Зупинилося серце директорки Всеукраїнського дитячого фонду на Волині
![Зупинилося серце директорки Всеукраїнського дитячого фонду на Волині Зупинилося серце директорки Всеукраїнського дитячого фонду на Волині](/img/modules/news/e/b5/3f9f38b9aa3cb885605e7a8373bf5b5e/top-photo.jpg)
Відійшла у засвіти директорка відокремленого підрозділу громадської організації "Всеукраїнський дитячий фонд" у Волинській області Олена Грінченко.
Про це у фейсбуці повідомляє Нововолинський центр професійної освіти.
У центрі висловлює щирі співчуття рідним, близьким, колегам з приводу смерті директора відокремленого підрозділу громадської організації "Всеукраїнський дитячий фонд" у Волинській області Олени Грінченко.
«Ця втрата важка для всіх, хто її знав. Олена Миколаївна була чудовою людиною з добрим і люблячим серцем, яке вона сповна віддавала дітям. Нехай добрий і світлий спомин про цю чудову жінку назавжди залишиться в пам'яті всіх, з ким вона працювала, приятелювала, кому робила добро», - йдеться у повідомленні.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Про це у фейсбуці повідомляє Нововолинський центр професійної освіти.
У центрі висловлює щирі співчуття рідним, близьким, колегам з приводу смерті директора відокремленого підрозділу громадської організації "Всеукраїнський дитячий фонд" у Волинській області Олени Грінченко.
«Ця втрата важка для всіх, хто її знав. Олена Миколаївна була чудовою людиною з добрим і люблячим серцем, яке вона сповна віддавала дітям. Нехай добрий і світлий спомин про цю чудову жінку назавжди залишиться в пам'яті всіх, з ким вона працювала, приятелювала, кому робила добро», - йдеться у повідомленні.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
Економія світла: «Укрзалізниця» переглядає графіки руху електричок
07 червень, 18:01
Зупинилося серце директорки Всеукраїнського дитячого фонду на Волині
07 червень, 17:44
Чому в Луцьку інколи ліхтарі горять удень: роз’яснення
07 червень, 17:23