На Волині двоє людей опинилися в каналізаційному люці: є загибла
Трагедія трапилася вчора, 25 червня, у селі Романів Підгайцівської громади. Двоє людей опинилися в каналізаційному люці.
На місці події працювали рятувальники ДСНС, правоохоронці та медики.
Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі ГУНП у Волинській області, на жаль, жінка померла.
Чоловіка швидкою доставили у медичний заклад. Він перебуває в реанімації.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
На місці події працювали рятувальники ДСНС, правоохоронці та медики.
Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі ГУНП у Волинській області, на жаль, жінка померла.
Чоловіка швидкою доставили у медичний заклад. Він перебуває в реанімації.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
Чистили каналізаційну яму та отруїлися: у поліції повідомили деталі трагедії на Волині
Сьогодні, 11:50
На Волині двоє людей опинилися в каналізаційному люці: є загибла
Сьогодні, 11:11
Дороги Волині поливають від спеки водою
Сьогодні, 10:48
РБ зводить військову інфраструктуру біля кордону з Україною: розвідка попереджає про підготовку до «розширення агресії»
Сьогодні, 10:13
