У Луцьку п'яний водій втаранився у 4 автомобілі. ФОТО

У Луцьку п'яний водій втаранився у 4 автомобілі. ФОТО
В облсаному центрі Волині сталася ДТП за участі нетверезого водія та пʼяти автомобілі.

Про це повідомляють у патрульній поліції Волині.

27 червня, близько 13-ї години, екіпаж мотопатруля отримали повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Ківерцівській.

На місці зʼясувалося, що водій автомобіля Citroen не дотримався безпечного інтервалу під час руху та здійснив наїзд на чотири припарковані автомобілі: Renault, Audi, Peugeot та Ford.

Під час спілкування з водієм поліцейські помітили у нього ознаки алкогольного сп'яніння. Чоловік пройшов огляд на місці, результат — 2,50 проміле.

На керманича патрульні склали адміністративні матеріали за:
ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП);
ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.