Росія вдарила по центру Конотопа

Росія вдарила по центру Конотопа
Російська армія 24 червня атакувала центр Конотопа. Поранені четверо людей, зокрема дитина 11 років.

Про це повідомив у Telegram міський голова Артем Семеніхін.

Також серед потерпілих – двоє жінок і чоловік, у якого важка травма – травматична ампутація ноги.

У однієї з жінок – травма шиї. За інформацією Семеніхіна, росіяни атакували дронами.

Мер повідомив про ймовірний приліт по кінотеатру. За його словами, всередині могли бути люди, вже відомо про поранених.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Росія, війна
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.