Показали шокуючі умови у волинській обласній дитячій лікарні. ФОТО

Показали шокуючі умови у волинській обласній дитячій лікарні. ФОТО
У мережі з'явилися світлини палат обласної дитячої лікарні, де перебувають маленькі волиняни.

Цим у спільноті Луцьк то є Луцьк поділилася Оксана Ярощук.

"Шановні чиновники, депутати!!! Невже має бути такий стан в палатах в дитячій обласній лікарні??? В палаті 6 ліжок, на 3 лежать мами з дітьми а на 3 просто діти всього 9 чоловік. Стан палати просто ЖАХ! На фото видно. А в нас в місті думають, як встановити музичний фонтан! Можливо, в першу чергу подумати за те, що більш потрібним на сьогоднішній день", - пише обурена жінка.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це ще "квіточки", проти того що в інфекційній.
Відповісти
Армія, мова, віра.
Лікарня зачекає
Відповісти
Лежали в 404 , то на фото набагато новіша палата ніж та , в якій були . СРСР розпалось , а палата залишилась .
Відповісти
То ще норм...Подивись що в Рожищах в лікарні робиться...вот там аж ригати хочеться
Відповісти
А ви ще подивіться які умови в неонотальному, так що це ще не погано умови)
Відповісти
Це обласний заклад і гроші на нього виділяє облдержадміністрація і обласна рада. То скоріш питання до них, а не міста
Відповісти
То ви ще не були в тубдиспансері
Відповісти
І касу лікарі грибуть в день шалену...
Відповісти
Не воєнний стан вводити,а навести лад у лікарнях,школах,дитсадках,бардак кругом і біднота,а вони в Києві уроди такі корпоративи закатуюють(нтв сьогодні показало,як БПП проводив корпоратив)
Відповісти
Гроші виділяються на ремонт, просто замісь цілого віддідення, робиться одна палата, стає платною і все, кінець грошам, остальне на совісті головного лишається і не тільки на совісті....
Відповісти
Ми у першу ж ніч- там тараканів тапками били,а з вікон фугувало так,що лежали лікували нирки,а дістали щей простуду
Відповісти
А неонатальний який жахливий!Там кнопки недоношених лежать,а умови як на зоні.А інфекційна?Це ж страхіття!
Відповісти
І за ці умови ще, суки, беруть так звані благодійні вгески. І не дай бог щось з того приводу скажеш. Можуть і обматюкати. У нас "європа" тепер в кожній установі.
Відповісти
Анастазіолог прийшов до нас і сказав 300 грн, нас в палаті було 6,і це тільки одна палата, + лікар. Змусити їх зробити ремонт, а відмовляється то за корупцією за грати
Відповісти
Беруть бабки? зніміть ПРОЦЕС НА ВІДЕО, і здайте паскуду правоохоронцям! І взагалі в наших лікарнях оці "групові палати" - незаконні і є порушенням прав людини. Палата має бути ІНДИВІДУАЛЬНА!
Відповісти
На медицину обласна рада у 2018 році виділила біля 100 млн грн на ремонти, обладнання і т.д. Питання, чому раніше на це не звертали уваги. На інфекційну наприклад, місто і область разом дали 30 млн, на онкодиспансер - біля 10 млн, на добудову перинатального - біля 25 млн, тубдиспансеру - біля 5 млн. І т.д. Тому тут чиновників і депутатів не варто звинувачувати. Питання є до головних лікарів: як можна так допускати...
Відповісти
Саме у цій кімнаті в цей же період перебувала і я з дитиною. Дійсно, це жах. До всього хочу додати, що окрім того, що деякі тумбочки для пацієнтів жахливі, то їх ще не є в тій кількості скільки пацієнтів у палаті.
Відповісти