На Волині виявили незаконну вирубку дерев на 20 мільйонів гривень
За межами села Любохини Дубечненської сільської ради Ковельського району екологи виявили незаконну порубку дерев.
Про це 25 червня повідомили в Держекоінспекції Волині, пише Суспільне.
Порушення зафіксували на земельній ділянці комунальної власності. На місце події викликали слідчо-оперативну групу.
Під час огляду інспектори зафіксували порубку орієнтовно 5 тисяч пнів сосни діаметром від 12 до 45 сантиметрів. Суму завданих навколишньому природному середовищу збитків оцінюють у 20 мільйонів гривень.
За даним фактом відкрите кримінальне провадження, триває досудове розслідування та встановлюють людей, причетних до правопорушення, зазначили екологи. Йдеться про знищення або пошкодження лісових масивів (ч. 1 ст 245 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає штраф від 91800 до 153000 гривень або обмеження волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк.
Зі слів екологів, також зафіксували порушення за ст. 246 Кримінального кодексу України — незаконна порубка лісу. Санкція статті передбачає штраф від 17000 до 25500 гривень або пробаційним наглядом на строк до 3 років, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Про це 25 червня повідомили в Держекоінспекції Волині, пише Суспільне.
Порушення зафіксували на земельній ділянці комунальної власності. На місце події викликали слідчо-оперативну групу.
Під час огляду інспектори зафіксували порубку орієнтовно 5 тисяч пнів сосни діаметром від 12 до 45 сантиметрів. Суму завданих навколишньому природному середовищу збитків оцінюють у 20 мільйонів гривень.
За даним фактом відкрите кримінальне провадження, триває досудове розслідування та встановлюють людей, причетних до правопорушення, зазначили екологи. Йдеться про знищення або пошкодження лісових масивів (ч. 1 ст 245 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає штраф від 91800 до 153000 гривень або обмеження волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк.
Зі слів екологів, також зафіксували порушення за ст. 246 Кримінального кодексу України — незаконна порубка лісу. Санкція статті передбачає штраф від 17000 до 25500 гривень або пробаційним наглядом на строк до 3 років, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
«Влаштував» вісьмох людей на посади викладачів: на Волині директор навчального закладу отримав підозру
Сьогодні, 15:40
На Волині виявили незаконну вирубку дерев на 20 мільйонів гривень
Сьогодні, 15:15
«Колись наші танки все ж дійдуть до Джанкоя»: прапор України замайорів на Кінбурнській косі
Сьогодні, 13:41
