У ще трьох луцьких лікарів діагностували коронавірус

У ще трьох луцьких лікарів діагностували коронавірус
У трьох лікарів Луцької міської клінічної лікарні діагностували коронавірус. Всі вони з того ж відділення, в якому працюють лікар і 3 медсестри, в яких коронавірус підтвердився рано вранці 1 квітня.

Про це повідомив ресурс NewsMakers. Також цю інформацію в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини підтвердила керівниця Волинського обласного лабораторного центру Наталія Янко.

«Встановлено ще трьох носіїв хвороби. Це три лікарі відділення інтенсивної терапії», – повідомила Янко.

Попередньо відомо, що почувають вони себе добре, видимих ознак хвороби лікарі не мають.

Відтак серед працівників луцької лікарні - вже 8 хворих на коронавірус. Після першого випадку інфікування вранці 1 квітня діагноз підтвердився ще у 1 лікаря та 3 медсестер, а ввечері того ж дня – ще у 3 лікарів.

Нагадаємо, директорка Луцької міської клінічної лікарні Лариса Духневич підтвердила, що захворіла на коронавірус, і пояснила, як це сталося.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Подякуйте Духневич
Відповісти
Подякуйте Духневич!
Відповісти
Лариса- наша корона, знайома Гіпократа
Відповісти
Луцьк; сім і і лікірі діти батьки- подякуйте ій
Відповісти
При чому тут , подякуйте Духневич??? Вона що спеціально захворіла і заразила інших??? Думайте, що говорите, ви застраховані від цієї хвороби? Чи може щепленні? Говорите, як ті нерозумні, які кидали каміння в автобуси в Санжарах , чи ті, що хотіли спалити хату жінці, яка захворіла перша у селі, не будьте нелюдами. У всьому світі підтримують тих, хто захворів, а в нас, якби могли, спалили б....
Відповісти
Пані Лариса, дякуємо Вам за Вашу компетентність!
Відповісти
При тому,що вона знала вже що хвора і пішла до себе в лікарню!!!
Відповісти
Вона не винна, що захворіла, но вона зробила не по людськи, знаючи, що хвора, прийшла в реанімацію та наразила на небезпеку лікарів та їхні сім'ї. Це бездумний та безвідповідальний вчинок. А за це потрібно наказувати. Вона поставила власний комфорт пріоритетні людських життів. Так і шириться вірус
Відповісти
Вона не винна, що захворіла, но вона зробила не по людськи, знаючи, що хвора, прийшла в реанімацію та наразила на небезпеку лікарів та їхні сім'ї. Це бездумний та безвідповідальний вчинок. А за це потрібно наказувати. Вона поставила власний комфорт пріоритетні людських життів. Так і шириться вірус
Відповісти
Отже, висновок: коронавірус передається і через рукавички і через медичну маску?Любі лучани, не викидайте гроші на не потрібні речі. Маска не захищає вас від вірусу, а потрібна лише тоді, коли ви хворієте: кашляєте, чхаєте- для захисту інших людей від інфікування. А рукавички і часте миття рук
взагалі згубно діють на шкіру. Дезинфекція рук потрібна лише після туалету та відвідування громадських місць, гри з тваринами.Щороку у нас вирує ГРВІ. Займайтесь спортом, вживайте корисну їжу, читайте пізнавальну літературу, не вмикайте ТБ, любіть життя щодня. Коронавірус пройде, так як і свинячий чи пташиний.
Відповісти
наробила ділов...
і не факт що сама переборе недугу (((
Відповісти
Продовження пригод Духневич і Ко. буде далі...
Відповісти
Біда в тім,що під удар поставлена міська лікарня і не виключене її тимчасове закриття і повна дезінфекція,а все через безвідповідальність під час епідемії,підкреслюю-ПІД ЧАС ЕПІДЕМІЇ.А ще БРЕХНЯ,яка лилася з вуст посадовців і буде і надалі,бо "совок"в головах не вивітрився.А де "головний епідеміолог"і логіст?В бункері,бо на роботу не ходить у ВР,і інших зі своєї групки(за своє майбутднє)не допускає.Напевно страх заразитись,що ж...
Відповісти
Вона ще й Оправдовується що це не вона заразила. А де цей вірус взявся в 2 лікарні? Після твоєї поїздки за кордон. А тепер , як ти будеш робити в колективі, яких ти підставила під таку загрозу життя? Чого правди зразу було не сказати, що хвора? То і виходить ще й на голову хвора. Розумний лікар такого не зробить.
Відповісти
Воно зрозуміло, що і далі буде поширюватись і нехай влада не вздумає приховувати цифри! Кожен день повинні повідомляти скільки додалось хворих саме з Луцької лікарні, а то бачучи такий приріст почнуть казати загальну цифру приховуючи звідки захворівші!
Відповісти
Люди добрю, влада чому ніхто нічого не робить, треба весь персонал негайно тестувати, ці лікарі ще вчора позавчора давали людям наркози, пацієнти теж в групі ризику, іх теж треба тестувати, лікарню всю дезинфікуввти це ЧП державного маштабу і всі мовчать і нічого не роблять!!!! Ви далі наражеєте всю лікврню і пацієнтів на небезпеку!!! Вивели всіх майже анестезіологів, це ж ті лікарі які леше одні вміють підключати людей до ШВЛ!!! Схаменіться, робіть щось!!!
Відповісти
Шановні журналісти піднімайте Негайно це питання на усіх рівнях, це стосується безпеки усього нашого міста!!!
Відповісти
Особливо "журналісти"аверсу і волинських новин.О ті "піднімуть".Піар двох осіб під час пандемії "зашкалює".
Відповісти
біля неі лікарі були без масок тому і підхопили
Відповісти
А як іхні сімьі хто перевірив може там ще букет і іі чоловік .здорові
Відповісти
Лікарям що немає чим зайнятись, ще родичів перевіряй, і так залишось лише 10 тестів.
Відповісти