Неприємний запах у центрі Луцька – через аварію на колекторі, – міськрада
Сьогодні, 24 червня, у зв’язку з аварійним станом каналізаційного колектора на вул. Лесі Українки, 40 проводитимуть аварійно-відновлювальні роботи.
Про це повідомили у пресслужбі Луцької міської ради.
На ділянці будуть встановлені обмежувальні знаки, працюватиме спецтехніка.
"Просимо водіїв і пішоходів бути уважними та дотримуватися вимог тимчасової організації руху. Під час виконання робіт можливе виникнення неприємних запахів", - зазначили у міській раді.
Роботи орієнтовно триватимуть три дні.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Про це повідомили у пресслужбі Луцької міської ради.
На ділянці будуть встановлені обмежувальні знаки, працюватиме спецтехніка.
"Просимо водіїв і пішоходів бути уважними та дотримуватися вимог тимчасової організації руху. Під час виконання робіт можливе виникнення неприємних запахів", - зазначили у міській раді.
Роботи орієнтовно триватимуть три дні.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
У Луцьку водію стало зле за кермом і він в'їхав у стовп
Сьогодні, 13:11
Понад 2 мільйони гривень збитків: ексдиректорка держпідприємства на Волині отримала підозру
Сьогодні, 12:51
Неприємний запах у центрі Луцька – через аварію на колекторі, – міськрада
Сьогодні, 12:34
На Волині прогнозують спеку до +36 °C до кінця червня
Сьогодні, 11:46
Путін шантажує Лукашенка для відкриття «другого фронту», - WSJ
Сьогодні, 11:11
