Ракета, якою росіяни вдарили по багатоповерхівці у Києві, провалила бетонні перекриття аж в підвал, - Клименко

Ракета, якою росіяни вдарили по багатоповерхівці у Києві, провалила бетонні перекриття аж в підвал, - Клименко
Балістична ракета, яку росія запустила по Україні, поцілила в багатоповерхівку Києва. Вона зайшла настільки глибоко, що провалила навіть бетонні перекриття в підвал.

Про це розповів міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

"Російська ракета, яка повністю знищила один з під'їздів столичної багатоповерхівки, зайшла настільки глибоко, що провалила бетонні перекриття в підвал", - йдеться в повідомленні.

Він зазначив, що всі служби працюють в посиленому режимі.

Рятувальники налаштовані працювати в кілька змін, щоб максимально швидко розібрати завали — поверх за поверхом.

«Як бачите, усі 9 поверхів склалися на рівні 2-поверхового будинку», — зазначив Клименко.

За даними ДСНС, влучання ракети в 9-поверхівку сталося в Солом’янському районі Києва. Там зруйнований один під’їзд, нині є загроза обвалу конструкцій.

З-під завалів надзвичайники вже дістали жінку. Є інформація про щонайменше 5 зниклих безвісти мешканців будинку, які не виходять на звʼязок із рідними.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Росія, війна
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Останні новини
Ракета, якою росіяни вдарили по багатоповерхівці у Києві, провалила бетонні перекриття аж в підвал, - Клименко
17 червня, 12:10