У потязі на Волині знайшли контрабандний старовинний годинник

У потязі на Волині знайшли контрабандний старовинний годинник
У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин» на Волині виявили годинник, що може бути культурною цінністю.

Про це у фейсбуці повідомило Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

Під час огляду рейсового автобуса, який учора їхав на виїзд з України через пункт пропуску «Ягодин», прикордонники спільно з митниками виявили годинник, що за зовнішніми ознаками може мати антикварну або культурну цінність.

Автобус прямував за маршрутом «Чернігів – Познань». У дорожній сумці пасажирки - 42-річної киянки оглядова група знайшла годинник з гравіюванням 1899.

Виявлений годинник вилучено для проведення експертизи з метою визначення його походження та можливої культурної цінності.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.