На Волині чергова навала бурштинокопачів. Тепер у Любешівському районі. ФОТО

На Волині чергова навала бурштинокопачів. Тепер у Любешівському районі. ФОТО
На Волині розпочинається "Другий бурштиновий клондайк". Тепер - у Любешівському районі.

Про це повідомили активісти організації «Комбат сек’юріті». Зазначимо, що раніше ці екс-айдарівці називалися ГО «Безпека Волині».

«Тут, в Любешівському районі, поклади бурштину знаходяться дуже глибоко - 60-70м. Тому виривають глибоченні ями, потім відкачують воду. Йде знищення природи, бо після такого буріння, нічого живого не залишається. Тут ліс нікому не потрібен, всі ідуть на бурштин", - йдеться у повідомленні.








Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
і правильно роблять!!! Мінімальна зарплата і пенсія 50$. Як прожити? Сама держава і довела людей до такого.
Відповісти
Та там всього якихось 32 метри копать.
Відповісти
а як по іншому людям виживати?на Рівненщині миють,копають а на волині чому не можна?
Відповісти
Правильно роблять? Це біомаса бореться за життя!Держава мала б складатись не з біомаси, але за такими і державу не збудуєш. Волиняни, які вміють думати, що пропонуєте робити?
Відповісти
А чого ви бідні,нещасні залишаєте після себе "місячні пейзажі",як на рахунок того щоб навести після себе елементарний порядок(хоч би ями після себе заривали)не кажу вже про ліс.
Відповісти
Хай людям не мішають заробляти. Сам вже згоден іти, бо ціни на все європейські, а зарплата ніщенська і чому люди ще не піднімаються на спротив.
Відповісти
З попереднім коментарем
Відповісти
Ми ж не проти легалізації бурштину,але чомусь держава не хоче цього робити
Відповісти
а потім ті ями заростуть травою, притрусяться гілками і листям і ті ж самі що копали чи їх діти гуляючи по лісу будуть провалюватись в ті ями
Відповісти
Как говорили в годы золотой лихорадки в США, «повезло не тому, кто нашел золотую жилу, а тому, кто нашел того, кто нашел золотую жилу».
У світі існує одне-єдине легальне підприємство з промислового видобування бурштину - «Калининградский янтарный комбинат»...
Відповісти
Хлопці розкажу вам як я бачив по телевізорі як на Алясці золото миють відкритий аукціон на землю в якому приймає участь щоб купити землю чоловік 100 купив один участка заплатив гроші і радіє що на 10 років роботою забезпечив свою команду .Гроші в державу за землю,а на рахунок золота теж держава скуповлює по хорошій ціні і всі раді
Відповісти
Согласно официальным данным, Калининградский янтарный комбинат ежегодно добывает 350 тонн сырца, который на 20% состоит из высокосортных экземпляров, то есть в сумме составляет 70 тонн, которые стоят ровно столько, сколько и золото, отмечает издание. Из этого следует, что одна Калининградская область могла бы, обменивая янтарь на золото, ежегодно пополнять золотой запас страны на 40%. Этой возможностью государство пренебрегает, пишет «Свободный Калининград».
http://mining-info.ru/2070
Відповісти
ще й агєнти крємля з калінграда подтянулись
Відповісти
У сусідній Польщі дозволений вільний видобуток бурштину. Ліцензія на один рік коштує приблизно 1 тисяча доларів. Такий підхід вигідний і державі, і підприємцям.
Відповісти
Люди мають розум, а ми дурні що туди не їдемо а слухаємо що меле президент і Яценюк.
Будете шкодувати.
Усі мити бурштин поки в Україні бардак!!!!!
Скоро і Палиця поїде.
Відповісти
єдиний спосіб вижити, бурштин і папіроси в колейках
Відповісти
Так це ж люди ще не знають, що на любешівщині пролягає кімберлітова трубка з алмазами. Вона розвідана ще в 60-х роках, але на той час для СССР не мала промислового значення. Нарешті поліщуки заживуть нормально, правда треба налагодити продажу кольтів, тоді точно все буде , як в Америці 200 літ тому))
Відповісти
тим,що так переживають за ліс -а він що,вже не радіоактивний?
Відповісти
Сомалі. Як і пророчать
Відповісти
Перший раз бачу щоб з одного корита їли і влада і люди.) Напевно влада злиться що не все їм)
Відповісти
Кажете копають бо нема за що жити?То давайте всі підемо грабувати банки.Що вже на волинському поліссі не ростуть трави?Що не можна вирощувати худобу,свиней.качок.гусей,рибу в ставках? Кілограм яловичини в Луцьку коштує 90грн,молоко 10 за літр.сметана 30.Як цікаво жили раніше в поліських селах батьки цих копачів?Може в колгоспі за СССР ім платили достатньо?Не виправдовуйте вандалів .
Відповісти
люди ідіть і ви попробуйте тих легких грошей,ви думаєте там все так просто?
Відповісти
а влітку захочеться ягід, а восени грибів - а не буде!!!
Ми дивуємося з племен Африки, Індонезії, що вони дуже далекі від уивілізації, увялення не мають про сучасні технології, вірять у сили вогню, води, вітру, природи...Ми називаємо їх просто - дикарі..а вони ЛЮБЛЯТЬ природу..ви ЧУЄТЕ????? ЛЮБЛЯТЬ..а тут..гроші..гроші гроші...то хто тут ДИКАР???
Відповісти
біля мене бурштину немає то давайте я дерева в парку вирубаю тролейбусні лінії здам на метал ринок "податком" обкладу бо він біля мене розташований і я ж "мєсний" і мені "жити нема за шо" і тоді добре всім буде
Відповісти
Бурштином займається мафія від влади і правоохоронних органів ,нехай проста людина спробує там покопати ,то іі, скоріше за все, закопають без сліду ,а хто говорить про 50 долларів пенсіі ,просто не знає ,що там бідота може копати ,як батрак .
Відповісти
былаб моя воля я б вас пострелял.. если убрать крышу мвд сбу завтра там никого не будет..
Відповісти
Ну ещё не хватало нам «Комбат сек’юріті» на границе с белорусами и чтобы здесь начались перестрелки с правосеками. А ещё погранцы подтянутся.
Відповісти