ЗСУ ракетами уразили у Воронежі завод з виробництва електроніки для «Іскандерів» та Х-101
Підрозділи Сил оборони України завдали ракетного ураження по заводу з виробництва електроніки для російських ракет ОТРК "Іскандер" та Х-101 у Воронежі.
Як передає Укрінформ, про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.
У понеділок, 22 червня, підрозділи Повітряних сил ЗСУ завдали ударів по підприємству з виробництва компонентів російських ракет у Воронежі.
Для ураження використовувалися високоточні крилаті ракети повітряного базування.
Це підприємство є критично важливим елементом російського військово-промислового комплексу. Воно виготовляє електроніку, що використовується в російських ракетах, зокрема для ОТРК "Іскандер".
Також, у рамках кооперації, завод здійснює виробництво й постачання електронної компонентної бази для російського ракетного озброєння та систем ППО. Зокрема, транзисторних збірок та матриць для блоків крилатих ракет Х-101; напівпровідникових матриць для бортових цифрових обчислювальних машин БЦОМ "Заря-61М" у складі крилатих ракет 9М727 ОТРК "Іскандер-К"; діодів і транзисторних збірок для телевізійних каналів бойових машин ЗРГК "Панцирь-С1".
Продукція цього заводу безпосередньо використовується для виготовлення високоточної керованої зброї, якою російські загарбники завдають ударів по території України та вбивають мирних жителів.
Знищення потужностей об'єкта значно погіршить здатність Росії виробляти нові ракети, наголосили у Генштабі.
Мешканці Воронежа у соцмережах розповідають про стовп чорного диму в місті та публікують фото і відео.
Радник міністра оборони України і волонтер Сергій Стерненко також опублікував у соцмережі Х відео наслідків атаки у Воронежі.
"У Воронєжі ракети атакували завод напівпровідникових приладів «Сборка». На місці влучання масштабна пожежа", - зауважив він.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Як передає Укрінформ, про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.
У понеділок, 22 червня, підрозділи Повітряних сил ЗСУ завдали ударів по підприємству з виробництва компонентів російських ракет у Воронежі.
Для ураження використовувалися високоточні крилаті ракети повітряного базування.
Це підприємство є критично важливим елементом російського військово-промислового комплексу. Воно виготовляє електроніку, що використовується в російських ракетах, зокрема для ОТРК "Іскандер".
Також, у рамках кооперації, завод здійснює виробництво й постачання електронної компонентної бази для російського ракетного озброєння та систем ППО. Зокрема, транзисторних збірок та матриць для блоків крилатих ракет Х-101; напівпровідникових матриць для бортових цифрових обчислювальних машин БЦОМ "Заря-61М" у складі крилатих ракет 9М727 ОТРК "Іскандер-К"; діодів і транзисторних збірок для телевізійних каналів бойових машин ЗРГК "Панцирь-С1".
Продукція цього заводу безпосередньо використовується для виготовлення високоточної керованої зброї, якою російські загарбники завдають ударів по території України та вбивають мирних жителів.
Знищення потужностей об'єкта значно погіршить здатність Росії виробляти нові ракети, наголосили у Генштабі.
Мешканці Воронежа у соцмережах розповідають про стовп чорного диму в місті та публікують фото і відео.
Радник міністра оборони України і волонтер Сергій Стерненко також опублікував у соцмережі Х відео наслідків атаки у Воронежі.
"У Воронєжі ракети атакували завод напівпровідникових приладів «Сборка». На місці влучання масштабна пожежа", - зауважив він.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
На війні загинув лучанин Борис Кузьмічук
Сьогодні, 14:41
ЗСУ ракетами уразили у Воронежі завод з виробництва електроніки для «Іскандерів» та Х-101
Сьогодні, 14:08
На Волині зникла безвісти 26-річна матір трьох дітей
Сьогодні, 13:04
