Закриваємо пляжний сезон у Криму: Міноборони назвало уражені цілі
Сили оборони України лише за останні дні уразили у тимчасово окупованому Криму нафтобазу, газові компресорні станції, комплекси протиповітряної оборони "Панцир" і С-400, радіолокаційні станції "Небо-У" та "Каста" російських загарбників.
Про це передає Міністерство оборони України, пише Укрінформ.
“Закриваємо пляжний сезон у Криму. Прогноз для туристів – несприятливий”, - заявили у Міноборони.
Сили оборони 18 червня та в ніч на 19 червня уразили залізничні мости в Криму.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді повідомив 19 червня про ураження об'єктів Глібівського підземного сховища газу та ще низки цілей на півострові.
У ніч на 21 червня безпілотники атакували порт у Керчі.
Через атаку вночі 22 червня загорілася будівля прикордонної служби ФСБ РФ у Армянську, масованої атаки зазнала Таврійська ТЕС.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Про це передає Міністерство оборони України, пише Укрінформ.
“Закриваємо пляжний сезон у Криму. Прогноз для туристів – несприятливий”, - заявили у Міноборони.
Сили оборони 18 червня та в ніч на 19 червня уразили залізничні мости в Криму.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді повідомив 19 червня про ураження об'єктів Глібівського підземного сховища газу та ще низки цілей на півострові.
У ніч на 21 червня безпілотники атакували порт у Керчі.
Через атаку вночі 22 червня загорілася будівля прикордонної служби ФСБ РФ у Армянську, масованої атаки зазнала Таврійська ТЕС.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
Лучанин під час конфлікту побив металевою трубою чоловіка
Сьогодні, 15:25
Закриваємо пляжний сезон у Криму: Міноборони назвало уражені цілі
Сьогодні, 15:06
На війні загинув лучанин Борис Кузьмічук
Сьогодні, 14:41
ЗСУ ракетами уразили у Воронежі завод з виробництва електроніки для «Іскандерів» та Х-101
Сьогодні, 14:08
