Кір Стармер йде з посади прем'єр-міністра Великої Британії

Кір Стармер йде з посади прем'єр-міністра Великої Британії
Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив, що йде у відставку з посади лідера Лейбористської партії і прем’єра. Він вже повідомив про це Короля.

Про це пише Громадське з посиланням на Sky News.

Політик вважає, що за дворічний період уряду він повернув довіру до секторів економіки і оборони. Водночас він з повагою поставився до відповіді однопартійців на запитання про те, чи має він найкращі можливості очолити партію на наступних загальних виборах.

«Я піду в відставку з посади лідера Лейбористської партії. Кожне мною ухвалене рішення було про те, щоб ставити на перше місце країну, яку я люблю. Саме тому я йду з посади лідера Лейбористської партії. Я вже говорив з Королем і проінформував його про своє рішення», – сказав він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.