У Луцьку водію стало зле за кермом і він в'їхав у стовп
Дорожньо-транспортна пригода трапилася вчора, 23 червня, у Луцьку на вулиці Карпенка-Карого.
Як розповіли Волинським Новинам очевидці, водій Volkswagen не впорався з керуванням та вʼїхав у стовп.
На місці ДТП працювали поліцейські та медики.
У пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» повідомили, що медики на місці ДТП надавали допомогу водію транспортного засобу.
Попередньо, чоловікові стало зле за кермом. У нього медики діагностували забої.
Водія доправили у лікарню.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Як розповіли Волинським Новинам очевидці, водій Volkswagen не впорався з керуванням та вʼїхав у стовп.
На місці ДТП працювали поліцейські та медики.
У пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» повідомили, що медики на місці ДТП надавали допомогу водію транспортного засобу.
Попередньо, чоловікові стало зле за кермом. У нього медики діагностували забої.
Водія доправили у лікарню.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
Білорусам можуть оголосити «обов'язок» воювати за Росію: Кремль готує юридичне підґрунтя, - ISW
Сьогодні, 14:07
Росія вдарила по центру Конотопа
Сьогодні, 13:51
У Луцьку водію стало зле за кермом і він в'їхав у стовп
Сьогодні, 13:11
Понад 2 мільйони гривень збитків: ексдиректорка держпідприємства на Волині отримала підозру
Сьогодні, 12:51
