Росія вдарила по центру Конотопа
Російська армія 24 червня атакувала центр Конотопа. Поранені четверо людей, зокрема дитина 11 років.
Про це повідомив у Telegram міський голова Артем Семеніхін.
Також серед потерпілих – двоє жінок і чоловік, у якого важка травма – травматична ампутація ноги.
У однієї з жінок – травма шиї. За інформацією Семеніхіна, росіяни атакували дронами.
Мер повідомив про ймовірний приліт по кінотеатру. За його словами, всередині могли бути люди, вже відомо про поранених.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Про це повідомив у Telegram міський голова Артем Семеніхін.
Також серед потерпілих – двоє жінок і чоловік, у якого важка травма – травматична ампутація ноги.
У однієї з жінок – травма шиї. За інформацією Семеніхіна, росіяни атакували дронами.
Мер повідомив про ймовірний приліт по кінотеатру. За його словами, всередині могли бути люди, вже відомо про поранених.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
На Волині викрили розкрадання коштів при ліквідації шахти, - СБУ
Сьогодні, 14:52
Білорусам можуть оголосити «обов'язок» воювати за Росію: Кремль готує юридичне підґрунтя, - ISW
Сьогодні, 14:07
Росія вдарила по центру Конотопа
Сьогодні, 13:51
У Луцьку водію стало зле за кермом і він в'їхав у стовп
Сьогодні, 13:11
Понад 2 мільйони гривень збитків: ексдиректорка держпідприємства на Волині отримала підозру
Сьогодні, 12:51
