Гирьовик-переселенець, який живе і тренується в Луцьку, виборов золото на чемпіонаті Європи

Євген Нескреба приїхав до Луцька з рідної Волновахи через повномасштабне вторгнення Росії в Україну. На Волині чоловік продовжує займатися гирьовим спортом, а нещодавно став золотим призером чемпіонату Європи.

Про це повідомляють в Асоціації гирьового спорту України.

Відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту з 8 по 11 грудня 2022 року відбувався у польському Жешуві. На змаганнях виступило близько 150 учасників з 16 країн.

Команду України представляли 17 спортсменів.

Серед чоловіків категорії еліт у поштовху гирі протягом 60 хвилин серед майстрів нагороду найвищого ґатунку в скарбничку збірної приніс Нескреба Євген.

В командному заліку збірна команда України посіла друге місце, випередивши команду Польщі, і пропустила вперед тільки більш чисельну збірну Італії.