У Луцьку активісти «Авто євро сила» пікетують поліцію. ФОТО

У Луцьку активісти  «Авто євро сила» пікетують поліцію. ФОТО
У Луцьку активісти організації «Авто євро сила» прийшли пікетувати управління поліції.

За їх словами, приводом для акції стало розпорядження головного поліцейського Волині Петра Шпиги про заборону фото-та відеофіксації у відділках поліції.

На пікет прибули 10 активістів з Волині та ще понад десяток із сусідніх областей.

«З такими кроками ми скоро скотимось до поліцейської держави. Не розумію, як можна забороняти фото- та відеофіксацію після Революції Гідності. Часи Януковича повертаються, ми котимося в Рашку», - заявив засновник організації Андрій Щербина.

Активісти кажуть, що їм неодноразово погрожували, били, і на це небуло жодної реакції.

Відтак, «Авто Євро Сила» вимагає «припинити поліцейське свавілля на Волині».

Учасників пікету запросили зустрітися з Петром Шпигою.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
свавілля поліції змушує людей ніде не працювати…
Відповісти
Якого дідька мені наприклад тинятися по відділках поліції і щось там фільмувати? Ось такі нероби на це мають час і натхнення! Збридли вже! Засмерділи! Активісти довбані!
Відповісти
АВТОЄВРОСИЛА без царя в голові ,надивився я вже на цих дебілів на дорогах ,мало поліція іх пресує .
Відповісти
Гопота ледача , як стадо неотесане . "інтєліґєнция" невмита. Смердючі мужлани як орангутанги ходять з місця на місце і чогось там трєбують. Ідіть працюйте, ледарі!
Відповісти
Справа не в неробах,а в тому,що Шпига цим"розпорядженням" порушив закон "про поширення інформації".і Шпигу треба притягнути до відповідальності за порушення законодавства!
Відповісти
Читаючи тут коментарі перестаю дивуватись чого в нас така влада.
Люди, вам забороняють користуватись конституційними правами (ст.34) а ви:" нероби, занятись немає чим і т.д.", схаменіться. З тими копами без камер не нереально спілкуватись, тобі ж гірше буде...
Відповісти
Читаючи тут коментарі перестаю дивуватись чого в нас така влада.
Люди, вам забороняють користуватись конституційними правами (ст.34) а ви:" нероби, занятись немає чим і т.д.", схаменіться. З тими копами без камер не нереально спілкуватись, тобі ж гірше буде...
Відповісти
А де можна ознайомитись з даним розпоряджегям Шпиги?
Ну і згідно Конституіії ніхто не зобовязаний виконувати здочинні накази, тому вам заборона до одного місця, знімайте. А насправді пікєт - це спроба про себе заявити, бо Кабмін ввів в дію постанову, за якою поліція отримала право зупинити контрабанду євроблях.
За тиждень підключать базу і на шротах не буде вільних місць.
Відповісти
Саме тому ця публіка починає сакати. Вся їхня європа і її цінності, боротьба за права людини, владається в бадачок пригнаного за хабар і тіньові схеми бляхомобіля. Ось і вся суть ураженого атавізмом головного мозку пацієнта.
Відповісти
Скидається на агонію, бляхам торба, от і бісяться, каламутять воду, не допоможе.
Якщо є таке розпорядження, як каже "засновник організації Андрій Щербина" - то хай покаже хоч копію, а то якось дивно виходить, пацан збурив дурнів, а вони стадом давай пікетувати, а розпорядження того ніхто в очі не бачів!
Відповісти
А я пропоную в кожен відділок вебкамери поставити що б кожен міг слідкувати як вони над людьми знущаються.
Відповісти
20 неадекватних дурнів вирішують як жити всій державі!!!!!!!!
Відповісти
А хто по вашому адекватний? менти сцикливі що просрали півдержави? Все на що здатні це знущатись над людьми.
Відповісти