Луцька міська рада, не маючи права, все ж заборонила концерт Потапа і Насті

Луцька міська рада, не маючи права, все ж заборонила концерт Потапа і Насті
Питання заборони концерту Потапа і Насті знову підняли у Луцьку. Тепер – на сесії Луцької міської ради.

«Шоу-бізнес – це така галузь, яка має вплив на широкі маси, особливо молодь. Хтось воює, а хтось їде туди і заробляє», - виступив депутат Микола Федік.

В мене питання юриста до юриста. Як міська рада може заборонити концертну діяльність, якщо це суперечить закону про діяльність органів місцевого самоврядування?»- поцікавився Микита Рабан.

«А хіба законно Росія окупувала Крим?» - парирував Микола Федік.

«Ми ліберальніші організації ходимо і просимо. А є радикальніші, які просто прийдуть і винесуть тих блазнів», – виступив представник громадської організації «Бойкот» Михайло Бабенчук.

Депутати підтримали заборону концерту 25 голосами.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодці, а Рабан, як юрист, хай роповідає про зелених чоловічків, яких не мали права стріляти, бо вони були без шевронів армії-окупанта!!! Але де нині Крим? Де тисячі наших хлопців-патріотів, які не маючи законного права першими взяли зброю до рук і стали на захист вітчизни. А військова прокуратура й відомство Авакова тепер судять і переслідують добровольців! Хай Рабан іде і про права та закони в Донецьку розповідає!
Відповісти
Хай відповість хто дав дозвіл на "шарлотку"...
Відповісти
Правильно зробили - нехай їдуть "на кормлєніє" в Мацкву. А я тим часом послухаю Моцарта...
Відповісти
"молодці"..тепер залишилось чекати коли наша рада буде платити штрафні санкції за дане порушення...
Відповісти
пів країни має бізнес в росії і президент в тому числі та це нікого так не напрягає міська рада - вето президенту
Відповісти
пів країни не має, конкретно назвіть тих хто ще має,крім, президента! рошен ми і так не купуємо,це вже Ваше право...
Відповісти
Посміховисько а не рада!!!!!!!!!
Що це за цензура. А де ж ваша демократія.
Якщо так то давайте заборонимо нашим заробітчанам які працюють в'їзд до дому. І що саме головне витрачати в Україні зароблені там кошти!!!!!!!!!!!
А для скасування концерту є проста річ не купувати квитки і його відмінять!!!
Особисто мені на цих двох клоунів байдуже. Відповідно я на їхній концерт не збирався.
Відповісти
то чого тоді рада посміховисько,якщо тобі байдуже??? біда в тому,що тобі байдуже,що ці люди в річницю Майдану там виступають...не перекручуй праведне з грішним!
Відповісти
Міська рада трохи не допрацювала:треба заборонити їхні пісні в торгівельно-розважальних закладах,в маршрутках і таксі.А ще можна проголосувати звернення до Президента про заборону їхніх концертів на території України.Це буде справжня перемога!
Відповісти
Так, але іронії тут не бачу!Можна, в чому проблема?! А що Ви їх хочете слухати??? Вкл. плеєр і слухайте тихенько собі! а лучанам,які дійсно вболівають за своє країну та їм болить коли привозять поранених чи мертвих додому не дуже хочеться дивитися на цих двуликих!1111ше 1+1 "дограється" тим,що глядачі відвернуться від них через цих клоунів дешевих. Видно добре ті Бєні доплачують...
Відповісти
Чундра-чучундра, чумачєчіє люди не розуміють сучосного шоу-бізнеса
Відповісти
Тим чим треба займатись вони не займаються, а концерти забороняти вони вміють
Відповісти
Вони зробили все заради того,щоб зберегти порядок в місті!куєк вже в Одесі наробила галасу,ще ці тут такого б наробили, чого поліція їх має захищати? хай кацапи захищають...,хай там штани знімають!
Відповісти
До нас і так ніхто не їздить з концертами у нас своїх артистів у міській раді хватає наприклад Микола Федік він сам буде виступати замість Потапа
Відповісти
Чому це до нас ніхто не їздить?)))=))) Що за ідіотизм та фантазії??? Постійно концерти є та шоу програми. Просто треба цим цікавиться. І, навіть, припускаємо,не дай Бог, що до нас ніхто не їхав би, навіть, якби так було,то що йти на це лайно??? Тільки дешеві людішки так вважають...,соррі,але це так і є.
Відповісти
В центрі на екрані постійно анонси бачу і концертів і драмтеатру. І на 33 теж їх показують, люди ходять на концерти, є в місті різні і для дітей навіть
Відповісти
А взагалі дуже цікаво чи вони запитували у Лучан
Відповісти
То я так зрозумів, ми подивилися на те, як незаконно Росія окуповувала Крим, і вирішили взяти з неї приклад. Що це ви собі дозволяєте? Хто вам дав право?
Відповісти
ООоооо менеджери Потапа давай))) виписувати))) Народ та лучани дали їм право!Треба думати,що ти робиш!!! на 2-х стільцях не всидиш тепер!Пора вже це зрозуміти!!!
Відповісти
Підтримаю, мабуть, вперше міську раду за всі свої 20-з лишком рочків))) Так має бути!!! Не треба нам тут їх!!!
Відповісти
Добро зробили, бо через байдужість і Кобзон із шоу приїде...теж знайдуться хто слухає.
Відповісти