Волиняни ‒ на антифашистському марші в Києві. ФОТО

Волиняни ‒ на  антифашистському марші в Києві. ФОТО
Понад тисяча волинян, кажуть в Партії регіонів, стали учасниками антифашистського маршу в Києві.

Захід називався «В Європу - без фашизму!», - повідомили у прес-службі волинського осередку партії.

Нагадаємо, 14 травня у Луцьку на Меморіалі Вічної Слави відбувся антифашистський мітинг Партії регіонів.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО З АКЦІЇ

Також ця акція відбулася в частині обласних центрів України, а 18 травня вона "приїхала" до столиці України.

Зокрема, до Києва приїхали приблизно тисяча волинян на чолі з керівником обласної організації Олександром Башкаленком.

Варто зауважити, що водночас з маршем відбувалася акція опозиції "Вставай, Україно!", на яку, кажуть опозиціонери, приїхала десь тисяча людей з Волині.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
позор волині, потрібно було таку табличку нести вам !! продажні душі, за 150 грн. продалися,а потім ниють ой так живется погано !!
Відповісти
ще фоткаются, радуются..чому цікаво!!!??
Відповісти
продажне стадо.
Відповісти
Щось подібне було в 39-40 рр. Тоді Фінлядію теж звільняла "фінська народна армія" яку очолювала "фінська народна влада". Фіни вистояла. Дай Бог вистоять і українці. Слава Україні! Смерть ворогам!
Відповісти
а вставай Україно не 150 платили?
Відповісти
не платили нікому!!!
Відповісти
Только "Васям" в свободе не платили)))
Відповісти
Голодне бидло!
Відповісти
Якщо вже перлися такий світ, то треба було хоч журналістам наваляти. От хлопці з Білої Церкви нормально з'їздили, з користю...
Відповісти
I тут "Свободу" пронесло в коментарях.... Починаеться.....)))) Ей налiтайте з коментарями!!!!
Відповісти
На 5-му фото чітко видно, що люди з Волині...)))))))))
Відповісти
Стадо баранів
Відповісти
бачили придурі? ні? ну тоді дивіться!!
Відповісти
ну як з таким бидлом можна будувати країну
Відповісти
Це Ви про коментаторів?
Відповісти
найшли фашистів?да...
Відповісти
продалися ПР
Відповісти
Худоба на двох ногах,сраколизи данєцкої орди,людям в очі подивіться!
Відповісти
ну ваще. гениально! еще 45 победили. нет надо еще рисанутся
Відповісти
Ось ще видатні антифашисти Партії регіонів:

http://youtu.be/YhmZl4QafNU
Відповісти
Венгерський Слава великий регіонал, памятай час розплати все ближче, народ чмеріть його
Відповісти
я тобі самому слабо? чи ти тільки прикриваєшся добропорядними громадянами?
Відповісти
і не соромно вам "патріоти" ж ви наші?
Відповісти
Кукуся, подивіться історію Тягнибика - дізнаєтесь багато цікавого для себе, також поцікавнесь його символікою!
Волині не потрібен ще один ПШИК від помаранчевих. Подивіться скільки доброго зроблено для міста Луцька!
Відповісти
яволь мій генерал. це все вражає!голод та холод без ваших економістів-камсамольців.одна проблема-приватизовувати майже нема що.подивіться на історію польщі,а ще кращне руминії.що там чєрновецький вже не крав мільярдами?обмовив його попов?внесіть яснімсть мова йшла про 8-12 мільярдів тільки по одному проміжку часу..пиши про тягнибока.ти спеціаліст по символіці.?азарич по капусті.що приватизувати будете?тугіше пояса всі смертні затянуть знов?нема вже що..зарплати ..зарплати..
Відповісти
фашистів найшли?коли списки оголосите?
Відповісти
сексоти 100% запроданці україни
Відповісти
а вчервоній футболці гаїшник з Окорська зараз головуує луцьким районом . Щож до поліцаїв німці теж таких тупаків брали
Відповісти
такі гарні фото... І інформативні.
Відповісти