У луцькій лікарні врятували хворого на коронавірус чоловіка, який понад 20 днів не міг самостійно дихати
![У луцькій лікарні врятували хворого на коронавірус чоловіка, який понад 20 днів не міг самостійно дихати У луцькій лікарні врятували хворого на коронавірус чоловіка, який понад 20 днів не міг самостійно дихати](/img/modules/news/0/00/0b17368b15d2b999c3d3ba81699d4000/top-photo.jpg)
У луцькому медзакладі врятували хворого на коронавірус чоловіка, який мав до 80 % ураження легень.
Про це повідомляють на сторінці Луцької міської клінічної лікарні у фейсбуці.
- Я щохвилини, щосекунди молилась за здоров‘я свого сина і за здоров‘я усіх медиків, які працюють у вашому "коронавірусному" шпиталі. Тому прийшла до Андрія Сергійовича Смольянінова, заступника директора, щоб в його особі сердечно подякувати усім за порятунок свого сина, - каже Ніна Корнелюк.
- У лікарів та медсестер дуже важка робота. За місяць, поки син лежав там, я всього надивилася. Там немає жодної байдужої людини. Потрібно, щоб усі молилися за їхнє здоров‘я, особливо в теперішній час, - ділиться Ніна Миколаївна.
Сина пані Ніни Юрія 16 квітня доправили у приймальне відділення тимчасового інфекційного стаціонару. Його госпіталізували у відділення, де лежать пацієнти з непідтвердженими діагнозами. На наступний день Covid підтвердив результат аналізу ПЛР.
- Пацієнт був у край важкому стані, у критичному. У нього було велике ураження легень, до 80%. З‘явились ознаки дихальної недостатності, тому його перевели в палату інтенсивної терапії, - розповідає лікар-анестезіолог Богдан Орлецький.
Хворого підключили до апарату ШВЛ. Після того, як продовжували наростати ознаки дихальної недостатності, почались ознаки запалення, септичного ураження, він був заінтубований, тобто, медики ввели спеціальну трубку у трахею з метою захисту дихальних шляхів пацієнта і проведення механічної вентиляції легень. Юрія ввели у медикаментозну кому. Проводили протокольну терапію з лікування Covid-19. Зробили оперативне втручання і наклали трахеостому.
Пацієнт сумарно 23 дні знаходився під апаратом ШВЛ. 7 травня його ввели у свідомість. Юрій почав вставати, самостійно харчуватися. Після стабілізації стану та негативного результату ПЛР його виписали додому.
Богдан Орлецький стверджує, що з такого стану хворі виходять рідко, ще рідше - без будь-яких порушень і залишкових змін.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Про це повідомляють на сторінці Луцької міської клінічної лікарні у фейсбуці.
- Я щохвилини, щосекунди молилась за здоров‘я свого сина і за здоров‘я усіх медиків, які працюють у вашому "коронавірусному" шпиталі. Тому прийшла до Андрія Сергійовича Смольянінова, заступника директора, щоб в його особі сердечно подякувати усім за порятунок свого сина, - каже Ніна Корнелюк.
- У лікарів та медсестер дуже важка робота. За місяць, поки син лежав там, я всього надивилася. Там немає жодної байдужої людини. Потрібно, щоб усі молилися за їхнє здоров‘я, особливо в теперішній час, - ділиться Ніна Миколаївна.
Сина пані Ніни Юрія 16 квітня доправили у приймальне відділення тимчасового інфекційного стаціонару. Його госпіталізували у відділення, де лежать пацієнти з непідтвердженими діагнозами. На наступний день Covid підтвердив результат аналізу ПЛР.
- Пацієнт був у край важкому стані, у критичному. У нього було велике ураження легень, до 80%. З‘явились ознаки дихальної недостатності, тому його перевели в палату інтенсивної терапії, - розповідає лікар-анестезіолог Богдан Орлецький.
Хворого підключили до апарату ШВЛ. Після того, як продовжували наростати ознаки дихальної недостатності, почались ознаки запалення, септичного ураження, він був заінтубований, тобто, медики ввели спеціальну трубку у трахею з метою захисту дихальних шляхів пацієнта і проведення механічної вентиляції легень. Юрія ввели у медикаментозну кому. Проводили протокольну терапію з лікування Covid-19. Зробили оперативне втручання і наклали трахеостому.
Пацієнт сумарно 23 дні знаходився під апаратом ШВЛ. 7 травня його ввели у свідомість. Юрій почав вставати, самостійно харчуватися. Після стабілізації стану та негативного результату ПЛР його виписали додому.
Богдан Орлецький стверджує, що з такого стану хворі виходять рідко, ще рідше - без будь-яких порушень і залишкових змін.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
![](/img/modules/news/8/7e/f5844b3653e441c2594a052bbde377e8/small-photo.jpg)
Бустерна і додаткова доза вакцини проти COVID-19: що про них варто знати онкопацієнтам
13 жовтень, 2022, 22:50
![](/img/modules/news/2/d9/469bb34281f66d757b19cafb19273d92/small-photo.jpg)
Хвора приїхала з Італії: у Волинській області виявили новий різновид штаму COVID-19
11 серпень, 2022, 08:15
![](/img/modules/news/7/20/6d69fb8ee9f21fe4dc1c4df442451207/small-photo.jpg)
На Волинь привезли майже 6 тисяч доз вакцини Pfizer
02 серпень, 2022, 07:33
![](/img/modules/news/2/04/292bda678dbeb886380f336e63294042/small-photo.jpg)
Представник Росії в ООН випадково сказав правду, виправдовуючи окупантів за Бучу
06 квітень, 2022, 01:57
Коментарі 0
Останні новини
Дрон прикордонників виявив на Волині човен з контрабандою. ВІДЕО
25 травень, 2021, 13:18
На волинській митниці в авто знайшли незадеклароване медобладнання на понад мільйон гривень
25 травень, 2021, 13:01
У луцькій лікарні врятували хворого на коронавірус чоловіка, який понад 20 днів не міг самостійно дихати
25 травень, 2021, 12:55
Дідусь з Луцька, якого розшукували рідні, помер
25 травень, 2021, 12:49
У луцькому парку зупиняють роботу деяких атракціонів
25 травень, 2021, 12:45