Неприємний запах у центрі Луцька – через аварію на колекторі, – міськрада

Неприємний запах у центрі Луцька – через аварію на колекторі, – міськрада
Сьогодні, 24 червня, у зв’язку з аварійним станом каналізаційного колектора на вул. Лесі Українки, 40 проводитимуть аварійно-відновлювальні роботи.

Про це повідомили у пресслужбі Луцької міської ради.

На ділянці будуть встановлені обмежувальні знаки, працюватиме спецтехніка.

"Просимо водіїв і пішоходів бути уважними та дотримуватися вимог тимчасової організації руху. Під час виконання робіт можливе виникнення неприємних запахів", - зазначили у міській раді.

Роботи орієнтовно триватимуть три дні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.