Ліга Чемпіонів: «Баварія» програла «Арсеналу». ВІДЕО

Німецька «Баварія» програла англійському «Арсеналу», але пройшла в чвертьфінал Ліги Чемпіонів.

Останні матчі 1/8 турніру 2012/2013 відбулися 13 березня.

У першому поєдинку між мюнхенцями та лондонцями останній свисток арбітра зафіксував виїзну перемогу «Баварії» з рахунком 3:1. Тож команда Арсена Венгера мала забити мінімум два голи, щоб пройти далі в турнірі.

Частково з цим завданням вони впоралися. Ольв'є Жиру вже на 3-ій хвилині пробив Мануеля Ноєра.

А під завісу другого тайму вони забили й другого. Відзначився Лоран Кошельни.

Однак цього для проходу в чвертьфінал Ліги Чемпіонів не вистачило. «Баварія» майже всю гру контролювала перебіг подій на полі і не дала гостям ще раз вразити свої ворота.

Баварія - Арсенал 0:2 (перший матч 3:1)
Голи: Жиру, 3, Кошельни, 86

Баварія: Нойер, Лам, ван Буйтен, Данте, Алаба, Луїс Густаво, Хаві Мартінес, Мюллер, Кроос (Тимощук, 81), Роббен, Манджукич (Гомес, 73)

Арсенал: Фабіанскі, Дженкінсон, Мертезакер, Кошельни, Гіббс, Артета, Ремсі (Жервіньо, 72), Росіцкі, Уолкотт (Окслейд-Чемберлен, 72), Касорла, Жиру

Попереджені: Лам, Хаві Мартінес - Гіббз, Росіцкі, Жиру, Мертезакер, Касорла, Кошельни

У паралельному поєдинку «Малага» в Іспанії зустрічалася з португальським «Порту».

Господарям теж була потрібна перемога. Попри незначну перевагу португальці не спромоглися втримати надактивного хавбека Іско, який відкрив рахунок у грі.

Другий тайм для гостей був ще гіршим, ніж кінцівка першого: арбітр видалив півзахисника «Порту» Стівена Дефура.

Тому другий гол став справою часу. Його на 77-ій хвилині забив парагваєць Роке Санта-Крус.

Перемога з рахунком 2:0 забезпечила «Малазі» право вперше в історії зіграти в чвертьфіналі Ліги Чемпіонів.