Лікар, якого спіймали на хабарі, є депутатом районної ради

Лікар, якого спіймали на хабарі, є депутатом районної ради
Головним лікарем, який нібито вимагав 10 тисяч гривень за посаду медсестри, виявився керівник Ківерцівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олесь Марищук.

Про це повідомляє ВАР.

Відтак волинські правоохоронці повідомляли, що 29 серпня викрили головного лікаря одного з районних центрів первинної медико-санітарної допомоги під час отримання хабара. Посадовець взяв від жінки, яка хотіла влаштуватися у заклад медсестрою, 10 тисяч гривень.

Повідомляють, що цим посадовцем виявився головний лікар Ківерцівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олесь Марищук. Окрім посади головного лікаря у ківерцівській лікарні, чоловік є депутатом районної ради.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
коли ж воно нажереться
Відповісти
СБУшник,этого надо наградить,ГЕРОЕМ УКРАИНЫ!!!!!!!!!И памятник,в полный рост,ЩЕ НЕ ВМЕРЛА УКРАИНА!!!
Відповісти
СБушнику,ты патриот,головой думай,а то снег голова упадет,больно будет!!!Ще не вмерла УКРАИНА!!!Слава Украине!!!
Відповісти
Люди вибрали цього хапугу депутатом ,а тепер пожинають плоди своєі пофігістики .
Відповісти
Це тільки одного спіймали ,а таких хабарників в медицині через одного .
Відповісти
не занижуйте
Відповісти
Позажирались.10 тисяч за посаду медсестри. І що?рік пахати безкоштовно. То нафіга така робота. Щоб їм руки покрутились.хабарники.
Відповісти
В медицині були є і будуть хабарі, а в цьому вина нашої держави, бо тільки в нас лікар, молодий спеціаліст який тільки почав працювати і не має ще стажу і категорії отримує зарплатню 1800 гр, медсестра 1300, а ці люди рятують людські життя, а наша влада ЖИРУЄ))))))
Відповісти
Я просто не вірю що Олесь Ростиславович міг взяти хабара, він добра і чуйна людина, хороший спеціаліст. А з хабаром просто могли підставити, щоб наша влада показала що вона "тіпа" щось робить, ловить хабарників....
Відповісти
Не брав... Просто могли підставити... Смішно:-) може він і не лікар ...просто так у лікарні працює. Де здоровий глузд?
Відповісти
Як лікарю мало давали? Треба ще за посаду? Завжди всього мало. Краще б людей лікували.....
Відповісти
Перше ніж судити людину вдягнійть його взуття і пройдіть його життя. В медицині низько оплачувана зарплата. На даний час життя людей змушує виживати. Самі люди йдучи в лікарня для кращого ставлення кладуть нібито " подяку" а потім починають говорити, що доки не покладеш лікарю гроші нічого робити не буде. Нехай наші шановні депутати Верховної Ради перестануть грабувати країну, а там сума не в 200$ йдеться. Оцінять людьську працю по достоїнству і тоді не буде такого. В нас навіть пенсіонери мають працювати на пенсії для того щоб вижити. Давайте трішки починати з себе, а тоді обговорювати чи судити людину.
Відповісти
Це дуже добра Людина це підстава не повіру в житті що так було це специалист з великои букви но в медицини там головні, иснують и всі добре знають хто це ....,....
,підстава ¡!!!!!!!!!/!!/!!




Н
Відповісти
Це дуже добра Людина це підстава не повіру в житті що так було це специалист з великои букви но в медицини там головні, иснують и всі добре знають хто це ....,....
,підстава ¡!!!!!!!!!/!!/!!




Н
Відповісти
А я знаю точно,що це не підстава,впевнена в цьому на1000%. Але не переймайтесь,йому це мабуть дорого обійшлося,але відмазався. Медсестру він звільнив, і надалі працює і бере хабарі,як нічого і не було.
Тільки тепер мабуть братиме ще більше,щоб покрити витрати на "мазь".Правоохоронці the best.
Відповісти