Сумоїст з Луцька переміг на чемпіонаті Європи

Спортсмен з обласного центру Волині Євген Макаров взяв участь у чемпіонаті Європи з сумо серед кадетів і юніорів та тріумфував на змаганнях.

Першість Європи з сумо відбувалася із 10 по 12 листопада в швейцарському місті Ренан, - повідомляють у ВНУ імені Лесі Українки, де навчається спортсмен.

У змаганнях взяло участь 16 країн, зокрема Україна.

Збірну команду України мав честь представляти студент І курсу факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Євген Макаров. Він завоював кубок у номінації BEST FIGHTER, переміг у командних й особистих змаганнях і здобув дві золоті медалі. Тренер - Аліна Бондарєва.

Нагадаємо, нещодавно Євген завоював бронзову медаль чемпіонату світу із сумо, програвши у півфіналі на 50 кілограмів важчому монголу.