, який принизив бійця АТО Петра Берчука.

Про це він написав на своїй сторінці в ФБ.

«Оскільки нам заборонено лаятися і битися ...скажу просто: дуже чемно і без бійки розберем маршутчика по суті. Обласні маршрутчики знають за таке у нас партбілєт на стіл або ж розрив договору», - йдеться у повідомленні.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Маршрутчики увають таке бидло. Їздять як то возять цеглу, інді люди на зупинці не встигають вийти як вони пруть . Проведіть з ними роботу а то вони взагалі вже страх втрачають це ж людей возять
Відповісти
Водію на наступний день повістку взуби і на медкомісію...
Відповісти
Петя, ти сам бидло. Не знаєш цієі роботи, то мовчи. А ти лучанин думаєш ім не вручають повістки. Особисто я рік часу був мобілізований, з них три місяці в зоні ато. Вас тоже треба зібрати і провести роз'яснювольну роботу. Як користуватися громадським транспортом.
Відповісти
Пасажирів обілечуєШ? Чи так везеш , ліваком?
Відповісти
Маршрутчик- б...ло, згода, а от як назвати інших пасажирів цієі маршрутки, які промовчали ,коли колишнього захисника іх життя, благополуччя,вигнали з транспорту посеред дороги?! Як ім іхалось далі, про що думалось?! ............
Відповісти
Як би цей водій був в АТО він ніколи себе так не поводив .А нарахунок наших людей,хто через це пройшов той розуміє.А більшість як жили своїм життям так і живуть ,на заробітки в росію їздять ,їх це не стосується .У мене 3 сина 2 роки воюють і за автобус завжди платять ,говорять не хочемо приниження ,водії є різні,Недавно одна панянка яка відкупила свого чолов
іка від армії ,сказала що воюють дурні ,за Порошенка не будем воювати ,тільки вона забула що Порошенко прийшов і піде, а ми живемо на своїй землі ,ми воюєм не за нього а за майбутнє своїх дітей ,а в неї їх 2.
Відповісти
держава повинна дати адресну допомогу учасникам АТО гроші розкрадаються чинушами поревізнику-0
Відповісти
перевізники возять пільговиків за власний кошт ніхто не відшкодовуе за те ще й довбуть іх половина пасажирів пільговики
Відповісти
чому пільги тільки на проізд треба на хліб олію цукор гречку перевізника найлегше помножити на 0 .......
Відповісти
На передок ушльопка!!!
Відповісти