У лікарні помер воїн з Волині Василь Сіжук

У лікарні помер воїн з Волині Василь Сіжук
Помер військовослужбовець Сіжук Василь Іванович із села Підманове, 14 січня 1978 року народження.

Про це повідомили у Шацькій громаді.

"Із початком повномасштабного вторгнення Василь Сіжук був мобілізований до Українського війська. З 21 липня 2023 року боронив нашу державу у складі військової частини А7294. 23 червня 2026 року воїн помер у лікарні внаслідок ускладнень після операції.

У скорботі за померлим захисником залишилися дружина, двоє дітей, батьки, рідні та близькі.

Шацька селищна рада та жителі громади висловлюють щирі співчуття родині, друзям і побратимам Василя Сіжука. Розділяємо ваш біль та схиляємо голови у скорботі", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що про час прибуття місії «на щиті» та чин похорону буде повідомлено додатково.

Інтернет-видання ВолиньPost висловлює щирі співчуття близьким. Вічна пам'ять!

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.