У Польщі жінка публічно закликала лінчувати сусідів-українців за жовто-блакитні кульки. ВІДЕО

У Польщі жінка публічно закликала лінчувати сусідів-українців за жовто-блакитні кульки. ВІДЕО
Інцидент з кричущим випадком ненависті за національною ознакою щодо громадян України стався у місті Катовіце.

Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на Фейсбук-сторінку Центру моніторингу проявів расизму та ксенофобії, жителька міста Катовіце записала і оприлюднила на своїй сторінці на Фейсбук відео, в якому ображала своїх сусідів-українців, а також закликала лінчувати їх.

Причиною агресії польки, яка, до речі, повʼязана з організацією проросійських фашистів "Kamractwo", стало те, що українська сімʼя повісила на дверях своєї квартири дві повітряні кульки - синю і жовту.



На відео полька називала українців "патологією" та подала конкретну адресу проживання українців у Катовіце із закликом "допомогти їй, бо так далі бути не може". Під відео багато поляків підтримали агресорку.

Центр моніторингу проявів расизму та ксенофобії повідомив поліцію Катовіце про злочин, скоєний жінкою. Тепер чекають на реакцію.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Поляки ніколи не були нам друзями
Відповісти
Паршива вівця не спорте все стадо
Відповісти
То поляки голота і брудаст. Мій будинок на Україні в рази кращий за будинок мого шефа поляка. Поляки це обірванці
Відповісти
Так, поляки гонорові. Поляки не українці і знають шану собі і своїй нації, державі. І серед поляків шовіністів не менше, ніж серед кацапів.
Але хіба це не треба враховувати українцям-біженцям, коли приїжджаєш до них як біженець від війни і тебе приймає Республіка Польська?
Для чого дратувати поляків не їх символікою в під'їздах?
Ця польська сука відверто працює на кацапію, але для чого вивішувати в польських під'їздах українську символіку?
Тут, в Україні, на дверях власної квартири ті біженці вивішували українську символіку?
Відповісти
Я впевнена що ніякої реакції зі сторони поліції і прокуратури не буде!!!! У фейсбукі повно такіх постів і фейсбук це навіть не блокуе!!!!
Відповісти
Треба потерпiти ,поляки нам друзi тiльки на короткий iсторичний перiод.Далi буде як столiттями було.До того ж це дуже не авторiтетна нацiя в EU.
Відповісти
Шановні подивіться докладніше усі відео з цього конфлікту де на попередньому відео полька зробила зауваження нашим панам в кавичках щоб не курили на сходах і не пили пиво .Де наші почали возбухати тикати середній палець і так дальше
Відповісти
Перед тим як обзивати поляків гляньте що виробляють наші Українці там,чи Німеччині. Вони нам нічого не винні і не треба вилазити на шию їм і казати що мені у вас не подобається
Відповісти
Тварина
Відповісти
А як ви думали вона буде реагувати? Якщо ви там бухаєте, ригаєте, срете, вищете до ранку, не даєте їм спать, то як до такої швалі будуть відноситись в Європі?
Відповісти
Посмерджує черґовою сфабрикованою провокацією, ну для початку що ще за "центр расизму й ксенофобії", бо атакуюча сама відверта іудейка за походженням, а ніяка не Полька, й так звані "наші", теж схоже "ельдари" із вдало купленим ще за кучмізму локальним громадянством, автор же видать чув "дзвін" та не відав де він
Відповісти
Прийшов би вагнер до суки, тоді вона би заговорила по іншому
Відповісти
Пишіть на неї скарги в Фкйсбуці.
До речі, всі скарги Фейсбуком перевіряються, але ігноруються - ніяких заходів до цієї польки не приймається.
Всі її дописи підряд - антиукраїнські. Українців вона називає UPAdlinzami.
Спробуйте напишіть слово "кацап" у Фейсбуці.
Відповісти
У нас немає ніяких друзів, є партнери, які переслідують свої інтереси.Зважаймо на це.
Відповісти